ایالات متحده امریکا

EB5 اخذ ویزای

ایالات متحده امریکا سرزمین فرصت هاست، یکی از قوی ترین واحدهای پول دنیا را دارد. ویزای EB-5 امریکا ، پنجمین انتخاب گروه ویزای سرمایه گذاری EB-5 است که در سال 1990 به تصویب اداره مهاجرت رسید و شرایطی را برای مهاجران واجد شرایط ایجاد می کند که اقامت دائم قانونی داشته باشند. کشور امریکا همواره جایی برای فرصت ها و آزادی بوده است، کشور مهاجران و تعامل با فرهنگ های مختلف. اقتصاد این کشور در راس کشورهای پیشرفته دنیا است، و از تکنولوژی پیشرفته و دولت پیشتاز در تجارت بهره می برد. امریکا دارای بهترین امکانات پزشکی و تحصیلی می باشد و این کشور را تبدیل به جای ایده آلی برای خانواده ها تبدیل کرده است. دارنده ویزای EB_5 در هر سنی می تواند به آموزش عمومی دسترسی داشته باشد، اما در امریکا هزاران مدرسه خصوصی نیز وجود دارد که بسیاری از آنها چند زبانه هستند و شرایط را برای ورود به دانشگاه های معتبر دنیا فراهم می کنند.

زمان انتظار
سه سال اقامت
قدرت ویزا
184 کشور
شهروندی دوگانه
دارد
نیاز به حضور فیزیکی
دارد
هزینه سرمایه گذاری
500000 دلار آمریکا
نوع سرمایه گذاری
خرید ملک
ایالات متحده متشکل از پنجاه ایالت و یک منطقه فدرال است. قسمت اصلی این کشور در قسمت مرکزی آمریکای شمالی واقع شده است. ایالات متحده از شمال با کانادا و از جنوب با مکزیک همسایه است. ایالت آلاسکا در انتهای شمال قاره ، غرب کانادا و شرق روسیه واقع شده است. ایالت هاوایی مجمع الجزایر در قسمت مرکزی اقیانوس آرام است. ایالات متحده همچنین دارای سرزمینهایی در دریای کارائیب و در اقیانوس آرام است. شهر عمده ساحل اقیانوس اطلس نیویورک ، یک مرکز مالی و فرهنگی جهانی است. کلانشهر میانه غربی شیکاگو به دلیل معماری تأثیرگذار شناخته شده است و در ساحل غربی ، هالیوود لس آنجلس به فیلم سازی مشهور است.
پایتخت
واشینگتن دی.سی
جمعیت
۳۳۱٬۴۴۹٬۲۸۱
زبان رسمی
انگلیسی
واحد پول
دلار
نوع حکومت
ریاست‌جمهوری فدرال جمهوری مشروطه

مزایا

  • آزادی برای زندگی ، کار و سفر به هر نقطه از امریکا
  • این طرح ویزا شامل متقاضی اصلی ، اعضای خانواده ( همسرو فرزندان مجرد زیر 21 سال ) می باشد.
  • به تجربه کاری ، حداقل مهارت ها یا تحصیلات نیازی نیست.
  • یکی از کارآمدترین روش های اخذ اقامت دائم در امریکا می باشد.
  • شانس دریافت شهروندی امریکا پس از سه سال اقامت
  • دارندگان کارت سبز می توانند به کالج ، دانشگاه با هزینه های تحصیل مقیم های امریکا و مدارس عمومی بروند.

شرایط برای

درباره این برنامه

امریکا دارای بهترین امکانات پزشکی و تحصیلی می باشد و این کشور را تبدیل به جای ایده آلی برای خانواده ها تبدیل کرده است. دارنده ویزای EB_5 در هر سنی می تواند به آموزش عمومی دسترسی داشته باشد، اما در امریکا هزاران مدرسه خصوصی نیز وجود دارد که بسیاری از آنها چند زبانه هستند و شرایط را برای ورود به دانشگاه های معتبر دنیا فراهم می کنند.

شرایط برای

مهاجرت

ایالات متحده امریکا سرزمین فرصت هاست، یکی از قوی ترین واحدهای پول دنیا را دارد. ویزای EB-5 امریکا ، پنجمین انتخاب گروه ویزای سرمایه گذاری EB-5 است که در سال 1990 به تصویب اداره مهاجرت رسید و شرایطی را برای مهاجران واجد شرایط ایجاد می کند که اقامت دائم قانونی داشته باشند. کشور امریکا همواره جایی برای فرصت ها و آزادی بوده است، کشور مهاجران و تعامل با فرهنگ های مختلف. اقتصاد این کشور در راس کشورهای پیشرفته دنیا است، و از تکنولوژی پیشرفته و دولت پیشتاز در تجارت بهره می برد.

گزینه های سرمایه گذاری (برای مشاهده جزئیات کلیک کنید)

دو گزینه برای درخواست ویزا وجود دارد:

1- ایجاد یک شرکت امریکایی جدید برای واجد شرایط شدن، متقاضیان باید دارای شرایط زیر باشند :

سرمایه گذاری 1.8 میلیون دلاری در شرکت تجاری امریکایی یا سرمایه گذاری 900000 دلاری اگر شرکت در منطقه رو به رشد باشد ، محلی نظیر مناطق روستایی یا مناطقی با حداقل بیکاری 150 درصدی در سطح کشور.

ایجاد اشتغال تمام وقت برای حداقل 10 کارگر امریکایی واجد شرایط که باید در استخدام مستقیم شرکت تجاری باشند.

مدیریت فعال هرروزه و یا سیاست گذاری شرکت

(برای مشاهده جزئیات کلیک کنید)
2- سرمایه گذاری در یک مرکز منطقه ای: مرکز منطقه ای فرصت های سرمایه گذاری است که توسط خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده تأیید شده است. برای واجد شرایط بودن در این گزینه سرمایه گذاری ، متقاضیان باید معیارهای زیر را داشته باشند:

فهمیدن برنامه ، امضای توافقنامه و انتخاب مرکز منطقه ای، تحویل I-526 با USCIS ، پر کردن دادخواست EB-5 با USCIS و سرمایه گذاری در پروژه
ماه 12-16 مرحله سوم: انتظار برای تایید از طرف USCIS
انتظار برای مصاحبه در سفارت امریکا
ماه 16 -18 انتظار برای مصاحبه در سفارت امریکا دریافت اقامت دائم مشروط و دو سال کارت سبز
ماه 16 -18 انتظار برای مصاحبه در سفارت امریکا دریافت اقامت دائم مشروط و دو سال کارت سبز
دریافت اقامت دائم مشروط و دو سال کارت سبز

این برنامه برای چه کسانی مناسب است؟

بهترین گزینه برای افرادی که به دنبال سرمایه گذاری و بدست آوردن محیطی مناسب برای زندگی و رشد خانواده خود هستند. صاحبان تجارتی که در خارج از ایالات متحده دارای کسب و کار بوده و به دنبال ظرفیت ، رشد و توسعه بیشتر در بازار ایالات متحده میباشند. صاحبان فعلی کسب و کار که به دنبال فرصت و ابزار تجاری بیشتری میباشند. آینده ی فرزندان: یافتن مدارس و دانشگاه های برتر برای پیشرفت بیشتر فرزندانتان. یافتن خدمات پزشکی و سلامتی بهتر. افرادی که به دنبال مقاطع تحصیلی بالاتر برای خود یا اعضای خانواده بدون نگرانی در مورد ” پس از فارغ التحصیلی چه اتفاقی برای من خواهد افتاد ” هستند. گزینه های کم خرج تر دانشگاهی (وام یا کمک هزینه) ممکن است برای افراد دارای اقامت دائم میسر باشد. افرادی که به دنبال فرصت های شغلی بیشتر هستند. افرادی که به دنبال استاندارهای بالاتری برای زندگی هستند. ایده آل برای افرادی که کشور محل اقامتشان دارای معاهده تجارت بین کشوری با ایالات متحده نیست. ایده آل برای بینش تجاری کارآفرینانی که به دنبال فرصت های بیشتر هستند. سرمایه گذارانی که به دنبال دریافت حق امتیاز برای اختراعات خود در ایالات متحده و اقامت در آنجا هستند تا ازین طریق ناظر رشد اختراع خود باشند. پزشکانی که در آزمون USLME خود موفق نبوده اند. افرادی که به دنبال خروج از کشور خود بواسطه عدم ثبات در بحران های مالی و یا اجتماعی هستند. مهاجرانی که کشور فعلیشان برای آنها شرایط اقامت دائم را فراهم نکرده است. اشخاصی که واجد شرایط برای هیچ نوع ویزایی نمیباشند . افرادی که خواهان کار در بخش های مالی نظیر بورس اوراق بهادار نیویورک هستند.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

برای درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل فرمایید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.