انگلستان

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

انگلستان یکی از برترین مراکز اقتصادی و برجسته تجاری در جهان است. این کشورسابقه طولانی با نقش کلیدی در امور بین الملل دارد. انگلیس محل زندگی جوامع متنوع مهاجر است. برنامه مهاجرت Tier 1 انگلستان به طور خاص برای جذب سرمایه گذاران ایجاد شده است. سرمایه گذاران Tier1 شما می توانید : در انگلستان کار کنید، کسب و کار خود را داشته باشید یا تحصیل کنید. در صورت سرمایه گذاری 10 میلیون پوندی می توانید برای ILR پس از دو سال اقدام کنید. در صورت سرمایه گذاری 5 میلیون پوندی می توانید پس از 3 سال برای ILR اقدام کنید. در صورت سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی می توانید پس از 2 سال برای ILR اقدام کنید.

زمان انتظار
زمانبندی محدوده زمانی 5 سال
قدرت ویزا
184 کشور
شهروندی دوگانه
دارد
نیاز به حضور فیزیکی
دارد
هزینه سرمایه گذاری
2 میلیون پوند
نوع سرمایه گذاری
خرید ملک
انگلستان و ایرلند شمالی در غرب اروپا و در جزایر انگلیس واقع شده است. این کشور فقط با ایرلند مرز زمینی دارد. علاوه بر مرزهای زمینی ، انگلیس توسط اقیانوس اطلس ، دریای شمال ، کانال انگلیس و دریای ایرلند احاطه شده است. این کشور از طریق تونل اروپا به فرانسه متصل می شود. به دلیل چشم انداز متنوع ، بناهای تاریخی – معماری و امکانات فوق العاده مدرن ارتباطی، انگلیس یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری در جهان است.
پایتخت
لندن
جمعیت
۵۴٬۳۱۶٬۶۰۰
زبان رسمی
انگلیسی
واحد پول
پوند
نوع حکومت
پادشاهی متحد

مزایا

 • حق زندگی، کار و تحصیل در پادشاهی انگلستان
 • مراقبت های پزشکی رایگان
 • عدم محدودیت کاری
 • واجد شرایط شهروند شدن پس از 6 سال
 • جامعه و اقتصاد پایدار
 • یکی از پیشروترین کشورها در اقتصاد
 • حق سفر به کشورهای شنگن
 • حق رای به عنوان شهروند

شرایط برای

فرد اصلی

در انگلستان کار کنید، کسب و کار خود را داشته باشید یا تحصیل کنید. در صورت سرمایه گذاری 10 میلیون پوندی می توانید برای ILR پس از دو سال اقدام کنید. در صورت سرمایه گذاری 5 میلیون پوندی می توانید پس از 3 سال برای ILR اقدام کنید. در صورت سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی می توانید پس از 2 سال برای ILR اقدام کنید.

شرایط برای

همراهان پرونده

دارندگان ویزای سرمایه‌گذاری انگلستان می‌توانند برای اعضای خانواده خود شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال نیز ویزا دریافت کنند. در صورتی که فرزندی پس از ورود به بریتانیا به دنیا بیاید، باید او را به لیست اعضای تحت سرپرستی اضافه کرد.

گزینه های سرمایه گذاری (برای مشاهده جزئیات کلیک کنید)

گزینه اول

۲ میلیون یورو

سرمایه گذاری کامل

۵ سال

ماندن برای اقامت (ILR)

(برای مشاهده جزئیات کلیک کنید)

گزینه دوم

 
(برای مشاهده جزئیات کلیک کنید)
 

تیم گروه بیات با دقت عمل می کند. این تیم و وکیل با شما ملاقات می کنند و تصمیم می گیرند که کدام روش برای پرونده شما مناسب است.توافقنامه امضاء می شود. شما با افراد حرفه ای در کسب و کار و همچنین وکلا قرار می گذارید، و در آنجا طرح کسب و کار مطرح می گردد
گروه بیات شما را در زمینه جمع آوری مدارک منطبق با چک لیست دولتی حمایت خواهد کرد. یک طرحواره کسب و کار مطرح می شود و عنوان می گردد که این طرح چگونه می تواند به نیازهای بازار پاسخ بدهد. سپس پرونده به صورت آنلاین ارسال می شود و قرار ملاقاتی با سفارت یا VFS ترتیب داده می شود.
گروه تخصصی بیات شما را برای مصاحبه آماده می کند. سفارت ترتیب یک قرار ملاقات با شما می دهد ؛ که در آنجا شما برنامه کسب و کار خود را شرح می دهید. یک هفته پس از مصاحبه نتیجه آن اعلام خواهد شد.
تصمیم نهایی، صدور نامه تایید و انجام پیگیری های مورد نیاز توسط گروه حقوقی بیات صدور ویزای طلایی شما در قرار ملاقاتتان در سفارت یا VFS ملزم به ارائه کلیه مدارک و حضور فیزیکی خواهید بود .

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت سرمایه‌گذاری به انگلستان

 • مدارک هویتی همچون شناسنامه
 • پاسپورت معتبر با حداقل یک برگ خالی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی تمکن مالی
 • نامه داشتن حساب بانکی در بریتانیا
 • گواهی سلامت پزشکی

ثبت درخواست مشاوره رایگان

برای درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل فرمایید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.