اخذ پاسپورت آنتیگوا و باربودا

برنامه تابعیت آنتیگوآ و باربودا از طریق سرمایه گذاری در نوامبر ۲۰۱۲ آغاز به کار کرد. قوانین حاکم بر این برنامه در قانون تابعیت از طریق سرمایه گذاری آنتیگوا و باربودا و مقررات آن آمده است. با در اختیار داشتن پاسپورت آنتیگوا و باربودا، یک شهروند می تواند تقریبا به بیش از ۱۳۱ کشور جهان از جمله هنگ کنگ، سنگاپور، انگلستان و منطقه شنگن سفر کند. در سال ۲۰۰۹، دولت آنتیگوا و باربودا و اتحادیه اروپا موافقت نامه لغو ویزا را امضا كردند كه به شهروندان آنتیگوا و باربودا اجازه می دهد پس از تاریخ اولین ورود به کشورهای عضو اتحادیه اروپا، بدون ویزا به مدت ۶۰ روز در یک بازه زمانی شش ماهه از كشورهای شنگن بازدید كنند.

آنتیگوآ و باربودا یکی از کشورهای کارائیب است که در گذشته مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار داشته است. اگر شما در حال حاضر پاسپورتی از این کشور دارید، اما نیاز به پاسپورت دوم برای سفر به کشورهای دیگر دارید، می‌توانید با استفاده از خدمات اخذ پاسپورت دوم کشور آنتیگوآ و باربودا اقدام به اخذ آن نمایید. برای این کار، معمولاً نیاز به ارائه مدارک مانند شناسنامه، پاسپورت فعلی و مدارک دیگری است که به احراز هویت شما کمک می‌کند. اگر مدارک خود را به درستی ارائه کنید، معمولاً پاسپورت دوم شما در عرض چند هفته آماده می‌شود و می‌توانید به آسانی با آن به کشورهای دیگر سفر کنید.

شروع سرمایه گذاری از 100,000 دلار آمریکا

بدون نیاز به حضور‌ فیزیکی

شهروندی دوگانه

سفر بدون ویزا به 131+ کشور

اخذ پاسپورت آنتیگوا و باربودا 1

آنتیگوا و باربودا

از طریق سرمایه گذاری

antigua-barb

شرایط اخذ تابعیت انتیگوآ و باربودا

شرایط برای متفاضی اصلی: داشتن حداقل 18 سال، برخورداری از سلامت کامل، عدم سابقه کیفری، منابع سرمایه گذاری تایید شده و اقامت حداقل 5 روز در آنتیگوا و باربودا در مدت پنج سال متوالی پس از دریافت تابعیت

شرایط برای بستگان متقاضی: متقاضیان و افراد وابسته به آنها که در گذشته از ویزای کشورهایی محروم شده اند که آنتیگوا بدون ویزا به آن دسترسی دارد نمی توانند درخواست ویزا کنند. این فرآیند بین ۴ تا ۶ ماه از ارائه درخواست تا صدور گواهی نامه تابعیت و گذرنامه طول می کشد. شهروندان جدید بالای ۱۸ سال باید ۵ روز قبل از تمدید گذرنامه خود در آنتیگوا و باربودا حاضر باشند

همراهی والدین یا مادربزرگ و پدربزرگ های بالای ۵۸ سال همراهی کودکان وابسته بالای ۲۸ سال

مشاوره رایگان پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مزایای تابعیت انتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری

اخذ پاسپورت آنتیگوا و باربودا 3

گزینه های سرمایه گذاری در آنتیگوآ و باربودا برای ایرانی ها

پیشنهاد ویژه
مشارکت در صندوق توسعه ملی آنتیگوآ و باربودا

آستانه گزینه صندوق توسعه ملی (NDF) ۵۰٪ کاهش یافته است. از 200,000 دلار امریکا به 100,000 دلار برای خانواده ای با حداکثر چهار متقاضی، و از 250,000 دلار تا 125,000 دلار برای خانواده پنج نفره و بیشتر این پیشنهاد تا ۳۱ نوامبر ۲۰۱۹ برای متقاضیان زیر برقرار است:

الف – برای یک متقاضی، یا خانواده ۴ نفره یا کمتر

میزان مشارکت 100,000 دلار
هزینه فرآیند آن 25,000 دلار

ب) برای خانواده ۵ نفره یا بیشتر

میزان مشارکت 125,000 دلار
هزینه فرآیند آن برای حداکثر ۴ نفر 25,000 دلار
هزینه فرآیند آن برای هر فرد وابسته دیگر 15,000 دلار

