فراتر از مرزها گام بردارید

وکلا و مشاوران بین‌المللی در کلاس جهانی

گروه حقوقی بیات شبکه ای گسترده از وکلا، بانکداران، حسابداران و مشاوران تجاری بین‌المللی ست و این گروه در کنار شماست تا خدمات حرفه‌ای و حقوقی را در اختیار هر مشتری قرار دهد.

انتقال کسب‌وکار و مهاجرت شرکتی

جهانی شدن، انتقال کسب‌وکار و افزایش جابجایی نیروی کار متخصص و واجد شرایط در سراسر جهان، به ایجاد یک زمینه حقوقی جدید منجر شده است: مهاجرت و جابه جایی تجاری. جابجایی شرکت‌ها در سطح بین‌المللی و یا راه اندازی کسب و کار در کشوری دیگر به این معنی است که کارکنان، مدیران و مالکان با موانع فزاینده‌ای از نظر اداری و قانونی روبه‌رو می‌شوند، بنابراین به مشاوره حقوقی مناسب برای تعیین استراتژی بهینه جهت تضمین از انتقال آسان، موفق و بهینه نیاز دارند.

خدمات حقوقی گروه بیات - انتقال کسب‌وکار و مهاجرت شرکتی
ویزای غیرمهاجرتی

ویزای غیرمهاجرتی

ویزای غیرمهاجرتی برای اتباع خارجی صادر می شود که قصد دارند به صورت موقت برای گردشگری، تجارت و انواع اهداف از جمله کار موقت وارد کشوری شوند. نوع ویزای غیرمهاجرتی مورد نیاز توسط قانون مهاجرت تعریف می‌شود، و با هدف فرد برای سفر ارتباط دارد. در گروه حقوقی بیات، ما در زمینه اخذ ویزای دانشجویی و کاری تخصص داریم. ویزای غیرمهاجرتی، مانند ویزای دانشجویی کانادا، اغلب می تواند مسیری روشن را برای کسب اقامت دائم و سپس تابعیت کشور میزبان ارائه دهد. در موارد دیگر، این گزینه‌ای ایده‌آل برای افرادی است که نمی خواهند مقیم کشور میزبان تلقی شوند، و به دریافت ویزا برای اهداف کاری تمایل دارند. به عنوان مثال، دارندگان ویزای E2 به طور خودکار، مقیم مالیاتی ایالات متحده محسوب نمی‌شوند، مگر آن که بیش از 122 روز در سال در این کشور باشند. اگر متقاضیان به عنوان مقیم مالیاتی در نظر گرفته نشوند، نیازی به پرداخت مالیات بر درآمد جهانی ندارند.

قانون استخدام

مشتریان ما می توانند از تجربه ترکیبی یک تیم متشکل از متخصصان در زمینه های متنوع برای سایر موضوعات مرتبط با جابه جایی بین‌المللی، قراردادهای کار و استخدام بهره‌مند شوند. ما می توانیم در مورد امور شغلی مجادله‌ای و غیرمجادله‌ای به شما مشاوره بدهیم، و در صورت نیاز، می توانیم با کمک شرکای حقوقی خود در کشور امارات، به دادگاه مراجعه کنیم. ما می توانیم حل اختلافات و حل‌وفصل مذاکرات را برای شما انجام بدهیم و یا هماهنگ کنیم.

مسلط به قوانین استخدامی
مسلط به قوانین املاک و مستغلات

قانون املاک و مستغلات

دانش و درک عمیق از محیط و تشریفات قانونی و تجاری در امارات متحده عربی، شورای همکاری خلیج فارس و سایر بازارها، تیم املاک و مستغلات ما را قادر می سازد تا به مشتریان خود مشاوره دقیق و به‌روز ارائه کنیم. ما نماینده صاحبان املاک و بنگاه های املاک و مستغلات در معاملات فروش هستیم، و تیم ما از تجربه‌ای اثبات شده و گسترده در زمینه ارائه مشاوره به طرف های مختلف در زمینه خرید، فروش یا اجاره املاک در مراکز اصلی سرمایه گذاری برخوردار است.

تراست‌های برون‌مرزی و برنامه‌ریزی مالیاتی

تراست‌ها، املاک، حفاظت از دارایی‌ها و برنامه‌ریزی مالیاتی از عناصر اساسی ساختارهای مالی برون‌مرزی هستند. با کمک تجربیات و شرکت‌های وابسته خود در بسیاری از حوزه‌های جهانی، ما راهکارهای جامعی جهت به ثمر رسیدن این اهداف به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. تیم ما با حضور متخصصین در زمینه های مختلف حرفه ای، تجربه حرفه‌ای و تخصص بیش از 30 ساله خود در چندین حوزه درون‌مرزی و برون‌مرزی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. بنابراین، ما می‌توانیم مشتریان را در انتخاب مناسب‌ترین مقصد برای نیازهایشان راهنمایی، برنامه های املاک آنها را بر مبنای اهدافشان طراحی و اجرا کنیم. تیم ما به طیف گسترده‌ای از مشتریان، متشکل از افراد یک تا چند ملیتی، درباره پیچیدگی های مالیات بین‌المللی و نقشی ساختارهای مالی برون‌مرزی در تجارت، مشاوره می دهد. اغلب از ما خواسته می شود تا به مشاغل و مشاوران درون مرزی آن ها در زمینه تضمین انطباق با شرایط قانونی پیچیده در کشورهای پیشرفته مشتریان خود نیز کمک کنیم.

تراست‌های برون‌مرزی و برنامه‌ریزی مالیاتی