اخذ پاسپورت وانوآتو

در سال های اخیر تقاضا برای دریافت پاسپورت دوم سایر کشورها بیشتر شده است. در عین حال کشورهای زیادی این امکان را با سرمایه گذاری برای شما ایجاد می کنند اما در این بین دریافت پاسپورت وانواتو بهترین راه حل می باشد. ما در گروه حقوقی بیات ۰ تا ۱۰۰ کارهای شما را برای اخذ اقامت و پاسپورت وانوآتو انجام می دهد.

کشور وانواتو حدوداَ 1750 کیلومتر از سمت شرقی استرالیا فاصله دارد این کشور از کالدونیای جدید نیز 500 کیلومتر فاصله دارد. موقعیت کشور وانواتو در غرب فیجی بوده و در جنوب جزایر سلیمان واقع شده است. مساحت کشور وانواتو در حدود 12189 کیلومتر مربع اعلام شده است و بیش از 215 هزار نفر جمعیت دارد. یکی از شهرهای بسیار مهم کشور وانواتو لوگان ویل است که در حدود 12 هزار نفر جمعیت را به خود اختصاص داده است. مشخص است که مهمترین شهرهای این کشور برای گردشگری و زندگی بسیار عالی هستند. تولید ناخالص داخلی برای کشور وانواتو در حدود 897 میلیون دلار اعلام شده است، و در لاین کشور بیش از 76 هزار نفر نیروی کار دیده می شود. وضعیت بیکاری در کشور وانواتو به میزان 7.1 درصد ارزیابی شده است، این در حالی است که نرخ تورم در این کشور به مرز 9.3 درصد رسیده است. محصولات صادراتی برای این کشور نارگیل و گوشت قرمز و همینطور کاکائو است، و اغلب به کشورهایی مانند تایلند و هند و ژاپن صادرات صورت می­گیرد موقعیت صادراتی در این کشور دسته بندی شده است، برخی از بخش­های صادراتی بسیار دقیق­تر هستند.

شروع سرمایه گذاری از 130,000 دلار آمریکا

بدون نیاز به حضور‌ فیزیکی

امکان دو ملیتی بودن

سفر بدون ویزا به 130+ کشور

پرچم کشور وانواتو؛ یکی از بهترین کشورها برای دریافت پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت وانوآتو

از طریق سرمایه گذاری

دریافت پاسپورت وانواتو از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

وانواتو کشوری در اقیانوس آرام جنوبی است که تقریباً از 80 جزیره تشکیل شده است و 1300 کیلومتر امتداد دارد. در این جزایرمی توان درمنطقه صخره های مرجانی، غارهای زیر دریا و بقایای کشتی هایی مثل اس اس جنگ جهانی دوم غواصی کرد. پورت ویلا در منطقه لنگرگاه ، مرکز کشور و منطقه اقتصادی در جزیره Efate واقع است. موزه ملی وانواتو در این شهر قرار دارد که فرهنگ ملانزی را به نمایش می گذارد.به‌طور رسمی جمهوری وانواتو کشوری جزیره‌ای و کوچک می‌باشد که در جنوب اقیانوس آرام واقع شده‌است.این کشور از تاریخ ۱۵ سپتامبر ۱۹۸۱ در سازمان ملل متحد نیز عضو است.

شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان اخذ پاسپورت وانواتو از طریق سرمایه گذاری، فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا در اولین فرصت برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیریم.

مشاوره رایگان پاسپورت وانوآتو

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مزایای دریافت پاسپورت وانواتو

اقامت وانوآتو از طریق خرید ملک و یا سرمایه گذاری در بخش های مختلف

هزینه های اخذ شهروندی وانوآتو

 

متقاضی مجرد

130,000 دلار امریکا

متقاضی متاهل

150,000 دلار امریکا

همسر

35,000 دلار امریکا

فقط بچه ها

15,000 دلار امریکا

متقاضی متاهل + ۱ فرزند

165,000 دلار امریکا

متقاضی متاهل + ۲ فرزند

180,000 دلار امریکا

هر نفر اضافی

25,000 دلار امریکا

 

 

پاسپورت وانوآتو یکی از پرافتخارترین پاسپورت‌های جهان است که توسط دولت کشور وانوآتو صادر می‌شود و به دلیل عدم وجود مالیات و محدودیت‌های ارزی، از جذابیت بالایی در میان سرمایه‌گذاران و بسیاری از مشاغل جهانی برخوردار است.

برای دریافت پاسپورت وانوآتو حدود ۳ الی ۶ ماه زمان لازم است، البته این زمان ممکن است به دلیل عدم کامل بودن مدارک و یا مشکلات دیگری افزایش یابد.

بله، دریافت پاسپورت وانوآتو کاری آسان نیست و نیاز به پرداخت هزینه‌های زیاد و ارائه مدارک دقیق دارد. همچنین، این پاسپورت بیشتر برای افرادی که دارای سرمایه و منابع مالی قوی هستند، جذاب است.

بله، شهروندان ایرانی می‌توانند پاسپورت وانوآتو دریافت کنند، اما برای این کار نیاز به اقدامات و مدارک خاصی دارند.

بله، پاسپورت وانوآتو در بسیاری از کشورها قابل قبول است، اما همانطور که اشاره شد، این پاسپورت بیشتر برای افرادی که دارای سرمایه و منابع مالی قوی هستند، جذاب است.

بله، پاسپورت وانوآتو در بین پاسپورت‌های جهانی بسیار امن است و دارای معیارهای بالایی در حفظ امنیت و جلوگیری از تقلب و سوء استفاده از آن است.

برای دریافت پاسپورت وانوآتو، ابتدا باید فرم مشاوره رایگان گروه حقوقی بیات را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

وانوآتو یا جمهوری وانوآتو کشوری است که در اقیانوسیه قرار دارد. این کشور شامل یک گروه جزایری کوچک در اقیانوس آرام است و جمعیتی حدود ۳۰۰ هزار نفر دارد. زبان رسمی کشور زبان بیسلاما است اما زبان فرانسوی و زبان انگلیسی نیز در آن صحبت می‌شوند.

فرآیند درخواست پاسپورت وانوآتو

آیکون مرحله اول
 
مرحله اول
 
تیم انطباق خدمات حقوقی بیات ارزیابی صلاحیت داخلی را انجام می دهد. ارزیابی صلاحیت، شناخت مشتری (KYC) و بررسی امنیتی سوابق
 

مرحله دوم دریافت اقامت

مرحله دوم
 
جمع آوری مدارک مورد نیاز و آمادگی های تشکیل پرونده متقاضی و وابسته ها

مرحله سوم تابعیت

مرحله سوم
 
تفهیم برنامه، امضای قرارداد،‌ تهیه لیست سفارشی مدارک و تهیه درخواست خرید ملک،‌ ارائه مدارک، بررسی پرونده، فرآیند ارزیابی صلاحیت

مرحله چهارم دریافت شهروندی

مرحله چهارم
 
تصمیم نهایی، صدور نامه تایید و انجام پیگیری های مورد نیاز توسط گروه حقوقی بیات صدور ویزای طلایی

مرحله چهارم دریافت شهروندی

مرحله پنجم

صدور پاسپورت دوم