خرید املاک و مستغلات در آنیتگوا و باربودا

برای احراز شرایط تابعیت از طریق گزینه املاک و مستغلات، دولت متقاضیان را ملزم می دارد در املاک معین و رسمی تأیید شده به ارزش حداقل 400,000 دلار آمریکا سرمایه گذاری کنند و علاوه بر آن هزینه های دولتی فرآیند آن و ارزیابی صلاحیت را بپردازند. دو (۲) درخواست از سوی طرفین مرتبط با هم، می تواند یک سرمایه گذاری مشترک ایجاد کنند که در آن هر متقاضی برای واجد شرایط شدن حداقل 200,000 دلار آمریکا سرمایه گذاری می کند. کلیه هزینه های فرآیند آن و ارزیابی صلاحیت بدون تغییر باقی می ماند. این پیشنهاد تا ۳۱ نوامبر ۲۰۱۹ برای متقاضیان زیر برقرار است:

برای یک متقاضی، و یا خانواده ۴ نفره یا کمتر

میزان مشارکت 400,000 دلار، یا 200,000 دلار (برای سرمایه گذاری مشترک)
هزینه فرآیند آن 50,000 دلار
هزینه فرآیند آن برای حداکثر ۴ نفر 50,000 دلار
ہر اضافی انحصار کے لیے پروسیسنگ فیس USD 15,000

املاک و مستغلات پس از ۵ سال قابل فروش هستند.

 
ارزیابی صلاحیت اخذ پاسپورت برای متقاضی اصلی

7500 دلار امریکا

ارزیابی صلاحیت برای همسر

7500 دلار امریکا

ارزیابی صلاحیت برای هر فرد وابسته 12 تا 17 سال

2000 دلار امریکا

ارزیابی صلاحیت برای هر فرد وابسته 18 سال و بالای 18 سال

4000 دلار امریکا

هزینه درخواست گذرنامه برای هر متقاضی

300 دلار امریکا

آنتیگوا و باربودا از جمله کشورهای مشترک المنافع انگلستان است که در دریای کارائیپ و شرق جزابر سنت کیتس و نویس قرار گرفته است که به دلیل مناظر زیبا اقتصاد این کشور در گردشگری حرف اول را می‌زند.

پاسپورت آنتیگوا و باربودا در رده 24 جهان قرار دارد، دارندگان این پاسپورت می‌توانند به اکثر کشورهای دنیا ازجمله کشورهای شینگن بدون نیاز به ویزا سفر کنند ، علاوه براین دارندگان پاسپوبت این کشور می‌توانند برای دریافت ویزای E2 آمریکا اقدام کنند، ویزایی که بوسیله آن می‌توانند در آمریکا شروع به سرمایه گذاری و تجارت کنند.

آنتیگوا و باربودا یک کشور أمن و مقصدی جذاب برای گردشگران می‌باشد.

شما می‌توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و یا کمک مالی غیرقابل استرداد پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا چیست؟

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا، یکی از انواع پاسپورت های ارائه شده توسط دولت کشور آنتیگوآ و باربودا است. این پاسپورت، به شهروندان کشور آنتیگوآ و باربودا اجازه سفر به کشورهای دیگر و ورود به آنها را می‌دهد. همچنین، این پاسپورت می‌تواند به عنوان یکی از گزینه هایی برای کسانی باشد که به دنبال خرید تابعیت از کشور آنتیگوآ و باربودا هستند.

فرآیند درخواست و دریافت پاسپورت آنتیگوا و باربودا

آیکون مرحله اول
 
مرحله اول
 
تیم انطباق خدمات حقوقی بیات ارزیابی صلاحیت داخلی را انجام می دهد. ارزیابی صلاحیت، شناخت مشتری (KYC) و بررسی امنیتی سوابق
 

مرحله دوم دریافت اقامت

مرحله دوم
 
جمع آوری مدارک مورد نیاز و آمادگی های تشکیل پرونده متقاضی و وابسته ها

مرحله سوم تابعیت

مرحله سوم
 
تفهیم برنامه، امضای قرارداد،‌ تهیه لیست سفارشی مدارک و تهیه درخواست خرید ملک،‌ ارائه مدارک، بررسی پرونده، فرآیند ارزیابی صلاحیت

مرحله چهارم دریافت شهروندی

مرحله چهارم
 
تصمیم نهایی، صدور نامه تایید و انجام پیگیری های مورد نیاز توسط گروه حقوقی بیات صدور ویزای طلایی

مرحله چهارم دریافت شهروندی

مرحله پنجم

صدور پاسپورت دوم