اخذ تابعیت و پاسپورت سنت کیتس و نویس

پاسپورت سنت کیتس و نویس، یکی از بهترین راه‌های اخذ پاسپورت دوم برای شهروندان ایرانی است. با سرمایه‌گذاری در این کشور کوچک اما زیبا، شما به راحتی می‌توانید در عرض ۳ ماه دسترسی به پاسپورت دوم داشته باشید و از مزایایی مانند مسافرت بدون ویزا، ورود به بازار کار بین‌المللی و تعهدات کمتر مالیاتی برخوردار شوید. با دریافت مشاوره رایگان، شما می‌توانید بیشتر در مورد فرآیند اخذ تابعیت و پاسپورت سنت کیتس و نویس و نحوه شهروندی آن با خیال راحت تر آشنا شوید.

سنت کیتس و نویس (saint kitts and nevis) کشوری دو جزیره ای است که بین اقیانوس اطلس و دریای کارائیب واقع شده. این کشور به کوه ها و سواحل پوشیده از ابر مشهور است. بسیاری از مزارع سابق نیشکر آن، در حال حاضر مسافرخانه یا ویرانه های متاثر از پدیده های جوی هستند. سنت کیتس بزرگتر از 2 جزیره، با تسلط کوه آتشفشان خاموش لیاموگیا، محل دریاچه کراتر، میمون های وروت سبز و جنگل های بارانی با مسیرهای پیاده روی است.

تابعیت سنت کیتس و نویس (SKN) همچنین فرصت های کسب و کار گسترده ای بدون مالیات و با درآمد جهانی در اختیار شما قرار می دهد. تابعیت این کشور برای زندگی، تا دو نسل قابل توارث و انتقال است. گذرنامه بیومتریک ۱۰ سال اعتبار دارد و قابل تمدید است اما تابعیت شما مادامالعمر است مانند شهروندی که در کشور خود دارید. شهروندان از سفر بدون ویزا به بیش از ۱۵۰ کشور جهان (از جمله اتحادیه اروپا ، کارائیب، هنگ کنگ ، روسیه و هند) برخوردار هستند

شروع سرمایه گذاری از 150,000 دلار آمریکا

بدون نیاز به حضور‌ فیزیکی

امکان دو ملیتی بودن

سفر بدون ویزا به 150+ کشور

سنت کیتس و نویس 1

سنت کیتس و نویس

از طریق سرمایه گذاری

دریافت پاسپورت و تابعیت کشور سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه گذاری

چرا پاسپورت سنت کیتس و نویس؟

با توجه به تحریم‌های اقتصادی و مشکلات سیاسی، خرید پاسپورت دوم برای شهروندان جهان به یکی از بهترین راه‌های ایجاد امنیت و آینده‌ای بهتر تبدیل شده است. پاسپورت سنت کیتس و نویس به دلیل مزایایی مانند دسترسی به ویزای آمریکا و اتحادیه اروپا، حق ورود به بیشتر کشورهای جهان و امکان مسافرت بدون ویزا، بهترین گزینه برای خرید پاسپورت دوم است.

پاسپورت سنت کیتس و نویس با داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد خود، این فرصت را به شما می‌دهد تا با سرمایه‌گذاری در این کشور، پاسپورت دوم خود را بدست آورید و بتوانید به راحتی به سفرهای خود بپردازید و همچنین از مزایای دیگری مانند دسترسی به بازارهای جدید و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سنت کیتس و نویس بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در زمینه سرمایه‌گذاری در سنت کیتس و نویس، فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید.

مزایای دریافت تابعیت سنت کیتس و نویس

اخذ پاسپورت سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه گذاری در این کشور

مزایای ویزای طلایی

بخش املاک - سرمایه گذاران ملک شرط لازم برای دریافت این نوع اقامت در اختیار داشتن ملک در کشور امارات متحده عربی با ارزش حداقل ۲ میلیون درهم است

بخش سرمایه گذاری در صندوق های کارآفرینی مانند ثبت شرکت حداقل سپرده‌ی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری ۲ میلیون درهم است که باید در یک صندوق سرمایه گذاری معتبر صورت پذیرد

بخش سرمایه گذاری (سپرده بانکی) اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به صورت سپرده بانکی ثابت به ارزش ۲ میلیون درهم نیز موجب دریافت ویزای طلایی به مدت زمان ۱۰ سال می شود که در صورت حفظ شرایط مذکور تمدید خواهد شد

بخش حقوق و دستمزد در اين نوع اخذ اقامت، متقاضی بایستی حداقل حقوق و دستمزد ماهيانه ٣٠ هزار درهم داشته باشد.

