مراحل خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه این روزها به یک گزینه بسیار مهم برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. خوشبختانه دولت ترکیه تا حد ممکن مراحل خرید ملک را بسیار آسان کرده و شما میتوانید به راحتی با رعایت اصولی، ملکی برای خودتان در ترکیه خریداری کنید. ما در این مقاله از بیات گروپ میخواهیم روش خرید ملک در ترکیه را به شما آموزش دهیم. باما همراه باشید.

تحقیق برای پیدا کردن ملک

باید قبل از خرید ملک تحقیق کنید. شما باید مکان ملک مورد نظر خود را بدانید، هزینه آن چقدر است، و اینکه آیا محدودیتی در مورد ساخت و ساز یا افرادی که می توانند در خانه زندگی کنند وجود دارد یا خیر. همچنین باید بدانید که آیا مجوز کلی ساختمان برای منطقه خاص شما وجود دارد یا خیر. موارد زیر لیستی از کارهایی است که قبل از خرید ملک در ترکیه باید انجام دهید.

خرید ملک در ترکیه

بازار را درک کنید

زندگی در ترکیه هیجان انگیز است اما می تواند چالش برانگیز باشد، بنابراین باید با درک بازار ترکیه شروع کنید و تصویر خوبی از وضعیت داشته باشید و به خوبی برای آن آماده شوید. به دنبال فرصت ها باشید این ایده خوبی است که قبل از خرید ملک در ترکیه به دنبال فرصت ها باشید. انتخاب های زیادی وجود دارد، بنابراین می توانید بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید. شما می توانید وب سایت های املاک و مستغلات را برای لیست ها بررسی کنید یا یک نماینده برای کمک به شما استخدام کنید. اطمینان حاصل کنید که از قبل تحقیقات خود را انجام داده اید، زیرا ممکن است شرایط خاصی وجود داشته باشد که ممکن است یک ملک را نسبت به دیگری مناسب تر کند.

به سفر بازرسی ملک بروید

برای اینکه بدانید چه نوع ملک ترکیه ای را بخرید، در نظر بگیرید که کدام منطقه یا شهر در ترکیه با نیازهای شما مطابقت دارد. هنگامی که یک منطقه یا شهر را انتخاب کردید، از منابع اینترنتی مانند وب سایت های املاک، روزنامه ها و مجلات محلی، فهرست راهنمای محلی و وب سایت ها برای یافتن املاک موجود برای فروش استفاده کنید. برای بررسی این ملک در ترکیه برای بررسی محله و مناطق اطراف خانه به سفر بروید. 4

مذاکره در مورد قیمت و شرایط خرید

خرید ملک در ترکیه

هنگام خرید ملک در ترکیه، اولین قدم این است که قبل از تعهد، قیمت و شرایط خرید را مذاکره کنید. مهم است که قبل از انجام معامله، همه چیز را به صورت کتبی نهایی کنید. شما همچنین به یک وکیل نیاز دارید که شما را در روند قانونی راهنمایی کند، به همین دلیل توصیه می شود یک نماینده قابل اعتماد و متخصص را انتخاب کنید زیرا تیم حقوقی آنها تمام مراحل خرید را مدیریت می کند و همچنین اسناد قانونی را برای شما انجام می دهد.

مراحل قانونی

در انتخاب خانه باید موارد زیادی را در نظر گرفت، مانند متراژ، موقعیت مکانی، قیمت و … پس از تصمیم گیری در مورد همه این عوامل، می توانید پیشنهاد خرید بدهید. این پیشنهاد باید شامل مقدار پولی باشد که می خواهید ملک را خریداری کنید، چه مقدار سپرده از شما در این مرحله مورد نیاز است، چه جزئیات بانکی باید برای انتقال وجه از خارج از کشور استفاده شود (در صورت وجود)، و سایر اسناد مورد نیاز از هر دو. برای جلوگیری از هرگونه مشکل قانونی در هنگام خرید ملک در ترکیه، توصیه می شود که همه چیز باید در توافق نامه ای که هر دو طرف امضا کرده اند، یادداشت کنید. ناگفته نماند که امور حقوقی باید توسط یک تیم حقوقی مدیریت شود که معمولاً نماینده مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت خرید خانه

شما میتوانید یک ملک از 75000 دلار در ترکیه تا بی نهایت قیمت را خریداری کنید. اما تفاوتی وجود دارد. اولین مسئله این است که اگر 400 هزار دلار برای خانه پرداخت کنید، میتوانید شهروندی ترکیه را برای خودتان و خانواده تان دریافت کنید. این کار حدود 2 ماه زمان میبرد. اگر خانه ای که خریداری میکنید زیر 400 هزار دلار و بالای 250 هزار دلار باشد میتوانید اقامت 5 ساله ترکیه را بگیرید. اما اگر زیر 250 هزار دلار باشد خانه شما. میتوانید نهایتا یک اقامت قابل تمدید 2 ساله بگیرید. دقت داشته باشید، اخنه خریداری شده را نمیتوانید تا 3 سال بفروشید و اگر اینکار را کنید اقامت شما لغو خواهد شد.

قوانین خرید ملک در ترکیه

هنگام خرید خانه بخصوص خانه‌های بالایی 400 هزار دلار که به اقامت مستقیم منتهی می‌شود باید قوانین خاصی را رعایت کنید. اولین قانون خرید خانه برای خارجی‌ها این است که پس از خرید خانه نمی‌توانند آن را تا 3 سال بفروشند. حتی اگر شهروندی ترکیه را دریافت کنید و زیر 3 سال خانه را بفروشید، اگر این کار را کنید پاسپورت و شهروندی شما را باطل می‌کند. همچنین بعد از سه سال نمی‌توانید خانه را به همان شخصی که از او خریداری کرده‌اید بفروشید. همچنین شما نمی‌توانید خانه را از یک فرد خارجی در ترکیه بخرید. در کل خرید خانه در ترکیه امری پیچیده نیست و دولت تا حد ممکن سعی کرده است که ساده انجام شود. شما می‌توانید خانه خریداری شده را اجاره دهید اما امکان فروش آن را ندارید.

  • هنگام تصمیم‌گیری برای خرید املاک و مستغلات در ترکیه، از این کشور دیدن کنید تا مکان مناسب را انتخاب کنید.
  • از طریق سایت استانبول خانه می‌توانید خانه مورد نظر خود را پیدا کنید
  • گزینه‌های خود را با یک مشاور املاک در رابطه با قیمت املاک در میان بگذارید.
  • یک وکیل ترکیه‌ای استخدام کنید تا ملک را از نظر هرگونه تحمیلی بررسی کند، به خصوص وقتی صحبت از یک املاک تجاری باشد.
  • خارجی‌ها می‌توانند با دادن وکالت‌نامه به وکیل، املاک را از راه دور خریداری کنند.
  • سرمایه‌گذاران خارجی که به دنبال خرید زمین در ترکیه هستند باید بدانند که نمی‌توانند بیش از 30 هکتار زمین خریداری کنند.
  • خارجی‌ها هنگام خرید ملک در ترکیه باید یک بیمه‌نامه (همچنین به عنوان بیمه داسک شناخته می‌شود) داشته باشند.
  • مالیات بر املاک و مستغلات هنگام خرید ملک در ترکیه 4.4٪ از ارزش کل معامله تعیین می‌شود.
  • سایر هزینه‌های مربوط به خرید ملک، هزینه‌های ثبت و اسناد رسمی است که می‌تواند حدود 1% از معامله را شامل شود.

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *