یک جهان می تواند وطن بین المللی مان باشد...

آیا مهاجرت تنها راه است؟

به طور معمول، افراد از نظر شرایط زیستی، بهره مندی از امکانات، کیفیت زندگی و پیشرفت و ترقی محدود به گزینه هایی هستند که کشور محل تولدشان به آن ها ارائه می دهد. در تمام جنبه های زندگی از قبیل تجارت و کسب و کار، رفاه و تفریح، سفر و تجربه، آموزش و تحصیل، بهداشت و درمان و … اختیار فرد در انتخاب تابع شرایط اقتصادی و اجتماعی،‌ قوانین،‌ قدرت گذرنامه و به طور کلی محدودیت های کشور است.

راههـای مختلفـی بـرای دریافـت پاسـپورت دوم وجـود دارد کـه مـا، پـس از شـناخت ایـن راه هـا، بـا توجـه بـه شـرایط و اهـداف خـود و خانواده مـان بـه کمـک مشـاور حقوقـی مجـرب و معتمـد مناسـب ترین و بهتریـن راه را انتخـاب می کنیـم.

پاسپورت دوم مناسب من است اگر:

با شبکه ی گروه بیات به جهان متصل میشویم...

گروه بیات یک شرکت بین المللی ایرانی-کانادایی است که به عنوان نماینده‌ی رسمی و دارای مجوز در حوزه‌ی اقامت، تابعیت دوم، شهروندی، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و… سالیانه بسیاری افراد را از سراسر جهان در دستیابی به امکانات و فرصت‌های جهانی همراهی می‌کند. ارتباطات این شرکت با کشورهای ارائه‌دهنده‌ی تابعیت دوم به گونه‌ای است که گروه بیات موفقیت پروسه ی شهروندی دوم و دریافت پاسپورت را تضمین می‌کند.

بدون اجبار به مهاجرت

سفر به ۱۵۰ کشور جهان بدون ویزا

یک پاسپورت قدرتمند بدون اینکه مجبور شویم مهاجرت کنیم، به ما قدرت بهره مندی از امکانات و فرصت های جهانی را می دهد. تجارت بدون مرز ، آزادی در عرصه بین الملل ، انتخاب های بهتر تحصیلی و کاری ، کسب و کار پرسود ، امکانات بهداشتی و درمانی مطمئن و …

با ما به جهان متصل شوید

گروه بیات ضمن تشکر از اعتماد شما خواهشمند است ابتدا فرم درخواست مشاوره را با دقت پر کرده، سپس از طریق تقویم واقع شده در انتهای فرم زمان مناسب را انتخاب کرده تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند.

مشاوره به صورت کاملا رایگان صورت می پذیرد.

توجه

لازم به ذکر است که کلیه اطلاعات شما در تمام مراحل تکمیل فرم، دریافت پاسپورت و بعد از آن محرمانه خواهد بود و تنها جهت دستیابی به اهداف شما استفاده می گردد.

نام و نام خانوادگی[ الزامی ]
MM slash DD slash YYYY