سرمایه گذاری در سطح بین المللی و بین کشوری

سرمایه گذاری در سطح بین المللی و بین کشوری

دومینیکا بهشت مالیاتی

یکی از مزایای اخذ تابعیت و پاسپورت کشور دومینیکا، و دلیل بسیار پر رنگی که شهروندان کشورهای پیشرفته حتی به آن علاقه مند هستن همین نکته است. بسیاری از کشورها برای سرمایه گذاران و تجار مالیات سنگین بر درآمد و … دارند در صورتی که کشور دومینیکا این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم کرده که نیازی به پرداخت مالیا بر درآمد و هدیه نباشند.

بهشت مالیاتی پاسپورت دومینیکا
پرداخت نکردن مالیات بر درآمد

حساب بانکی بین المللی

داشتن حساب بانکی بین المللی برای گسترش تجارت و کسب و کار در سطح بین المللی الزامی ست. شهروندان برخی کشورها با محدودیت های امور مالیاتی، بانکداری بین المللی و …. هستند. داشتن هویت و تابعیت می تواند در این مواقع به کمک شما بیاید.

هویت و شهروندی جهانی

برای سرمایه گذاران، تجار و افرادی که قصد دارند بیزینس و یا کسب و کاری در کشورهای پیشرفته داشته باشند، محدودیت های سیاسی، روابط بین المللی که شاید محدودیت حرکت و پویایی ایجاد کند،  می تواند مسیر متفاوتی ایجاد کند. قراردادهای بین المللی، بین کشوری و ثبت شرکت، داشتن حساب های بانکی و یا حتی هویت حقوقی متفاوت فرصتی متفاوت برای شما خواهد ساخت . در صورتی که با داشتن پاسپورت کشوری که با آن متولد شدید متاسفانه محدودیت های بسیاری وجود دارد و امکان پویای در سطح جهانی را برای شما فراهم نمی کند.

سرمایه گذاری در سطح بین المللی و بین کشوری 2

سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از 140 کشور

فراتر از مرزها قدم بردارید. قدرت پاسپورت شما قدرت تحرک جهانی شما را تعریف می کند. افرادی که نیاز به جابه جایی، سفر و رفت آمد در کشورهایی که هربار برای اخذ ویزای آن باید مدت بسیاری زمن بگذارند، هزینه کنند و نکات اداری آن را پیگیر شوند، داشتن پاسپورت دوم معتبر می تواند کمک کند تا بدون نیاز به ویزا به بسیاری از کشورها از جمله محدوده شنگن، انگلیس، چین، ایرلند، سنگاپور و …. سفر کنن.

شرایط برای متقاضی اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا

رنامه دومینیکا یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین برنامه های اخذ تابعیت اقتصادی در جهان است. این برنامه از سال ۱۹۹۳ برای کمک به تأمین مالی سرمایه‌گذاری دولت در زمینه آموزش، مراقبت‌های بهداشتی و کشاورزی در میان دیگر موارد با موفقیت عمل کرده‌است. همانطور که گفته شد، در حال حاضر بهترین گزینه برای ایرانیان این برنامه ست. جهت اخذ تابعیت کشور دومینیکا مستلزم اقامت و زندگی در این کشور نیستید و در واقع افرادی که برای اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور اقدام میکنند، قصد زندگی یا اقامت در این کشور را به هیچ وجه ندارند و برای برخورداری از مزایای این تابعیت و پاسپورت این سرمایه گذاری را انجام می دهند. طبق قوانین دومینیکا داشتن پاسپورت یا گذرنامه دوم کشور دیگری قانونی و مجاز است. پس از کسب تابعیت، تا آخر عمر از آن بهره مند خواهید بود همچنین تابعیت شما به فرزندان و نوادگان شما نیز به ارث خواهد رسید و مادام‌العمر است.  برای این برنامه حتما باید به یکی از نمایندگان مجاز معرفی شده از سمت دولت مراجعه کنید. گروه حقوقی بیات نماینده مجاز از سوی دولت دومینیکاست. 

سرمایه گذاری در سطح بین المللی و بین کشوری 4

از جمله مزایای سرمایه‌گذاری در دومینیکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تجارت معاف از حقوق گمرکی در کارائیب
  • عدم محدودیت در بازپرداخت سود و سرمایه وارداتی
  • برخورداری از امتیاز و منافع مشترک و معادل با شهروندان انگلیسی
  • صاحب امضا بودن دومینیکا در قرارداد های مالیات دوگانه با ایالات متحده آمریکا و جامعه کشور های دریای کارائیب (کاریکوم)
  • داشتن دو تابعیت و پاسپورت به صورت همزمان ( پاسپورت ایرانی و پاسپورت دومینیکا)
  • نبود الزام به حضور فیزیکی در این کشور
  • امکان انتقال مزایای حق شهروندی و پاسپورت کشور دومینیکا به نسل های بعدی خانواده
  • عدم اخذ مالیات بر سرمایه، هدیه، ارث، درآمد خارجی یا سود سرمایه
  • متکی بودن واحد پول دومینیکا به دلار آمریکا (فراهم کردن اطمینان و ثبات در معاملات ارف سرمایه زی)

برای مشاوره رایگان جهت اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص راه اندازی کسبو کار در سطح بین المللی و بین کشوری، تابعیت دوم و … با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *