چرا مهاجرت به استرالیا؟

استرالیا یکی از 10 کشور برتر مهاجرت و زندگی

چرا مهاجرت به استرالیا؟
چرا مهاجرت به استرالیا؟
 • ما به مهاجران ماهر مشاوره حقوقی رایگان می دهیم و تا پایان کار حقوقی و رسیدگی به پرونده همراه شما خواهیم بود. سفر به بیش از184کشور بدون ویزا، مکانی بی نظیر برای تجارت / کار و زندگی با خانواده
 • اقامت در استرالیا به مدت نامحدود
 • حق کار و تحصیل در هر نقطه از استرالیا
 • دسترسی به یکی از بهترین سیستم های سلامت و پزشکی
 • حق حمایت از اعضای خانواده برای مهاجرت به استرالیا
 • تحصیل رایگان باکیفیت بالا
 • حق سفر به استرالیا و خروج از استرالیا به مدت 5 سال
 • خدمات اجتماعی و مزایای امنیت اجتماعی
 • راهی برای دریافت شهروندی

اینجا متن استرالیا را تایپ کنید

pro bono

خدمات “رایگان “حقوقی بیات برای ویزای مهاجرت استرالیا نیروی کار ماهر

ما برنامه “Pro Bono” ما برنامه خود را با مشاوره رایگان در مورد نحوه درخواست و رسیدگی به پرونده برای مهاجران ماهر آغاز کردیم. ما مشاوره رایگان یک به یک ارائه می دهیم که شامل ارزیابی پرونده و ارزیابی اولیه شما در مورد واجد شرایط بودن مهاجرت به استرالیا و راهنمایی در مورد نحوه تشکیل پرونده است..

pro bono

ما می خواهیم به شما این امکان را بدهیم تا تصمیم درستی برای آینده خود بگیرید و در عین حال خدمات غیرضروری را حذف کرده ایم تا بتوانید در در هزینه های پس انداز خود صرفه جویی کنید. ما به عنوان متخصص در این حرفه با قدرت ایستاده ایم و می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما کشور مناسب را به عنوان خانه خود انتخاب می کنید. ما مأموریت خود را با ارائه مشاوره قابل اعتماد ، درک درست و کاملاً مشخص از روند درخواست ویزای استرالیا و مهاجرت انجام می دهیم.

ما از افرادی که رویاهای خود را در مهاجرت می بینند و تصمیم به مهاجرت دارند استقبال می کنیم.

برای مشاوره رایگان اینجا را کلیک کنید

روند آسان تر رسیدگی به پرونده اقامت دائم با گروه تخصصی بیات

ما اینجاییم که دردسرهای شما را کم کنیم و برای شما ویزای اقامت دریافت کنیم. همه خدمات رسیدگی به پرونده بر عهده ما خواهد بود . هیچ اجباری برای شما وحود ندارد که ما را انتخاب کنید ، مگر اینکه واجد شرایط باشید و آمادگی انجام کارهای اداری مهاجرت را داشته باشید.

شرکت خدمات حقوقی بیات یک شرکت کوچک اما در حال توسعه است که توسط آقای سام بیات در سال 1993 در ادامه فعالیت های حقوقی ایشان تاسیس شد؛ ما نهایت تلاش خود را برای برافراشته نگه داشتن پرچم این شرکت به کار می گیریم.

چه کسانی واجد شرایط دریافت ویزای اقامت دائم یا نیروی ماهر می باشند؟

Permanent

نیروی ماهر که شغل آنها در لیست 347 تایی مشاغل وجود دارد تحت گروه ورود سریع که حداقل معیارهای ورود را دارند، نامه علاقه مندی خود را به مجموعه ورود سریع ارائه می دهند. پرونده متقاضیان اولویت بندی می شود. کسانی که بیش از دیگران امتیاز بیاورند انتخاب می شوند و دعوت به درخواست برای ویزای اقامت دائم می گردند. کسانی که دعوت می شوند باید پرونده کامل خود را در طول 60 روز ارائه کنند.

نیروی ماهر فدرال به کسانی می گوییم که سطح تحصیلی ، تجربه کاری ، سن و توانایی زبانی مناسب داشته باشند و سیستم ورود سریع مهاجرت به آنها اجازه درخواست وایزای دائم می دهد.

برای واجد شرایط شدن در سیستم نیروی ماهر، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

 •  باید حداقل یک سال تجربه کاری بدون وقفه تمام وقت یا معادل آن در نیمه وقت در طول 10 سال اخیر در یکی از 347 مشاغل قابل قبول در سیستم گروه بندی شغلی داشته باشند و
 • سابقه کار باید در مهارت های نوع 0 (مشاغل مدیریتی) ، سطح مهارت های A (مشاغل حرفه ای) یا مهارت های سطح B (مشاغل فنی و مشاغل ماهر) به مفهوم سیستم ملی طبقه بندی مشاغل طبقه بندی شود و
 •  داشتن امتیازات کافی تحت جدول امتیاز کارگر ماهر متشکل از شش فاکتور ! نمره قبولی فعلی 67 امتیاز است.
 •  آزمون زبان را توسط شخص ثالث شناخته شده انجام دهید و مهارتهای سطح متوسط سطح زبان را به زبان انگلیسی 7 ارائه دهید.
 • بودجه بازم برای اقامت داشته باشید.
 •  پیشینه امنیتی و نتایج مطلوب تست سلامت داشته باشید

نماینده رسمی دولت

تیم حقوقی بیات با افتخار 28 مین سال فعالیت خود را جشن می گیرد.

خدمات حقوقی بیات یک شرکت حقوقی در حال توسعه است که از نظر مهاجرت ، گذرنامه دوم و تابعیت از طریق سرمایه گذاری و همچنین اقامت از طریق سرمایه گذاری ، مشاوره و خدمات مناسبی به تاجران ارائه می دهد. ما به شما امکان می دهیم امنیت ، ثبات و آزادی را بدست آورید – زندگی خود را به سمت بهتر تغییر دهید.