اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

گروه حقوقی بیات به عنوان یکی از شرکت های معتبر و مجرب در زمینه خدمات مهاجرتی و اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا، این فرصت را به شما ارائه می دهد تا با سرمایه گذاری در این کشور، به شهروند دومینیکایی تبدیل شوید. با اخذ تابعیت دومینیکا، شما می توانید به لطف ویزای آزادی مسافرت به بیش از ۱۳۵ کشور جهان سفر کنید و همچنین از مزایای مالی و اقتصادی برای خود بهره مند شوید. شرکت بیات با تیمی از کارشناسان مجرب و حرفه ای در اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا، به شما کمک می کند تا به راحتی و با اطمینان، رویای دیرینه خود را به واقعیت تبدیل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
 مشترك المنافع دومينيكا  (Commonwealth of Dominica) با نام مستعار «جزیره ی طبیعت کارائیب» بعد از خسارات ویرانگر طوفان‌های اریکا (Erika 2015) و ماریا (Maria 2017)، دومینیکا با هدف کسب رتبه ی نخست از نظر مقاومت در برابر شرایط آب‌ و هوایی برنامه ی جذب سرمایه را آغاز  کرد. منبع اصلی تامین این سرمایه، «برنامه ی شهروندی این کشور از طریق سرمایه گذاری» است.

پولي كه سرمايه گذاران خارجي براي گرفتن پاسپورت دوم هزينه می‌کنند، علاوه بر طرح  مسکن ‌دهی اجتماعی ، صرف توسعه‌ی زیرساخت ‌هایی نظیر استراحتگاه‌ ها و هتل‌های لوکس در جزیره‌ ای با مساحت فقط ۷۵۰ کیلومتر مربع و با جمعیت حدود ۷۳ هزار نفر می‌گردد.

شروع سرمایه گذاری از ۱۰۰٫۰۰۰ دلار آمریکا

بدون نیاز به حضور‌ فیزیکی

امکان دو ملیتی بودن

سفر بدون ویزا به ۱۳۵+ کشور

دریافت پاسپورت دومینیکا

از طریق سرمایه گذاری

dominica-shutterstock_611498594_f7cd9c88ea

چرا پاسپورت دومینیکا؟

پاسپورت دومینیکا مادام‌العمر است .

هر ده سال مانند هر پاسپورت دیگری به راحتی تمدید می شود اما تابعیت شما مادام العمر است و نیازی به تمدید آن ندارید.

شهروند دومینیکا بودن می‌تواند از نظر فرصت‌های سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و شغلی فوق‌العاده ارزشمند باشد.

تابعیت دومینیکا می‌تواند در شرایط سخت اقتصادی برای یک عمر امنیت شما و خانواده شما را تامین کند.

پاسپورت دومینیکا به شما اجازه می دهد بدون محدودیت به کشورهای مختلف سفر کنید، امکانات و مزایای مالی و اقتصادی بسیاری را برای شما فراهم می کند. با اخذ تابعیت دومینیکا، شما به عنوان یک شهروند این کشور، می توانید از امتیازات مالی و مالیاتی این کشور بهره مند شوید. در این راستا، گروه حقوقی بیات به عنوان یکی از شرکت های معتبر و مجرب در زمینه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا، آماده است تا با تیم کارشناسان خود، به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرید. لطفا فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا

مزایای ویزای طلایی

بخش املاک - سرمایه گذاران ملک شرط لازم برای دریافت این نوع اقامت در اختیار داشتن ملک در کشور امارات متحده عربی با ارزش حداقل ۲ میلیون درهم است

بخش سرمایه گذاری در صندوق های کارآفرینی مانند ثبت شرکت حداقل سپرده‌ی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری ۲ میلیون درهم است که باید در یک صندوق سرمایه گذاری معتبر صورت پذیرد

بخش سرمایه گذاری (سپرده بانکی) اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به صورت سپرده بانکی ثابت به ارزش ۲ میلیون درهم نیز موجب دریافت ویزای طلایی به مدت زمان ۱۰ سال می شود که در صورت حفظ شرایط مذکور تمدید خواهد شد

بخش حقوق و دستمزد در اين نوع اخذ اقامت، متقاضی بایستی حداقل حقوق و دستمزد ماهيانه ٣٠ هزار درهم داشته باشد.

روش های سرمایه گذاری در کشور دومینیکا

1. صندوق تنوع‌ بخشی اقتصادی دومینیکا
Economic Diversification Fund (EDF)

جزئیات قابل پرداخت برای روش سرمایه‌گذاری مستقیم از طریق پرداخت وجه، که معمولا با نام اختصاری EDF به آن ارجاع می‌شود به شرح زیر است :

متقاضی اصلی 100,000 دلار آمریکا
متقاضی به همراه همسر 150,000 دلار آمریکا
متقاضی به همراه سه نفر تحت تکفل او 175,000 دلار آمریکا
هر فرد دیگری با بیشتر از ۱۸ سال سن که تحت تکفل متقاضی است 50,000 دلار آمریکا
هر فرد دیگری با کمتر از ۱۸ سال سن که تحت تکفل متقاضی است 25,000 دلار آمریکا

توجه : برای یک خانواده ی ۴ نفره متشکل از متقاضی اصلی، همسر و دو فرد تحت تکفل او ۱۷۵٫۰۰۰ دلار آمریکا کافی خواهد بود.

مشاورین حقوقی گروه بیات گزینه‌ی درخواست شهروندی از طریق برنامه‌ی EDF را با توجه به موقعیت و شرایط شما و خانواده‌تان به تفصیل شرح خواهند داد.

2. سرمایه‌ گذاری در املاك و مستغلات کشور دومینیکا

موارد زیر در حال حاضر به عنوان هزینه های پیش بینی شده توسط دولت برای متقاضیان مشارکت در برنامه سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات قابل پرداخت است. توجه داشته باشید که حداقل میزان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ۲۰۰.۰۰۰ دلار آمریکا است.

متقاضی اصلی 25,000 دلار آمریکا
متقاضی با همسر 35,000 دلار آمریکا
خانواده‌ی تا ۴ نفر، متشکل از متقاضی اصلی و تا سه نفر تحت تکفل او، به جز خواهر و برادر متقاضی اصلی یا خواهر و برادر همسرش 35,000 دلار آمریکا
خانواده‌ی تا ۶ نفر، متشکل از متقاضی اصلی و تا پنج نفر تحت تکفل متقاضی، به جز خواهر و برادر متقاضی اصلی یا خواهر و برادر همسرش 50,000 دلار آمریکا
خانواده‌ی ۷ نفره یا بیشتر، شامل متقاضی اصلی و حداقل شش فرد تحت تکفل متقاضی، به جز خواهر و برادر متقاضی اصلی و خواهر و برادر همسر همسرش 70,000 دلار آمریکا

هزینه‌های صندوق تنوع اقتصادی (EDF) غیر قابل استرداد است

هزینه‌‌ های زیر برای هر دو روش برنامه‌ ی شهروندی دومینیکا اعمال می‌شوند :

هزینه‌‌ ی درخواست پرونده تابعیت دومینیکا

1/000 دلار آمریکا (برای هر درخواست)

هزینه‌ی ارزیابی صلاحیت و اعتبارسنجی برای متقاضی اصلی7/500 دلار آمریکا
هزینه‌ی ارزیابی صلاحیت و اعتبارسنجی برای هر فرد تحت تکفل ۱۶ ساله یا بیشتر4/000 دلار آمریکا
هزینه‌ی صدور گواهی تابعیت250 دلار آمریکا (برای هر متقاضی)

مراحل دریافت تابعیت و پاسپورت کشور دومینیکا

استخدام قانونی

 
مرحله اول
 
بررسی پرونده‌ی متقاضی از لحاظ صلاحیت و سابقه امنیتی توسط تیم پذیرش حقوقی گروه بیات ارزیابی صلاحیت، شناخت مشتری (KYC) و بررسی امنیتی سوابق
 

ویزاهای غیر مهاجرتی
 
مرحله دوم
 
مطالعه‌ی پرونده، امضای قرارداد، تهیه‌ی لیست مدارک و اسناد و آماده‌سازی درخواست
 

 

 
مرحله سوم
 
ثبت درخواست تابعیت، بررسی پرونده‌ی متقاضی و فرآیند ارزیابی و اعتبار سنجی (Due diligence)

 

 
مرحله چهارم
 
تصمیم نهایی، صدور نامه‌ی پشتیبانی و پرداخت سرمایه مشارکت

 

 
مرحله پنجم
 
صدور گواهی تابعیت و صدور گذرنامه‌ برای تمام اعضای پرونده

کشور دومینیکا جزیره ای دردریای کارائیب واقع در قاره آمریکا با جمعیت حدود 73000 نفر و رتبه 34 در قدرتمند ترین پاسپورت های جهان را داراست.

برای دریافت پاسپورت دومینیکا شما اصلا نیاز به خروج از کشور و حضور در دومینیکا ندارید و همه فرآیند آن در گروه حقوقی بیات انجام می‌پذیرد، شما قرارداد را امضاء کرده و مبلغ مورد نظر را پرداخت می‌کنید، انگشت نگاری می‌شوید و بعد از چند ماه پاسپورت را تحویل می‌گیرید.

چون با پاسپورت دومینیکا می‌توانند به بیش از 140 کشور بدون ویزا تردد کنند و آمریکا به دارنده این پاسپورت ویزای ده ساله آنلاین آمریکا می‌دهد، شما به راحتی می‌توانید وارد انگلیس شده و در دانشگاه تحصیل کنید، حتی می‌توانید بغیر از فرزندان زیر 30 سال و همسر، پدر و مادر و برادر زیر 25 سال خود را به لیست خود اضافه کنید، البته با پرداختی بیشتر، پاسپورت دومینیکا ده سال اعتبار دارد و به سادگی قابل تمدید است.

درصورتی که مجرد هستید حداقل 100,000 دلار ودرصورتی که متاهل هستید با حداقل 160.000دلار می‌توانید پاسپورت دومینیکا را خریداری کنند.

شما برای دریافت پاسپورت و تابعیت دومینیکا باید حداقل سن 21 سال و عدم سوءپیشینه داشته باشید.

از طریق پرداخت مبلغ بلاعوض به دولت و سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت دومینیکا می‌توان پاسپورت آن را دریافت کرد.

پاسپورت دومینیکا

دومینیکا، کشور جزیره‌ای و بسیار کوچک در شرق دریای کارائیب است که بین جزایر فرانسوی گوادلوپ و ماری گالانت در شمال و مارتینیک در جنوب قرار دارد. این کشور از زمان استقلال در سال 1978 به عضویت کشورهای مشترک المنافع درآمده است. این کشور در واقع یک جزیره آتش‌فشانی بسیار جذاب، آرام و دیدنی است. دومینیکا کشوری بسیار زیبا و خاص است. سراسر آن چشمه‌های آب گرم، دریاچه‌های متعدد و جنگل‌های انبوه است. سواحل متعدد این جزیره جذاب و دریای شفاف و خاص آن به‌گونه‌ای است که از بودن در کنار آن نهایت لذت را خواهید برد. مهم‌ترین ویژگی دومینیکا این است که می‌توانید در شرایط خیلی آسانی پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید. برای شناخت بیشتر کشور دومینیکا و روش‌های اخذ پاسپورت آن و فوایدی که برای شما دارد با ما همراه شوید.

پاسپورت دومینیکا چیست؟

ما به عنوان یک شهروند ایرانی به دلیل تحریم‌های بین‌المللی از بسیاری از امکانات جهانی محروم هستیم. ما اجازه سفر به کشورهای مهم را ندارید، امکان باز کردن حساب بانکی برای ما وجود ندارد و نمی‌توانیم کسب‌وکار خود را در سطح جهانی بدون محدودیت گسترش بدهیم. برای سرمایه‌گذاران و افراد با استعدادی که در ایران زندگی می‌کنند، بسیار مهم است که ارتباطشان با جامعه جهانی قطع نشود و از امکاناتی که برای سایر مردم جهان است در مسیر رشد و ترقی خود استفاده کنند. به همین دلیل ما نیاز داریم تا بتوانید حداقل یک پاسپورت دوم را از طریق کشوری دیگر دریافت کنیم. پاسپورتی که دریافت آن آسان باشد و از مزایای خوبی برخوردار باشد.

پاسپورت دومینیکا یک سند رسمی مسافرتی است که برای همه شهروندان دومینیکا صادر می‌شود و به عنوان مدرک هویتی در طول سفرهای بین‌المللی و همچنین مدرک رسمی شهروندی کشورهای مشترک المنافع دومینیکا استفاده می‌شود. گذرنامه‌ای که توسط شهروندان بومی دومینیکا به دست می‌آید با گذرنامه‌ای که از طریق برنامه شهروندی دومینیکا با سرمایه‌گذاری (CBI) به دست می‌آید تفاوتی ندارد. شما می‌توانید پاسپورت دومینیکا را از طریق روش‌های سرمایه‌گذاری دریافت کنید و به یک شهروند این کشور بدون هیچ محدودیتی تبدیل شوید.

مشخصات پاسپورت دومینیکا

در اواخر جولای 2021، دومینیکا شروع به جایگزینی گذرنامه‌های سنتی با گذرنامه‌های بیومتریک کرد. دارندگان پاسپورت دومینیکا می‌توانند تا پایان آگوست 2022 از گذرنامه اصلی استفاده کنند و پس از آن همه دارندگان گذرنامه باید به پاسپورت دومینیکا بیومتریک منتقل شوند.

مزایای فیزیکی پاسپورت بیومتریک دومینیکا:

 • در حالی که پاسپورت سنتی تنها شامل 32 صفحه است، گذرنامه بیومتریک دومینیکا از 50 صفحه تشکیل شده است که به دارندگان گذرنامه زمان و هزینه کمتری بین تمدید گذرنامه می‌دهد.
 • پاسپورت بیومتریک دومینیکا حاوی یک تراشه الکترونیکی یکپارچه است که اطلاعات بیومتریک دارنده گذرنامه را دارد و امکان استفاده از فناوری تشخیص چهره را فراهم می‌کند و به امنیت و قدرت پاسپورت دومینیکا و همچنین کارایی سفر می‌افزاید.
 • صفحات داده‌های شخصی در برابر آب مقاوم هستند و نوشته با حکاکی لیزری است که بادوام‌تر و موثرتر است.
 • طراحی جدید گذرنامه همچنین از نظر زیبایی‌شناسی بیشتر، مدرن‌تر است و با افتخار میراث جزیره را منعکس می‌کند.

اعتبار پاسپورت دومینیکا:

 • پاسپورت دومینیکا 10 سال اعتبار دارد.
 • پاسپورت‌های صادر شده برای کودکان زیر 16 سال 5 سال اعتبار دارد.

نحوه درخواست پاسپورت دومینیکا

متقاضی باید شرایط گذرنامه دومینیکا را برآورده کند و تابعیت دومینیکا را اثبات کند، خواه از طریق تولد، تبار، فرزندخواندگی یا توسط برنامه شهروندی دومینیکا با سرمایه‌گذاری به دست آمده باشد. مدارک مورد نیاز برای درخواست صدور پاسپورت یا تمدید پاسپورت را نیاز دارد

 • فرم درخواست پاسپورت تکمیل شده
 • دو عکس شخصی:

عکس‌ها باید در شش ماه گذشته گرفته شوند.

اندازه عکس باید 45×35 میلی‌متر باشد.

سر باید رو به جلو باشد (سبک پرتره)، حالات صورت باید خنثی باشد و گوش‌ها قابل مشاهده باشند.

زمینه باید سفید یا روشن و بدون سایه باشد و با رنگ لباس متفاوت باشد.

صورت باید قابل رؤیت باشد، یعنی عینک آفتابی یا پوشش سر نباشد (پوشاندن مو در مورد زنان محجبه فقط برای مقاصد مذهبی مجاز است).

 • گواهی پرداخت هزینه گذرنامه دومینیکا.
 • اصل شناسنامه یا اصل گواهی شهروندی (در صورت اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری).
 • گذرنامه فعلی در صورت تمدید گذرنامه.
 • گواهی ازدواج/طلاق، در صورت وجود (باید به انگلیسی ترجمه شود).
 • در صورت گم شدن یا دزدیده شدن گذرنامه قبلی دومینیکا، علاوه بر اظهارنامه قانونی امضا شده توسط دفتر اسناد رسمی، باید گزارش رسمی پلیس در محل حادثه ارائه شود (این اسناد باید به انگلیسی ترجمه شوند).

اخذ پاسپورت دومینیکا با سرمایه گذاری در کشور دومینیکا

یکی از روش‌هایی که می‌توان پاسپورت دومینیکا را دریافت کرد از طریق سرمایه‌گذاری است. سرمایه‌گذارانی که موفق به اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری می‌شوند از آزادی‌های مالیاتی یا همان معافیت‌های مالیاتی مانند معافیت مالیات بر ثروت، هدایا، ارث، درآمد خارجی و سود سرمایه‌ای که دومینیکا برای همه ساکنان و افراد غیر مقیم جزیره فراهم می‌کند، بهره‌مند می‌شوند.

برنامه شهروندی دومینیکا با سرمایه‌گذاری (CBI) شهروندی و پاسپورت دومینیکا را به سرمایه‌گذارانی ارائه می‌دهد که حداقل شرایط سرمایه‌گذاری را برآورده می‌کنند.

شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری می‌تواند از طریق یکی از دو گزینه به دست آید: اهدای مبلغ مشخص به صندوق تنوع اقتصادی در دومینیکا، یا سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات در یکی از پروژه‌های املاک و مستغلات مورد تأیید در دومینیکا. برای اهدا مبلغ به صندوق سرمایه‌گذاری باید حداقل 100 هزار دلار و برای خرید ملک حداقل 200 هزار دلار را در نظر داشته باشید. اگر شما ازدواج کرده باشید یا فرزند داشته باشید، به تعداد نفرات اضافه به غیر از خودتان نیز باید پرداخت‌های کمی برای اخذ شهروندی آنها نیز انجام دهید.

پس از اخذ شهروندی دومینیکا از طریق برنامه شهروندی دومینیکا با سرمایه‌گذاری (CBI)، می‌توانید برای پاسپورت دومینیکا درخواست دهید و از تمام مزایایی که برای دارندگان آن ارائه می‌شود، از جمله سفر بدون روادید گذرنامه دومینیکا به بیش از 145 کشور در سراسر جهان بهره‌مند شوید.

برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا برای دریافت یا تمدید گذرنامه نیازی به اقامت در جزیره ندارد، مناسب برای افراد و تاجرهایی است که فقط می‌خواهند از مزایای داشتن پاسپورت دوم با رتبه بالا بدون الزام به اقامت در دومینیکا برخوردار شوند و این گزینه بسیار مناسبی برای ایرانیان است.

اقامت دومینیکا با خرید ملک

برنامه شهروندی دومینیکا با سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران و متقاضیان مجردی است که به دنبال دریافت شهروندی جایگزین و پاسپورت دوم هستند. این برنامه مستلزم تعهد مالی حداقل 100000 دلار کمک مالی دولتی یا 200000 دلار سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات است. به متقاضیان موفق تابعیت مادام العمر دومینیکا اعطا می‌شود.

 • حداقل گزینه کمک مالی: 100000 دلار آمریکا
 • حداقل پرداخت خرید املاک: 200000 دلار آمریکا

قدرت پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا در بین پاسپورت‌های جهان رتبه بسیار مناسبی دارد، زیرا به دارندگان آن اجازه می‌دهد بدون ویزا به بیش از 145 مقصد بین‌المللی سفر کنند. این ویژگی جذاب بسیاری از سرمایه‌گذاران را وادار می‌کند تا برای برنامه شهروندی دومینیکا با سرمایه‌گذاری (CBI) درخواست دهند.

قدرت بالای پاسپورت دومینیکا به دارندگانش اجازه می‌دهد بدون ویزا به بسیاری از برجسته‌ترین مقاصد تجاری و توریستی جهان در سراسر جهان سفر کنند. معمولاً بیشتر تجار ایرانی که می‌خواهند برای تجارت، صادرات و واردات به مقاصد متعددی بروند نیاز به یک پاسپورت دوم دارند زیرا متاسفانه با پاسپورت ایرانی امکان چنین اتفاقی وجود ندارد. بنابراین دومینیکا را می‌توان یکی از بهترین گزینه‌ها برای این کار دانست

با پاسپورت دومینیکا به چه کشورهایی می‌توان سفر کرد؟

اما حالا که از مزایا پاسپورت دومینیکا در زمینه سفر آسان به سراسر جهان یاد کردیم. بهتر است بدانیم که با گرفتن پاسپورت دومینیکا به چه کشورهایی به راحتی می‌توان سفر کرد. از اکتبر سال 2022، شهروندان دومینیکا به 145 کشور و منطقه بدون ویزا یا دسترسی آسان به ویزا (شامل eTAs) داشتند که طبق آن، پاسپورت دومینیکن از نظر آزادی سفر در رتبه سی و چهارم جهان از قرار گرفت.

احتمالاً برایتان مهم است بدانید که با پاسپورت دومینیکا کجا میشه رفت و چه مقاصدی را می‌توان بدون اخذ ویزا و کدام کشورها را می‌توان با ویزای آسان بازدید کرد. در ادامه فهرستی از این کشورها را برایتان شرح خواهیم داد:

کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا یا اخذ ویزای فرودگاهی (هنگام ورود)

آندورا

آنتیگوا و باربودا

ارمنستان

اتریش

باهاما

بحرین

بنگلادش

باربادوس

بلاروس

بلژیک

بلیز

بنین

بولیوی

بوسنی و هرزگوین

بوتسوانا

برزیل

بلغارستان

کامبوج

کیپ ورد

کلمبیا

کومور

کاستاریکا

کرواسی

کوبا

قبرس

جمهوری چک

دانمارک

جیبوتی

جمهوری دومینیکن

اکوادور

مصر

استونی

اتیوپی

فیجی

فنلاند

فرانسه

گابن

گامبیا

گرجستان

آلمان

یونان

گرانادا

گینه بیسائو

گویان

هائیتی

مجارستان

ایسلند

هند

اندونزی

ایران

ایرلند

اسرائیل

ایتالیا

جامائیکا

اردن

کنیا

قرقیزستان

لائوس

لتونی

لسوتو

لیختن اشتاین

لیتوانی

لوکزامبورگ

ماداگاسکار

مالاوی

مالزی

مالدیو

مالت

موریتانی

موریس

میکرونزی

مولداوی

موناکو

مونته نگرو

موزامبیک

نپال

هلند

نیکاراگوئه

نروژ

پالائو

پاناما

پرو

فیلیپین

لهستان

کشور پرتغال

قطر

رومانی

رواندا

سنت کیتس و نویس

سنت لوسیا

سنت وینسنت و گرنادین‌ها

ساموآ

سن مارینو

سیشل

سنگاپور

اسلواکی

اسلوونی

جزایر سلیمان

سومالی

کره جنوبی

اسپانیا

سری لانکا

سورینام

سوازیلند

سوئد

سوئیس

تاجیکستان

تانزانیا

تیمور شرقی

رفتن

تونگا

ترینیداد و توباگو

بوقلمون

تووالو

اوگاندا

اوکراین

وابستگی‌های بریتانیا و تاج

اروگوئه

وانواتو

شهر واتیکان

ونزوئلا

زامبیا

زیمبابوه

کل مزایای دریافت شهروندی دومینیکا

اما شهروندی دومینیکا تنها به گرفتن پاسپورت محدود نمی‌شود، فهرستی از مزایای اخذ شهروندی دومینیکا وجود دارد که ما در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

 • شهروندی مادام العمر، قابل اجرا برای نسل‌های آینده
 • تابعیت مضاعف مجاز است
 • شهروندی وابستگان
 • شهروندی هم‌زمان همسر
 • شهروندی هم‌زمان کودکان تا 30 سال
 • امکان گرفتن شهروندی پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ
 • امکان گرفتن شهروندی برای خواهر و برادر تا 25 سال مجرد و بدون فرزند
 • سفر/ورود بدون ویزا به بیش از 140 کشور
 • بدون نیاز به مدرک زبان
 • رژیم مالیاتی جذاب؛ بدون سود سرمایه یا مالیات بر ارث
 • واجد شرایط بودن درخواست برای ویزای الکترونیکی استرالیا
 • بدون نیاز به حضور در کشور دومینیکا
 • زمان پردازش فیزیکی سریع
 • بدون نیاز به تحصیلات یا تجربه مدیریت
 • توانایی زندگی، کار و استقرار در سایر اعضای CARICOM

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

یکی از سؤالات دریافت کنندگان ویزای دومینیکا این است که آیا برای سفر به آمریکا نیاز به ویزا دارند یا خیر. بله شما اگر پاسپورت دومینیکا را داشته باشید بازهم برای سفر به این کشور باید ویزای توریستی دریافت کنید اما تفاوتش این است که این ویزا به سرعت برای شما صادر خواهد شد. پس از اینکه بتوانید ویزای توریستی آمریکا را دریافت کنید می‌توانید 180 روز در آمریکا بمانید.

سفارت دومینیکا در تهران

ایران فراوانی امروزه به دنبال پاسپورت دوم هستند و بسیاری از آنها به دلیل سهولت کار، دومینیکا را به عنوان مقصد انتخاب می‌کند از ویژگی‌های دومینیکا این است که حتماً نیاز به حضور در خاک آن ندارید. اما برایتان شاید سؤال باشد که آیا دومینیکا در تهران سفارتخانه دارد یا خیر؟

دومینیکا در ایران سفارت‌خانه ندارد اما کشور انگلستان امور اداری مربوط به سفارتخانه دومینیکا در تهران را انجام می‌دهد. بنابراین باید به سفارت انگلستان در تهران مراجعه کنید. همچنین اگر بخواهید به نزدیک‌ترین سفارت‌خانه دومینیکا را بروید، نیاز به سفر به کشور امارات دارید.

مسیر پرواز ایرانیان به دومینیکا

قطعاً پرواز مستقیمی از ایران به سمت دومینیکا وجود ندارد. هرچند که در کل تعداد پروازها به این کشور کوچک جزیره‌ای به خاطر شرایط خاص جغرافیایی‌اش بسیار کم است. اگر از تهران می‌خواهید به سمت دومینیکا سفر کنید باید یا به دبی رفته از آنجا به پاریس و سپس به دومیکینا پرواز کنید و یا از طریق مسیر ترکیه، لندن و در نهایت دومینیکا، خودتان را به این کشور جزیره‌ای دریای کارائیب برسانید.

نتیجه

در پایان باید گفت، برای شهروندان ایرانی که با محدودیت‌های زیادی مواجه هستند، دومینیکا می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها از نظر شرایط اخذ، هزینه پایین، مزایای خوب و سهولت در انجام کار برای گرفتن پاسپورت دوم باشد. همیشه شرایط کشورها برای برنامه شهروندی در حال تغییر است. اگر می‌خواهید از شرایط فعلی شهروندی دومینیکا بهره‌مند شوید لطفاً با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر بستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *