بهترین محله های خرید ملک در استانبول

اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه

مقدمه

اولین و مهمترین اقدام جهت خرید ملک در ترکیه ، انتخاب شهر برای زندگی است. ترکیه کشور بزرگی است با فرهنگ های مختلف از کشورهای مختلف. اینکه کدام شهر را برای اقامت انتخاب کنیم، کاملا بستگی به شرایط شما دارد.

نکته هایی در مورد انتخاب شهر جهت سکونت در ترکیه

اول اینکه هدف خود را مشخص کنید که برای چه به ترکیه می آیید؟ آیا فقط برای زندگی کردن می آیید؟ یا سالی یکی دو بار شاید بخواهید استانبول بیایید و در ملک خود بمانید و نیازی به هتل نباشد؟ یا اینکه میخواهید در استانبول کار کنید؟

اگر فقط برای زندگی کردن و استفاده از دوران بازنشستگی هست، بهترین شهر ها استانبول، انتالیا، آلانیا، ازمیر و کلا شهرهای توریستی مناسب شماست.

اگر برای زندگی و کار میخواهید به ترکیه بروید، بهترین شهر استانبول می باشد. چون استانبول قطب اقتصاد و تجارت ترکیه می باشد. شما در استانبول خیلی راحتتر میتوانید کار کنید و یا کار ایجاد کنید و امکانات هست تا شهری مانند ازمیر یا آلانیا.

دوم میزان سرمایه گذاری شما جهت خرید ملک در ترکیه می باشد. چه مبلغی میخواهید در ترکیه هزینه کنید برای خرید ملک؟ با توجه به سرمایه شما انتخاب های زیادی دارید. مثلا اگر به دنبال خانه های لوکس هستید میتوانید شهر استانبول را انتخاب کنید. چون رشد قیمت در این شهر نسبت به شهرهای دیگر بالاتر است. و خود استانبول نیز به منطقه های مختلفی تقسیم شده است که در زیر در مورد انتخاب منطقه ها صحبت خواهیم کرد.

سوم معیارهای شما جهت انتخاب ملک چیست؟ به دنبال چه نوع ملکی هستید؟ آپارتمانی، ویلایی، یا آپارتمان هایی در مجتمع های بزرگ و یا شهرک هایی مانند شهرک اکباتان تهران. و چه امکاناتی میخواهید.

چرا ترکیه؟

ترکیه از جمله کشورهای توریستی است که، ایرانیان از آن به عنوان یکی از ایده آل ترین کشورهای مهاجرتی نیز یاد می کنند. بسیاری از ایرانیان مهاجر به دلایل متعدد مهاجرت به این کشور را در اولویت های خود قرار می دهند. از آنجایی که ترکیه جزو کشورهای در حال پیشرفت است و همچنین از فرهنگ ترکیبی از اروپا و آسیا برخوردار است. زندگی در این کشور می تواند با روحیات ایرانیان از سازگاری بسیار بالایی برخوردار باشد. برای مهاجرت به این کشور روش های مختلفی وجود دارد که یکی از ایده آل ترین آن ها، خرید ملک در استانبول و سرمایه گذاری است. البته پایتخت این کشور آنکارا است، اما استانبول یکی از جذاب ترین و در عین حال پیشرفته ترین شهرهای ترکیه محسوب می شود. به همین دلیل برای اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه از طریق سرمایه گذاری، می توانید با خرید ملک اقدام کنید. البته در بسیاری از مواقع مهاجران برای زندگی در ترکیه و اخذ اقامت یا تابعیت اقدام به خرید ملک می نمایند. استانبول از بزرگ ترین و ایده آل ترین شهرهایی است که می توانید برای زندگی در آن اقدام کنید. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با بهترین محله های خرید ملک در استانبول، بیشتر آشنا کنیم.

استانبول

محله های ایده آل جهت خرید ملک در استانبول

استانبول یکی از جذاب ترین و بهترین شهرهای ترکیه است که، مهاجران ایرانی آن را برای اقامت و سرمایه گذاری انتخاب می نمایند. از طرفی این شهر دارای دو بخش اروپایی و آسیایی می باشد، که همین موضوع منجر به سکونت ایرانیان بسیار زیادی در این شهر شده است. از آنجایی که استانبول یکی از بزرگ ترین شهرهای ترکیه است. در صورتی که می خواهید از طریق خرید ملک در استانبول و سرمایه گذاری تابعیت و پاسپورت یا اقامت ترکیه را دریافت کنید. بهتر است با بهترین محله های خرید ملک در استانبول بیشتر آشنا شوید.

محله ببک استانبول

همواره یکی از انتخابهای ثروتمندان و افراد مشهور در هر کشور برای انتخاب یک محله برای زندگی در بالاترین اولویت امنیت اجتماعی و موقعیت قرار گیری آن محله میباشد که محله ببک تمام این فاکتورها را در اختیار دارد به انضمام اینکه تنگه بسفر و نمای محبوب آن برای خانه های شیک و مجلل یک امتیاز است. صبح ها با منظره ای از سواحل مدیترانه ساکنان آن از خواب بیدار شوند و نسیم آرامبخش دریای مرمر زیبا و تمیز را درون اتاق هایشان حس کنند. در منطقه ببک پارک بزرگ ببک نیز هوای استانبول را تازه میکند.

محله لونت بهترین برای تجارت

در حالی که گردشگری نقطه کانونی برای موفقیت استانبول است ، این مرکز قطب تجارت ، مالی و اقتصاد نیز به شمار می رود. محله های جداگانه به عنوان مراکز سرمایه گذارانی که به دنبال دارایی های تجاری هستند و از جمله آنها می توان به Levent ، Maslak و Esenyurt اشاره کرد. دو مورد اول اغلب برای کسب عنوان بلندترین آسمان خراش ها به رقابت می پردازند ، اگرچه لونت دارای خط اصلی مترو است و رسیدن مسافر را راحت تر می کند تا به محل کار خود برسند.

ماسلاک

ماسلاک

یکی از بهترین محله های خرید ملک در استانبول ماسلاک است. زیرا این منطقه یکی از بهترین و بزرگ ترین محله های استانبول است که، می توان در آن از طریق ملک سرمایه گذاری نمود. این منطقه در نزدیکی مناطق اروپایی استانبول قرار گرفته است. از طرفی به حمل و نقل عمومی، مراکز خرید، فرهنگی، مراکز تفریحی، هنری و ورزشی دسترسی نزدیکی دارد. از مجاورت های این محله می توان به محله های شیلی و لونت اشاره نمود. نزدیکی این محله به پل بسفر موجب ارتباط مناطق مسکونی و تجاری این محله شده است. همچنین نام وادی که از بازارهای بسیار بزرگ استانبول است در این محله قرار دارد. از دیگر مزایای خرید ملک در این محله از استانبول می توان به دسترسی نزدیک به مترو، دانشگاه، مدرسه، بیمارستان و … اشاره کرد. البته از نکات قابل توجه در رابطه با خرید خانه در این محله از استانبول، باید گفت که قیمت خانه در این منطقه معمولا بیشتر از سایر محله های استانبول است. به طور کلی از آنجایی که این محل از نظر موقعیت جغرافیایی محله بسیار ایده آلی در استانبول است. می تواند یکی از بهترین محله هایی باشد که مهاجران جهت خرید ملک در استانبول انتخاب می نمایند.

چرا در منطقه ماسلاک استانبول سرمایه گذاری کنیم؟

موقعیت جغرافیایی متمایز آن، جایی که در نزدیکی مهم ترین مناطق استانبول مانند شیشلی و لونت قرار دارد و به پل بسفر و میدان تقسیم، که از مهم ترین جاذبه های توریستی استانبول هستند، نزدیک است.
منطقه ای مسکونی، توریستی و همزمان تجاری است که شامل بازار خرید وادی استانبول، مشهورترین بازار ترکیه است. یکی از بارزترین ویژگی های منطقه ماسلاک، در دسترس بودن وسایل مختلف حمل و نقل، مثل اتوبوس و خط مترو است که که رفت و آمدهای داخل شهری را برای ساکنان این منطقه، بسیار تسهیل کرده است.

اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه

پروژه لوکس در زیتون‌ بورنو استانبول

زیتون بورنو

از دیگر منطقه های مشهور و معتبر جهت خرید ملک در استانبول منطقه زیتون بورنو است. این محله نیز در ضلع اروپایی استانبول قرار گرفته است. این منطقه استانبول در مجاور دریای مرمره قرار گرفته است. از طرفی این محله در کنار مرکز استانبول قرار گرفته است و با یک دیوار قدیمی از آن تفکیک شده است. همچنین نزدیکی این محله با فرودگاه بین المللی آتاتورک، قرارگیری در مجاورت با فضاهای خانوادگی، تفریحی، پیاده روی و دسترسی های عمومی موجب شده تا یکی از برترین محله ها برای سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول شناخته شود. از جذابیت های این محله می توان به مشرف بودن زیتون بورنو به ساحل اشاره نمود. به همین دلیل است که بسیاری از مهاجران اقامت از طریق سرمایه گذاری در این محله را انتخاب می نمایند. همچنین موقعیت استراتژیک و وجود بناهای تاریخی در این محله، منجر به افزایش ارزش ملک های موجود در این منطقه شده است.

چه چیزی منطقه زیتون بورنو را از مناطق دیگر استانبول متمایز می کند؟

این منطقه در مرکز شهر استانبول است، جایی که فقط، ۱۵ تا ۲۰ دقیقه با Sisli ، Beşiktas و میدان Taksim فاصله دارد. در منطقه زیتین بورنو، کلیه وسایل حمل و نقل عمومی استانبول، در دسترس است، از جمله: متروبوس، مترو، تراموا، مارمارای، کشتی های دریایی و اتوبوس های حمل و نقل عمومی. همچنین این ناحیه، نزدیک به بندر منطقه باکرکوی است.
منطقه Zeytinburnu دارای منظره جذاب دریا است که به آن ویژگی متمایزی می بخشد و آن را به کانون توجه کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در املاک استانبول هستند، تبدیل می کند. این محله یک منطقه سرزنده، پویا و کاملاً خدماتی، با بسیاری از امکانات و موسسات دولتی است تا بتوانید به راحتی امور تجاری خود را پیگیری و معاملات خود را انجام دهید.

بهترین محله های استانبول | بهترین مناطق خرید ویلا در استانبول

در خرید ویلا در استانبول تردید نداشته باشید. یکی از اولویت های سرمایه گذاران و خریداران خارجی خرید ویلا در استانبول است. خرید ویلا هم برای سرمایه گذاری مناسب است و هم گذران تعطیلات تابستانی بسیار مناسب است. از بهترین مناطق خرید ویلا در استانبول می توان به این مناطق اشاره داشت.

  • beylikduzu که در منطقه اروپایی استانبول واقع شده است. مدرسه، دانشگاه و مراکز خرید دارد. مانند Marmara park mall .
  • پروژه ویلایی ۱۵۲ در این منطقه از ۶۶ متر شروع می شود. ویلاهای دوقلو و مجزا دارد.
  • این ویلاها مارینا بسیار لوکس و راحت هستند.
  • ویلاهای مارینا آسانسور، آشپزخانه بزرگ، گاراژ و ستون های بلندی دارد.
  • beylikduzu یکی از بهترین مناطق خرید ویلا در استانبول است.

ویلا در استانبول

بهترین مناطق اروپایی استانبول برای خرید ملک

قیمت آپارتمان در استانبول در بخش های آسیایی و اروپایی فرق می کند. بخش اروپایی استانبول بزرگترین و مهم ترین بخش برای معاملات ملکی است. مهم ترین مناطق استانبول در بخش اروپایی که خرید و فروش بیشتری انجام می شود عبارتند از:

  • Bakirkoy
  • Bahcesehir
  • Beylikduzu
  • Kucukcekmece
  • Basaksehir

شیشلی

یکی از مهم ترین و مشهورترین منطقه های استانبول، شیشلی است. به همین دلیل خرید ملک در استانبول و در این محله می تواند سرمایه گذاری بسیار ایده آلی محسوب شود. وجود اماکن مذهبی و تاریخی در این محله موجب شده تا بسیاری از مهاجران این منطقه را برای سرمایه گذاری انتخاب نمایند. همچنین این محله جزو مناطق مرکزی استانبول محسوب می شود. بنابراین برای خرید ملک در استانبول می توانید این منطقه را انتخاب نمایید. از طرفی شیشلی جزو محله هایی است که مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است. به همین دلیل می تواند محله ای بسیار مناسب جهت سرمایه گذاری باشد. دسترسی این محله به حمل و نقل عمومی، مترو، مراکز تجاری، فرهنگی و تفریحی از مزایای این منطقه در استانبول محسوب می شود. وجود کلیسا و مساجد در این محله نیز موجب شده تا ایرانیان بسیار زیادی این منطقه را جهت خرید ملک در استانبول انتخاب نمایند. از مکان های بسیار حائز اهمیت و مشهور ترکیه در این محله می توان به موزه آتاتورک، موزه نظامی، کاخ الامور، گالری هنر مکا و کاخ های قدیمی و مشهور، قبرستان قدیمی اشاره نمود. به طور کلی اگر قرار باشد به سه محله بسیار مشهور و مناسب جهت سرمایه گذاری و خرید ملک مهاجران در ترکیه و شهر استانبول اشاره نمود، می توان سه منطقه بسیار معتبر و پیشرفته ماسلاک، زیتون بورنو و شیشلی را نام برد.

البته قبل از خرید ملک در ترکیه حتما خوب تحقیق و مشورت کنید با وکلای حقوقی با تجربه مشورت کنید .

وکلا و مشاورین متخصص گروه حقوقی بیات در خصوص اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه اماده خدمت رسانی به متقاضیان این برنامه ها هستند. برای بازدید از پروژه های مسکونی یا تجاری با ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به دفتر حقوقی بیات در استانبول مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان در خصوص خرید ملک و اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه با ما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *