تابعیت مولداوی! فرصت ها را کشف کنید

مولداوی

تابعیت از طریق سرمایه گذاری یا برنامه ویزای طلایی مفهومی است که در بین سرمایه گذاران پویایی بیشتری پیدا کرده است. این برنامه ها به این تشکیل شده است که اطمینان حاصل شود سرمایه گذاری سهمی در رفاه عمومی، توسعه اقتصادی و پیشرفت کشور دارد؛ این در حالی است که سرمایه گذار می تواند فرصت تابعیت دوگانه و حق انتخاب داشته باشد که در آنجا کار کند یا کسب و کاری را آغاز کند.

جمهوری مولداوی یکی از کشورهایی است که به جامعه جهانی فرصتی می دهد تا از طریق سرمایه گذاری بتواند شهروند آن کشور باشند. این کشور اروپای شرقی با جمعیتی بالغ بر ۴ میلیون نفر از سال ۲۰۱۸، پناهگاهی آرام، مسالمت آمیز و امن برای ساکنان آن است.

این کشور فعالانه به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا است و گذرنامه آن برای سفر به اروپا، روسیه و ۱۲۲ کشور دیگر در جهان نیازی به ویزا ندارد. نکته مهم تابعیت مولداوی این است که تابعیت به نسل های آینده خانواده منتقل می شود، بدون آنکه نیازی به اقامت یا آزمون زبان داشته باشند.

مولداوی – پناهگاه بین شرق و غرب

تابعیت مولداوی از طریق سرمایه گذاری (MCBI) با دسترسی کامل به قطب های تجاری منطقه شرقی اروپا، گامی محکم برای اهل کسب و کاردر اروپا می باشد. مولداوی به فرهنگ شراب منحصر بفرد آن مشهور است، و تابعیت مولداوی کلید سرمایه گذاری در این کسب و کار پررونق است.

در ازای سرمایه گذاری، به افراد و خانواده های آنها حقوق تابعیت کامل اعطا میشود که به راحتی به نسل های آینده قابل انتقال است. به شهروندان مولداوی این اجازه نیز داده می شود که بدون نیاز به ویزا یا ویزا در بدو ورود به ۱۲۲ مقصد در سراسر جهان، از جمله مناطق شنگن اروپا و نیز روسیه و ترکیه دسترسی داشته باشند.

درخواست مشاوره رایگان

بدون تردید، یکی از بزرگترین نقاط قوت این کشور موقعیت جغرافیایی آن بین شرق و غرب، و همجواری با اتحادیه اروپا و کشورهای مستقل مشترک المنافع و بازارهای دریای سیاه است. دیگر نقاط قوت شایان توجه مولداوی عبارتند از:

  • انجمن مشارکت اروپا با DCFTA و توافق نامه تجاری از سال ۲۰۱۴
  • هزینه های کار و هزینه های عملیاتی پایین
  • نرخ مالیات پایین
  • مشوق های سرمایه گذاری برای مناطق آزاد

فرصت های بسیاری در انتظار شهروندان جدید مولداوی است که شامل منطقه آزاد اقتصادی و سرمایه گذاری مستقیم، بازار انرژی بسیار متنوع برای سرمایه گذاری، وسایل کشاورزی مدرن با نقطه قوت در کشت انگور و فعالیت های آسان مرزی با رومانی می شود. اطلاعات بیشتر در مورد تابعیت مولداوی ازطریق سرمایه گذاری را همین امروز کسب کنید.

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *