اخذ تابعیت و پاسپورت آنتیگوا و باربودا

برنامه تابعیت آنتیگوآ و باربودا از طریق سرمایه گذاری در نوامبر ۲۰۱۲ آغاز به کار کرد. قوانین حاکم بر این برنامه در قانون تابعیت از طریق سرمایه گذاری آنتیگوا و باربودا و مقررات آن آمده است. با در اختیار داشتن پاسپورت آنتیگوا و باربودا، یک شهروند می تواند تقریبا به بیش از ۱۳۱ کشور جهان از جمله هنگ کنگ، سنگاپور، انگلستان و منطقه شنگن سفر کند. در سال ۲۰۰۹، دولت آنتیگوا و باربودا و اتحادیه اروپا موافقت نامه لغو ویزا را امضا كردند كه به شهروندان آنتیگوا و باربودا اجازه می دهد پس از تاریخ اولین ورود به کشورهای عضو اتحادیه اروپا، بدون ویزا به مدت ۶۰ روز در یک بازه زمانی شش ماهه از كشورهای شنگن بازدید كنند.

آنتیگوآ و باربودا یکی از کشورهای کارائیب است که در گذشته مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار داشته است. اگر شما در حال حاضر پاسپورتی از این کشور دارید، اما نیاز به پاسپورت دوم برای سفر به کشورهای دیگر دارید، می‌توانید با استفاده از خدمات اخذ پاسپورت دوم کشور آنتیگوآ و باربودا اقدام به اخذ آن نمایید. برای این کار، معمولاً نیاز به ارائه مدارک مانند شناسنامه، پاسپورت فعلی و مدارک دیگری است که به احراز هویت شما کمک می‌کند. اگر مدارک خود را به درستی ارائه کنید، معمولاً پاسپورت دوم شما در عرض چند هفته آماده می‌شود و می‌توانید به آسانی با آن به کشورهای دیگر سفر کنید.

شروع سرمایه گذاری از 100,000 دلار آمریکا

بدون نیاز به حضور‌ فیزیکی

شهروندی دوگانه

سفر بدون ویزا به 131+ کشور

آنتیگوا و باربودا

از طریق سرمایه گذاری

antigua-barb

شرایط اخذ تابعیت انتیگوآ و باربودا

شرایط برای متفاضی اصلی: داشتن حداقل 18 سال، برخورداری از سلامت کامل، عدم سابقه کیفری، منابع سرمایه گذاری تایید شده و اقامت حداقل 5 روز در آنتیگوا و باربودا در مدت پنج سال متوالی پس از دریافت تابعیت

شرایط برای بستگان متقاضی: متقاضیان و افراد وابسته به آنها که در گذشته از ویزای کشورهایی محروم شده اند که آنتیگوا بدون ویزا به آن دسترسی دارد نمی توانند درخواست ویزا کنند. این فرآیند بین ۴ تا ۶ ماه از ارائه درخواست تا صدور گواهی نامه تابعیت و گذرنامه طول می کشد. شهروندان جدید بالای ۱۸ سال باید ۵ روز قبل از تمدید گذرنامه خود در آنتیگوا و باربودا حاضر باشند

همراهی والدین یا مادربزرگ و پدربزرگ های بالای ۵۸ سال همراهی کودکان وابسته بالای ۲۸ سال

مزایای تابعیت انتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری

مزایای ویزای طلایی

بخش املاک - سرمایه گذاران ملک شرط لازم برای دریافت این نوع اقامت در اختیار داشتن ملک در کشور امارات متحده عربی با ارزش حداقل ۲ میلیون درهم است

بخش سرمایه گذاری در صندوق های کارآفرینی مانند ثبت شرکت حداقل سپرده‌ی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری ۲ میلیون درهم است که باید در یک صندوق سرمایه گذاری معتبر صورت پذیرد

بخش سرمایه گذاری (سپرده بانکی) اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به صورت سپرده بانکی ثابت به ارزش ۲ میلیون درهم نیز موجب دریافت ویزای طلایی به مدت زمان ۱۰ سال می شود که در صورت حفظ شرایط مذکور تمدید خواهد شد

بخش حقوق و دستمزد در اين نوع اخذ اقامت، متقاضی بایستی حداقل حقوق و دستمزد ماهيانه ٣٠ هزار درهم داشته باشد.

گزینه های سرمایه گذاری در آنتیگوآ و باربودا برای ایرانی ها

پیشنهاد ویژه
مشارکت در صندوق توسعه ملی آنتیگوآ و باربودا

آستانه گزینه صندوق توسعه ملی (NDF) ۵۰٪ کاهش یافته است. از 200,000 دلار امریکا به 100,000 دلار برای خانواده ای با حداکثر چهار متقاضی، و از 250,000 دلار تا 125,000 دلار برای خانواده پنج نفره و بیشتر این پیشنهاد تا ۳۱ نوامبر ۲۰۱۹ برای متقاضیان زیر برقرار است:

الف – برای یک متقاضی، یا خانواده ۴ نفره یا کمتر

میزان مشارکت 100,000 دلار
هزینه فرآیند آن 25,000 دلار

ب) برای خانواده ۵ نفره یا بیشتر

میزان مشارکت 125,000 دلار
هزینه فرآیند آن برای حداکثر ۴ نفر 25,000 دلار
هزینه فرآیند آن برای هر فرد وابسته دیگر 15,000 دلار

خرید املاک و مستغلات در آنیتگوا و باربودا

برای احراز شرایط تابعیت از طریق گزینه املاک و مستغلات، دولت متقاضیان را ملزم می دارد در املاک معین و رسمی تأیید شده به ارزش حداقل 400,000 دلار آمریکا سرمایه گذاری کنند و علاوه بر آن هزینه های دولتی فرآیند آن و ارزیابی صلاحیت را بپردازند. دو (۲) درخواست از سوی طرفین مرتبط با هم، می تواند یک سرمایه گذاری مشترک ایجاد کنند که در آن هر متقاضی برای واجد شرایط شدن حداقل 200,000 دلار آمریکا سرمایه گذاری می کند. کلیه هزینه های فرآیند آن و ارزیابی صلاحیت بدون تغییر باقی می ماند. این پیشنهاد تا ۳۱ نوامبر ۲۰۱۹ برای متقاضیان زیر برقرار است:

برای یک متقاضی، و یا خانواده ۴ نفره یا کمتر

میزان مشارکت 400,000 دلار، یا 200,000 دلار (برای سرمایه گذاری مشترک)
هزینه فرآیند آن 50,000 دلار
هزینه فرآیند آن برای حداکثر ۴ نفر 50,000 دلار
ہر اضافی انحصار کے لیے پروسیسنگ فیس USD 15,000

املاک و مستغلات پس از ۵ سال قابل فروش هستند.

 
ارزیابی صلاحیت اخذ پاسپورت برای متقاضی اصلی

7500 دلار امریکا

ارزیابی صلاحیت برای همسر

7500 دلار امریکا

ارزیابی صلاحیت برای هر فرد وابسته 12 تا 17 سال

2000 دلار امریکا

ارزیابی صلاحیت برای هر فرد وابسته 18 سال و بالای 18 سال

4000 دلار امریکا

هزینه درخواست گذرنامه برای هر متقاضی

300 دلار امریکا

فرآیند درخواست و دریافت پاسپورت آنتیگوا و باربودا

استخدام قانونی

 
مرحله اول
 

شناخت مشتری، بررسی سوابق امنیتی، ارزیابی صلاحیت توسط گروه حقوقی بیات

ویزاهای غیر مهاجرتی
 
مرحله دوم
 
بررسی درخواست، امضای قرارداد، تهیه لیست سفارشی اسناد و تهیه تقاضانامه
 

 

 
مرحله سوم
 
ارائه مدارک، بررسی پرونده، فرآیند ارزیابی صلاحیت کل اعضای پرونده، ارزیابی صلاحیت به صورت دقیق بررسی خواهد شد

 

 
مرحله چهارم
 
مرحله چهارم تصمیم نهایی، صدور نامه پشتیبانی و پرداخت سهم صورت می گیرد و مرحله به مرحله متقاضس در جریان پرونده قرار خواهد گرفت تا صدور گواهینامه های پذیرش تابعیت و گذرنامه

آنتیگوا و باربودا از جمله کشورهای مشترک المنافع انگلستان است که در دریای کارائیپ و شرق جزابر سنت کیتس و نویس قرار گرفته است که به دلیل مناظر زیبا اقتصاد این کشور در گردشگری حرف اول را می‌زند.

پاسپورت آنتیگوا و باربودا در رده 24 جهان قرار دارد، دارندگان این پاسپورت می‌توانند به اکثر کشورهای دنیا ازجمله کشورهای شینگن بدون نیاز به ویزا سفر کنند ، علاوه براین دارندگان پاسپوبت این کشور می‌توانند برای دریافت ویزای E2 آمریکا اقدام کنند، ویزایی که بوسیله آن می‌توانند در آمریکا شروع به سرمایه گذاری و تجارت کنند.

آنتیگوا و باربودا یک کشور أمن و مقصدی جذاب برای گردشگران می‌باشد.

شما می‌توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و یا کمک مالی غیرقابل استرداد پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا چیست؟

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا، یکی از انواع پاسپورت های ارائه شده توسط دولت کشور آنتیگوآ و باربودا است. این پاسپورت، به شهروندان کشور آنتیگوآ و باربودا اجازه سفر به کشورهای دیگر و ورود به آنها را می‌دهد. همچنین، این پاسپورت می‌تواند به عنوان یکی از گزینه هایی برای کسانی باشد که به دنبال خرید تابعیت از کشور آنتیگوآ و باربودا هستند.

کشور آنتیگوآ و باربودا کجاست؟

آنتیگوآ و باربودا یک کشور کوچک در جزایر کارائیب قرار دارد. این کشور در جنوب شرقی آمریکای شمالی قرار گرفته و از شمال با اقیانوس اطلس، از شرق با اقیانوس اطلس شرقی، و از جنوب و غرب با دریای کارائیب محدود می‌شود.

زبان کشور انتیگوا باربودا چیست؟

زبان رسمی کشور آنتیگوا و باربودا انگلیسی است. علاوه بر انگلیسی، زبان کریول آنتیگوا و باربودا نیز در این کشور صحبت می‌شود که ترکیبی از زبان انگلیسی و زبان‌های آفریقایی، اسپانیایی و برخی زبان‌های بومی جزایر کارائیبی است.

مساحت کشور انتیگوآ و باربودا چقدر است؟

مساحت کل کشور آنتیگوا و باربودا حدود 442 کیلومتر مربع است. آنتیگوآ با مساحت 280 کیلومتر مربع، جزیره اصلی این کشور است و باربودا که جزیره دیگری در این کشور است، مساحتی حدود 161 کیلومتر مربع دارد.

مشاهده بیشتر بستن