شهروندی کارائیب از طریق سرمایه گذاری ظرف مدت چند ماه

شهروندی کارائیب

سنت کیتس کجاست؟

آیا علاقه دارید به جهان سفر کنید، و سرزمین های زیبای بیشتری را کشف کنید؟ اخذ تابعیت سنت کیتس و نویس به طور قطع امکان زندگی لوکس همراه با لذت از زیباترین مناظر و جزایر را فراهم می کند.
سنت کیتس و نویس با ارائه برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) به سرمایه گذاران خارجی این امکان را می دهد تا در ازای سرمایه گذاری به مبلغ 000/150 دلار برای یک فرد و 000/195 دلار برای خانواده ای ۴ نفره، گذرنامه آن کشور را بدست آورند. این برنامه به دارنده گذرنامه دوم اجازه می دهد بدون نیاز به ایستادن در صف ویزا، به سراسر جهان سفر كند.

اخذ تابعیت کشورهای کارائیب

ساکنان خلیج فارس، به ویژه افرادی که در دبی زندگی می کنند، تشویق می شوند تا از جدیدترین برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) سنت کیتس و نویس بهره گیرند،‌ چراکه به خانواده آنها اجازه می دهد تابعیت و گذرنامه کشور جزیره دوقلو را دریافت کنند.

کشور جزیره دوقلوی سنت کیتس و نویس واقع در کارائیب شرقی تنوع چشمگیری در اقتصاد خود ایجاد کرده است . از وابستگی به صنعت نیشکر گرفته تا اینکه صنعت گردشگری آن به بزرگترین منبع ارز خارجی در بیش از ۴۰ سال اخیر تبدیل شده است.

این رتبه بندی جهانی، بسته به تعداد کشورهایی که دارندگان گذرنامه می تواند آزادانه به آنجا سفر کند، اعتبار گذرنامه یک کشور را می سنجد، افزودن ۱۵ سرزمین جدید را به فهرست سنت کیتس و نویس در سال گذشته در آمار فوق بی تاثیر نبوده است. دولت همچنین تابعیت مضاعف را مجاز می داند، در عین حال به دارندگان گذرنامه خود نیز اجازه می دهد که گذرنامه اصلی خود را برای موارد استفاده در کشور مبداء نگهداری کنند.
سنت کیتس برای ایرانیانی که داخل ایران زندگی می کنند اما در دسترس نیست
این برنامه بعلاوه چنید ن برنامه دیگر برای کشورهایی محدود شد. شهروندان ایرانی یکی از این دسته کشورهای ممنوعه بودند. و فقط ا شرایط خاص به ایرانیانی که به مدت 10 سال خارج از ایران زندگی کرده باشند این تابعیت را اعطا می کند.

اخذ تابعیت و پاسپورت سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس

در صنعت اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری، سنت کیتس و نویس نیز به ارائه استاندارد پلاتینیوم برای تمام برنامه های تابعیت از طریق سرمایه گذاری معروف است.

سنت کیتس همچنین محل دژ بریمستون هیل، میراث جهانی یونسکو است. به طور کلی، این کشور جزیره ای مکانی ایده آل برای کسانی است که به دنبال فرصتهای سرمایه گذاری در کسب و کار، امنیت، کارآیی و الزامات مسافرتی سهل و آسان هستند.

لس خان، مدیر اجرایی ارشد واحد تابعیت از طریق سرمایه گذاری سنت کیتس و نویس میگوید: «گذرنامه سنت كیتس و نوویس بسیار مورد توجه و دارای شهرت بسیار خوبی است، و دولت تنها گذرنامه های نسبتا کمی به موجب این برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری صادر کرده است. این برنامه کمترین هزینه را در میان ایالت های کارائیب برای اخذ تابعیت دوم برای آمریکایی ها دارد.»

سفر بدون نیاز به ویزا به محدوده شنگن

« از این فرصت استفاده می کنم و ساکنان کشورهای حاشیه خلیج فارس را به استفاده از برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری ‌و بهره مندی از سفر بدون ویزا به بیش از ۱۲۰ کشور در سراسر جهان دعوت می کنم.»

در زمان گسترش شاخص جهانی، دولت دو جزیره ای، امکان سفر به ۱۵۱ مقصد را بدون نیازبه ویزا یا ویزا در بدو ورود فراهم کرده بود. این مقاصد شامل انگلستان، ایرلند، روسیه ، اسرائیل و منطقه شنگن می شود. از آن زمان، سنت كیتس و نویس توافقنامه های مشترک دیگری برای لغو ویزا با كشورهایی مانند گامبیا، سائو توما و پرینسیپ، بحرین ، سان مارینو و توگو امضا كرده است.

سنت کیتس و نویس به ایجاد روابط گسترده دیپلماتیک معروف است، که در ادامه در یک مطالعه مستقل اخیر در مجله مدیریت ثروت حرفه ای فایننشال تایمز توضیح داده شد.

درخواست مشاوره رایگان

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *