سام بیات موسس گروه حقوقی بیات

درباره ما

گروه حقوقی بیات در سال ۱۳۷۲ توسط آقای سام بیات وکیل دادگستری کانادا، در دبی تاسیس شد.در این 28 سال از افتخارات این مجموعه بوده که بر پایه تخصص و تجربه پربار هزاران پرونده موفق را به ثمر رسانده و به فعالیت خود ادامه داده است. این مجموعه جزء اولین شرکت‌های حقوقی مهاجرتی در آن منطقه بود و امروزه یک شرکت حقوقی بین المللی، با شبکه ای از متخصصان حقوقی و مشاوران تجارت در سراسر جهان است که به ارائه خدمات در زمینه مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق سرمایه‌گذاری و باقی امور حقوقی مربوطه به فعالیت خود می‌پردازد.

این مجموعه یکی از اولین موسسات حقوقی و متخصص در منطقه خاورمیانه بوده و بیش از 28 سال متوالی در این حوزه فعالیت داشته. در این سا‌ل‌ها هزاران زندگی را تغییر داده، بیش از ۳۰۰۰ نفر را به کانادا اعزام کرده، و تابعیت دوم را برای هزاران نفر فراهم نموده است. تغییر زندگی افراد به بهترین شکل ممکن و با بهترین انتخاب‌ها همواره چشم انداز، رسالت و هدف ما از ابتدا تا به این زمان بوده و خواهد بود.

ماموریت ما

گروه حقوقی بیات قادر به ارائه مشاوره و ایجاد موقعیت‌های فوق‌العاده، برای متقاضیانی ست که قصد دارند شهروندی جهانی باشند. فعالیت‌های این مجموعه در این سه دهه در زمینه مهاجرت، خدمات اخذ تابعیت، پاسپورت دوم و کسب شهروندی از طریق خرید ملک، سرمایه گذاری و یا ارائه پلن استارت‌آپ، دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری و دیگر امور حقوقی مهاجرت می‌باشد. کشورهای حوزه فعایت ما در منوی اصلی قابل مشاهده ست. همچنین برای مشاوره رایگان مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند. قوانین مهاجرت و شهروندی متشکل از مقررات و سیاست دولتی پیچیده و مداوم در حال تغییر است. اگر درخواست شما به صورت حرفه‌ای و توسط دست‌اندرکاران حاذق تهیه نشود، پیامدهای ناگواری، مانند رد، درخواست تأخیر در رسیدگی و هزینه‌های غیر ضروری را بدنبال خواهد داشت. درخواست ارائه درخواست ویزای بدون نقض و به همراه با جزئیات کامل یک الزام است.

ارزش‌های ما

دیدگاه ما در گروه حقوقی بیات با دیگران متفاوت است. ما 28 سال است که در این حوزه تخصص و فعالیت داریم؛ از کمک به مشتریان برای دستیابی به امکانات، زندگی بهتر و آزادی برای خود و خانواده آنها خرسند می‌شویم. چه احساسی بهتر از این که سهمی در تغییر زندگی افراد به بهترین شکل ممکن داشته باشیم. روابط طولانی مدت با مشتریان خود ایجاد کرده ایم. به تماشای رشد و بالندگی آن‌ نشستیم و در این مسیر سازنده در کنار آن‌ها قدم برداشته ایم. برای ما سازندگی و تحقق رویای شما بهترین احساس است. “این انتخاب و حق شماست که از بهترین راهنمایی و مشاوره در طی این مسیر برخوردار شوید و داشتن اطمینان و اعتماد کامل در این انتخاب امری ضروری‌ست. با به کارگیری تیمی حرفه ای و باتجربه برای تهیه و ارائه درخواست ویزای خود، خود را درمعرض ریسک کمتری قرار دهید. به احتمال زیاد، این مهم‌ترین و سازنده‌ترین تصمیمی خواهد بود که برای خود و یا خانواده‌تان خواهید گرفت.”

سام بیات

خدمات ما

تابعیت اقتصادی

تابعیت اقتصادی

اقامت از طریق سرمایه گذاری

اقامت از طریق سرمایه گذاری

برنامه های مهاجرتی

برنامه های مهاجرت

مهاجرت از طریق کسب و کار

مهاجرت از طریق کسب و کار

ویزاهای غیر مهاجرتی

ویزاهای غیر مهاجرتی

استخدام قانونی

استخدام قانونی

مشاور املاک قانونی

مشاور املاک قانونی

مشارکت‌های عملی و برنامه ریزی مالیاتی

مشارکت‌های عملی و برنامه ریزی مالیاتی

انتشارات گروه بیات

گروه بیات در مطبوعات