روش های دریافت پاسپورت سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه گذاری

۱. مشارکت در صندوق رشد پایدار سنت کیتس و نویس (SGF)

متقاضیان از طریق مشارکت در صندوق رشد پایدار (SGF) واجد شرایط اخذ تابعیت می شوند

یک متقاضی 150,000 دلار امریکا
متقاضی اصلی همراه با همسر 195,000 دلار امریکا
متقاضی اصلی با حداکثر ۳ فرد وابسته 195,000 دلار امریکا
افراد متقاضی دیگر، بدون توجه به سن 10,000 دلار امریکا

هزینه های صندوق رشد پایدار قابل استرداد نیست.

۲. سرمایه‌ گذاری در املاك و مستغلات سنت کیتس

متقاضیان می توانند از طریق سرمایه گذاری در یک پروژه املاک و مستغلات از قبل تصویب شده، که ممکن است شامل سهام هتل، ویلا و واحدهای مالکیت مشترک باشد، از تابعیت برخوردار شوند. حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز در املاک و مستغلات از نظر قانون 200,000 دلار امریکا (قابل فروش پس از ۷ سال) یا 400,000 دلار برای هر متقاضی اصلی است

سهم متقاضی اصلی 35,050 دلار امریکا
همسر 20,050 دلار امریکا
هر ۳ فرد وابسته واجد شرایط دیگر 110,050 دلار امریکا

هزینه‌های صندوق تنوع اقتصادی (EDF) غیر قابل استرداد است

هزینه ارزیابی صلاحیت دریافت تابعیت سنت کیتس برای متقاضی اصلی7500 دلار امریکا
هزینه ارزیابی صلاحیت برای هر فرد وابسته بالای 16 سال4000 دلار امریکا
250 دلار امریکا195,000 دلار امریکا
300 دلار امریکا10,000 دلار امریکا

فرآیند درخواست شهروندی سنت کیتس و نویس

استخدام قانونی

 
مرحله اول
 
شناخت مشتری، بررسی سوابق امنیتی، ارزیابی صلاحیت توسط گروه حقوقی بیات

ویزاهای غیر مهاجرتی
 
مرحله دوم
 
جمع آوری مدارک مورد نیاز و آمادگی های تشکیل پرونده متقاضی و وابسته ها
 

 

سنت کیتس و نویس 6

 
مرحله سوم
 

ارائه مدارک، بررسی پرونده، فرآیند ارزیابی صلاحیت

 

سنت کیتس و نویس 8

 
مرحله چهارم
 
تصمیم نهایی، صدور نامه پشتیبانی و پرداخت سهم صدور گواهینامه های پذیرش تابعیت و گذرنامه

کشور سنت کیتس و نویس از کشور های مشترک المنافع بریتانیا است که در جنوب شرقی شهر میامی ایالات متحده واقع شده است. این کشور از دو جزیره اصلی به نام های سنت کیتس و نویس تشکیل شده است، این کشور کوچکترین کشور جزیره ای در دریای کارائیپ است که از سنت وینسنت و گرنادین ها، گرانادا و باربادوس هم کوچکتر است که اکثریت جمعیت آن در امتداد مناطق ساحلی زندگی می‌کنند.

دریافت شهروندی و پاسپورت سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری، کار، تحصیل، تولد و ازدواج امکان پذیر است.

حداقل سن 18 سال، عدم سوء پیشینه و برخورداری  از سلامت کامل

عدم شمول مالیات بر درآمد و سود سرمایه و سود سهام ، عدم نیاز به لغو شهروندی فعلی شما، عدم نیاز به اقامت، امکان تغییر نام گذرنامه پس از یک سال.

پاسپورت سنت کیتس چیست؟

پاسپورت سنت کیتس و نویس مانند سایر پاسپورت‌ها، یک سند شناسایی است که توسط دولت سنت کیتس و نویس صادر می‌شود و مجوز ورود و خروج افراد از این کشور را به آن‌ها می‌دهد. این پاسپورت شامل اطلاعات شخصی صاحب آن مانند نام، تصویر، تاریخ تولد و جنسیت است. همچنین، درجه اعتبار، تاریخ صدور، تاریخ انقضا و شماره پاسپورت نیز در آن ذکر می‌شود. با استفاده از این پاسپورت، صاحب آن می‌تواند به کشورهای دیگر سفر کند و از خدمات و امکانات مربوط به گذرنامه‌های دیگر استفاده کند.

کشور سنت کیتس کجاست؟

سنت کیتس و نویس یک کشور در قاره آمریکای شمالی است که در جزیره سنت کیتس و نویس واقع شده و با کشور نوویس همسایه است. این کشور در شرقی کارائیب واقع شده و پایتخت آن باس تر است.

اعتبار پاسپورت سنت کیتس چقدر است؟

اعتبار یک پاسپورت سنت کیتس و نویس معمولاً ۵ سال است، با این حال ممکن است در برخی موارد اعتبار پاسپورت کوتاه‌تر یا بیشتر باشد، بسته به قوانین و مقررات مربوط به هر کشور و شرایط مسافرت شما. برای دقت بیشتر، بهتر است با سفارت یا کنسولگری سنت کیتس و نویس تماس بگیرید و اطلاعات رسمی را دریافت کنید.

مزایای پاسپورت سنت کیتس چیست؟

پاسپورت سنت کیتس و نویس، یکی از پاسپورت‌های قدرتمند و محبوب جهان است. برخی از مزایای این پاسپورت عبارتند از:

  1. دسترسی به بیش از ۱۴۰ کشور بدون نیاز به ویزا: صاحبان پاسپورت سنت کیتس و نویس می‌توانند به بیش از ۱۴۰ کشور جهان بدون نیاز به ویزا سفر کنند، از جمله بسیاری از کشورهای اروپایی، کانادا، استرالیا و نیوزیلند.
  2. سرعت پردازش: پاسپورت سنت کیتس و نویس معمولاً در کمترین زمان ممکن صادر می‌شود و صاحبان آن می‌توانند به راحتی درخواست‌های خود را پردازش کنند.
  3. امنیت: پاسپورت سنت کیتس و نویس به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، مانند بیومتریک، به عنوان یکی از پاسپورت‌های امن و قابل اطمینان در جهان شناخته می‌شود.
  4. امکانات و خدمات: صاحبان پاسپورت سنت کیتس و نویس می‌توانند از خدمات و امکانات ویژه، مانند دسترسی به بانک‌های خصوصی، کارت‌های اعتباری و حتی سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مختلف، بهره‌مند شوند.
  5. امکانات خانوادگی: پاسپورت سنت کیتس و نویس، امکانات ویژه‌ای برای خانواده صاحب آن، از جمله فرزندان، همسر و والدین، فراهم می‌کند.

شرایط اقامت در کشور سنت کیتس به چه صورت است؟

شرایط اقامت در کشور سنت کیتس و نویس به صورت گسترده‌ای برای افراد خارجی در دسترس است، اما به دلیل اینکه قوانین و شرایط اقامت ممکن است در طول زمان تغییر کنند، بهتر است قبل از سفر به این کشور، اطلاعات جدید در این زمینه را بدست آورید.

به طور کلی، شرایط اقامت در کشور سنت کیتس و نویس به دو دسته کلی تقسیم می‌شود:

  1. اقامت موقت: افرادی که می‌خواهند برای مدت کوتاهی در کشور سنت کیتس و نویس باشند، می‌توانند از اقامت موقت استفاده کنند. برای دریافت اقامت موقت، باید دلایل مشخصی را برای حضور در کشور مطرح کنید و معمولاً به مدت ۶ ماه تمدید می‌شود.
  2. اقامت دائم: افرادی که قصد دارند در کشور سنت کیتس و نویس برای مدت طولانی‌تری بمانند، می‌توانند از اقامت دائم استفاده کنند. دریافت اقامت دائم، نیاز به انجام مراحلی مانند اخذ مجوز کار، پرداخت مالیات و … دارد. همچنین، شرایط اقامت دائم می‌تواند برای هر فردی متفاوت باشد.

لازم به ذکر است که افرادی که برای مدت کوتاهی، به عنوان توریست به کشور سنت کیتس و نویس سفر می‌کنند، نیاز به اخذ اقامت ندارند.

مشاهده بیشتر بسیتن