چرا مهاجرت به کانادا؟

کانادا کشور عضو G7 با یکی از بهترین اقتصادهای دنیا در دهه اخیر است.

چرا مهاجرت به کانادا؟
چرا مهاجرت به کانادا؟
 • پاسپورت کانادایی رتبه دوم را در دنیا دارد و امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از 184 کشور را فراهم می کند.
 •  شهروندی دوگانه مجاز است.
 •  جمعیت کم – دومین کشور بزرگ جهان با نرخ استخدام 92%
 •  بهترین اقتصاد دنیا
 • بهترین نظام پزشکی و سلامت
 • تحصیل رایگان باکیفیت بالا
 • کشوری امن با وسعت زیاد
 •  خدمات اجتماعی و مزایای امنیت اجتماعی
 • کشوری با تنوع فرهنگی و استقبال از فرهنگ های مختلف

کانادا به طور کل یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان است و دلیل آن سلامت جامعه و اقتصاد آن است. کانادا بیشترین تعداد مهاجر را دارد و مقصدی جذاب برای مهاجران و بازدیدکنندگان است.

کانادا برای خانواده ها خوب است و شهرهایی دارد که کسب و کارهای متنوع، جامعه سرزنده و برنامه های فرهنگی جذابی دارد. دارای سیستم آموزشی بسیار خوبی است که شامل تعداد زیادی مدارس خصوصی و دانشگاه های معتبر می باشد. 5 مدرسه کسب و کار با رتبه عالی از میان 100 مدرسه در دنیا واقع در کانادا می باشد. بسیاری از برنامه های دولتی حامی پیشرفت تکنولوژی و کسب و کار هستند.

pro bono

ما برنامه “Pro Bono” خود را با ارائه مشاوره حقوقی رایگان در مورد نحوه درخواست و رسیدگی به پرونده برای مهاجران ماهر آغاز کردیم. ما مشاوره رایگان یک به یک ارائه می دهیم که شامل ارزیابی پرونده و ارزیابی اولیه شما در مورد صلاحیت مهاجرت به کانادا ، مشاوره حقوقی در مورد برنامه کارگر ماهر فدرال کانادا و راهنمایی در مورد مدارک است. با رزرو قبلی و براساس معیارهای خاص ، ما یک سیاست درب باز را حفظ می کنیم که در آن می توانید بیایید ، از ما سوال کنید و ما کامپیوتر ، اینترنت و همه ابزار لازم برای استفاده را بدون هزینه در اختیار شما قرار می دهیم.

pro bono

 

ما می خواهیم به شما این قدرت را بدهیم که برای آینده خود تصمیم بگیرید و در عین حال وقت و پول خود را با حذف خدمات غیر ضروری ذخیره کنید. ما متخصصین قوی داریم و به شما اطمینان می دهیم که کشور مناسب شما را برای مهاجرت معرفی نماییم. ما متعهد هستیم که مشاوره صحیح ارائه کنیم ، انواع ویزا را بشناسیم و به نحوه رسیدگی به پرونده کاملا” مسلط باشیم. چه کسی بهتر از یک شرکت حقوقی کانادایی که به بیش از هزاران نیروی ماهراقامت داده است می تواند راهنمایی کند؟

ما از افرادی که رویاهای خود را در مهاجرت می بینند و تصمیم به مهاجرت دارند استقبال می کنیم.

برای ارزیابی رایگان اینجا را کلیک کنید

روند آسان تر رسیدگی به پرونده اقامت دائم با گروه تخصصی بیات

ما اینجاییم که دردسرهای شما را کم کنیم و برای شما ویزای اقامت دریافت کنیم. همه خدمات رسیدگی به پرونده بر عهده ما خواهد بود . هیچ اجباری برای شما وحود ندارد که ما را انتخاب کنید ، مگر اینکه واجد شرایط باشید و آمادگی انجام کارهای اداری مهاجرت را داشته باشید.

شرکت خدمات حقوقی بیات یک شرکت کوچک اما در حال توسعه است که توسط آقای سام بیات در سال 1993 در ادامه فعالیت های حقوقی ایشان تاسیس شد؛ ما نهایت تلاش خود را برای برافراشته نگه داشتن پرچم این شرکت به کار می گیریم.

چه کسانی واجد شرایط دریافت ویزای اقامت دائم یا نیروی ماهر می باشند؟

Permanent

نیروی ماهر که شغل آنها در لیست 347 تایی مشاغل وجود دارد تحت گروه ورود سریع که حداقل معیارهای ورود را دارند، نامه علاقه مندی خود را به مجموعه ورود سریع ارائه می دهند. پرونده متقاضیان اولویت بندی می شود. کسانی که بیش از دیگران امتیاز بیاورند انتخاب می شوند و دعوت به درخواست برای ویزای اقامت دائم می گردند. کسانی که دعوت می شوند باید پرونده کامل خود را در طول 60 روز ارائه کنند.

نیروی ماهر فدرال به کسانی می گوییم که سطح تحصیلی ، تجربه کاری ، سن و توانایی زبانی مناسب داشته باشند و سیستم ورود سریع مهاجرت به آنها اجازه درخواست وایزای دائم می دهد.

برای واجد شرایط شدن در سیستم نیروی ماهر فدرال ، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

 •  باید حداقل یک سال تجربه کاری بدون وقفه تمام وقت یا معادل آن در نیمه وقت در طول 10 سال اخیر در یکی از 347 مشاغل قابل قبول در سیستم گروه بندی شغلی داشته باشند و
 • سابقه کار باید در مهارت های نوع 0 (مشاغل مدیریتی) ، سطح مهارت های A (مشاغل حرفه ای) یا مهارت های سطح B (مشاغل فنی و مشاغل ماهر) به مفهوم سیستم ملی طبقه بندی مشاغل طبقه بندی شود و
 •  داشتن امتیازات کافی تحت جدول امتیاز کارگر ماهر متشکل از شش فاکتور ! نمره قبولی فعلی 67 امتیاز است.
 •  آزمون زبان را توسط شخص ثالث شناخته شده انجام دهید و مهارتهای سطح متوسط سطح زبان را به زبان انگلیسی یا فرانسوی مطابق با معیار زبان کانادایی 7 ارائه دهید.
 • بودجه بازم برای اقامت داشته باشید.
 •  پیشینه امنیتی و نتایج مطلوب تست سلامت داشته باشید.

نماینده رسمی دولت

تیم حقوقی بیات با افتخار 28 مین سال فعالیت خود را جشن می گیرد.

خدمات حقوقی بیات یک شرکت حقوقی در حال توسعه است که از نظر مهاجرت ، گذرنامه دوم و تابعیت از طریق سرمایه گذاری و همچنین اقامت از طریق سرمایه گذاری ، مشاوره و خدمات مناسبی به تاجران ارائه می دهد. ما به شما امکان می دهیم امنیت ، ثبات و آزادی را بدست آورید – زندگی خود را به سمت بهتر تغییر دهید.