بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری چیست؟ این روزها طب مهاجرت بسیار داغ است، همه می‌خواهند به سریع‌ترین شکل ممکن بتوانند مهاجرت کنند. یکی از بهترین راه‌های مهاجرت؛ مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است. کشورهای خاصی در جهان وجود دارند که در ازای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف کشورشان، ظرف مدت 2 تا 4 ماه به شما پاسپورت یا اقامت دائمی می‌دهند که می‌توانید خیلی فوری به آنجا مهاجرت کنید. خب حالا ما می‌خواهیم یک فهرست به شما ارائه دهیم که بدانید بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری کدام هستند. با ما در بیات گروه همراه شوید.

مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری چیست؟

اگر در ماه‌های اخیر به دنبال پیدا کردن راه‌های مهاجرتی هستید، احتمالاً مسیرهای مهاجرتی در کشورهای مختلف را بررسی کرده‌اید. معمولاً مهاجرت از طریق تحصیلی، نیروی کار، ثبت شرکت و سرمایه‌ گذاری، جز مهم‌ترین مسیرها هستند. هرکدام از این مسیرهای مهاجرتی خوبی و بدی‌های خودش را دارد. اما بدون شک، مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری را می‌توان سریع‌ترین روش دانست. هرچند که این روش بسیار پرهزینه است اما ویژگی‌های مثبت آن بسیار زیاد است. معمولاً مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری سبب می‌شود تا خیلی سریع بتوانید بدون نیاز به ارائه مدرک زبان، مدرک تحصیلی یا مهارتی به کشور مقصد خود بروید. شما خیلی زود می‌توانید پاسپورت و یا اقامت دائم کشور مقصد را بگیرید و این یک ویژگی بسیار بزرگ است که در بیشتر روش‌ها یا وجود ندارد یا برایان باید چند سال صبر کنید.

مهاجرت

بنابراین اگر سرمایه کافی را دارید، ما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از طریق سرمایه‌گذاری اقدام به مهاجرت کنید. یکی از نکات مثبت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری این است که شما هم زمان با خودتان می‌توانید پاسپورت و اقامت را برای کل اعضای خانواده‌تان بگیرید که در هیچ روش مهاجرتی چنین مزیتی وجود ندارد. حالا با ما همراه باشید تا کمی بیشتر این روش را و کشورهای مقصدی که می‌توانید انتخاب کنید را به شما معرفی کنیم.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به کشور سنت کیت نویس

سنت کیت نویس تقریباً سریع‌ترین و ارزان‌ترین روش مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری را به شما ارائه می‌دهد. کشوری در دل دریای کارائیب که از دو روش می‌توانید به آن مهاجرت کنید.

  • کمک مالی 150000 دلاری به صندوق رشد پایدار برای یک خانواده یک تا چهار نفره.
  • خرید املاکی که پس از 7 سال قابل فروش مجدد است، حداقل به مبلغ 200000 دلار،  یا خرید املاکی که پس از 5 سال قابل فروش مجدد با حداقل 400000 دلار باشد.

برخی از مزایای شهروندی سنت کیتس و نویس شامل زمان پردازش کوتاه 3 تا 6 ماه، بدون نیاز به حداقل زمان اقامت، و دسترسی به 157 مقصد از جمله بریتانیا، روسیه، سنگاپور، هنگ کنگ و سایر کشورهای اروپایی در منطقه شنگن بدون گرفتن ویزا است. پس شما می‌توانید از طریق سرمایه‌ گذاری 150 هزار دلاری در سنت کیت نویس، ظرف 3 ماه پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

ترکیه

مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری به ترکیه هم برای شهروندان ایرانی بسیار مناسب است. شما از طریق سرمایه‌ گذاری بالای 250 هزار دلار تا 400 هزار دلار می‌توانید اقامت دائم یا پاسپورت ترکیه را دریافت کنید. پس از دریافت پاسپورت ترکیه که نهایتاً 3 ماه زمان می‌برد، به راحتی می‌توانید به کشورهای اروپایی سفر کنید و حتی برای گرفتن اقامت E2 آمریکا هم اقدام نمایید. شما با پاسپورت ترکیه می‌توانید به 111 کشور جهان به راحتی بدون ویزا سفر کنید. ترکیه هم به لحاظ جغرافیایی هم به لحاظ فرهنگی بسیار نزدیک به ایران است و از مهم‌ترین گزینه‌ها برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری ایرانیان هست.

مهاجرت به ترکیه

ویزای طلایی امارات

همه می‌دانند که امارات کشوری فوق‌العاده خوب است که البته به‌سختی می‌توانید اقامت آن را بگیرید. امارات کلاً به کسی پاسپورت نمی‌دهد مگر اینکه 30 سال در آن کشور بمانید. اما می‌توانید از طریق سرمایه‌ گذاری در امارات یا خرید خانه می‌توانید اقامت 10 ساله قابل تمدید امارات که همان ویزای طلایی امارات نامیده می‌شود را بگیرید و با کل اعضای خانواده خود برای زندگی به امارات بروید.

مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری به دومینیکا

دومینیکا یکی دیگر از کشورهای حوضه دریای کاراییب است که به راحتی به شما پاسپورت می‌دهد. دولت دومینیکا به افرادی که در این جزیره زیبا اقدام به خرید خانه با حداقل پرداختی 200 هزار برای یک نفر و حداکثر 250 هزار دلار به تعداد اعضای خانواده انجام دهند. یا بجای خانه در بخش صندوق توسعه ملی این کشور سرمایه‌ گذاری کنند. طرف کمتر از 3 ماه پاسپورت دومینیکا را اهدا می‌کند. برای گرفتن پاسپورت نیاز به حضور در دومینیکا ندارید و می‌توانید این کار را از راه دور انجام دهید.

سنت لوسیا

کشور جزیره‌ای سنت لوسیا نیز یکی دیگر از مجموعه جزایر کارائیب است که به شما شهروندی از طریق سرمایه‌ گذاری اعطا می‌کند. شما اگر پاسپورت سنت لوسیا را بگیرید می‌توانید به 146 کشور بدون ویزا سفر کنید، خدمات مالی بین‌المللی دریافت کنید و برای فعالیت‌های اقتصادی‌تان نیازی به پرداخت مالیات ندارید. اگر بخواهید در صندوق اقتصاد ملی سنت لوسیا سرمایه‌گذاری کنید باید برای یک نفر 100 هزار دلار پول بدهید که هر فرد اضافه بسته به اینکه چه نسبتی با شما داشته باشد، پول اضافه تا 25 هزار دلار لازم است. اما در بخش مسکن هم می‌توانید شما یک خانه بخرید و شهروندی سنت لوسیا را بگیرید اما دقت کنید که خانه را نمی‌توانید تا 5 سال بفروشید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به گرانادا

و آخرین کشور از حوضه دریای کارائیب گرانادا است که این کشور هم به شما اقامت و پاسپورت این کشور را در مقابل سرمایه‌گذاری در آن اهدا می‌کند. حداقل میزان پولی که باید در گرانادا سرمایه‌گذاری کنید حدود 150 هزار دلار برای یک نفر است و از طرف مقابل می‌توانید به راحتی بدون ویزا به 140 کشور جهان سفر کنید. حدود 60 روز زمان می‌برد تا وضعیت اقامت شما مشخص شود و برای آن نیازی به مصاحبه یا حتی بلد بودن زبان ندارید. اقامت گرانادا شامل اقامت کل اعضای خانواده‌تان می‌شود.

جمع‌بندی

همان‌طور که گفتیم مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری یکی از سریع‌ترین و البته مطمئن‌ترین روش‌های مهاجرتی است. کشورهای زیادی به‌جز آن‌هایی که در بالا ذکر شد با سرمایه‌ گذاری یا خرید ملک در کشورشان، یا به شما اقامت دائم می‌دهند یا اقامت قابل تمدید و یا پاسپورت.

شما باید شرایط مالی و خواسته‌های خود را با مقصدهای مختلف بسنجید و ببینید که کدام مقصد مناسب وضعیت فعلی شماست. اگر می‌خواهید خیلی سریع مهاجرت کنید، قطعاً مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری بهترین روشی است که می‌توانید با آن به کشور دیگری مهاجرت کنید.

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *