bisti logo
instagram iconfacebook iconwhatsapp icontelegram icon

جهت تماس با مشاوران ما می توانید با شماره تماس 26217639-021 بگیرید.

logo
evaluation form

ارزیابی فرم

لطفا برای دریافت خدمات بهتر، فرم ارزیابی زیر را پر کنید. ارائه اطلاعات دقیق در هر بخش به ما این امکان را می‌دهد که توصیه‌های متناسب با نیازهای شما را ارائه دهیم. از اینکه برای تکمیل این فرم وقت می‌گذارید، صمیمانه سپاسگزاریم.

fast solutions

ارائه‌ راه‌حل های سریع برای مشکلات حقوقی!

آیا با مشکلات حقوقی مواجه هستید یا در حال پیگیری یک پرونده قدیمی هستید؟
فرم زیر را پر کنید و مشاوره شخصی و دقیق متناسب با نیازهای خود را دریافت کنید.

تکمیل فرم
fast solutions

انتخاب یک مقصد سرمایه‌گذاری درست!

قابل‌توجه سرمایه‌گذاران! با پر کردن فرم زیر، می‌توانید یک مشاوره تخصصی از گروه حقوقی بیات دریافت کنید. برای به حداکثر رساندن پتانسیل سرمایه‌گذاری خود، با ما در تماس باشید.

تکمیل فرم
fast solutions

مهارت‌های بالقوه‌ خود را بالفعل کنید!

اگر مهارت و توانایی خاصی دارید و یا یک دانشجوی درجه یک هستید، ما برای شما، یک مشاوره‌ی اختصاصی داریم! فرم زیر را تکمیل کنید تا مشاوره و راهنمایی‌های مناسب دریافت کنید.

تکمیل فرم

برنامه های تابعیت و اقامت گروه بیات

برنامه های تابعیت و اقامت گروه بیات گروه حقوقی بیات در ارائه برنامه های تابعیت و اقامت متناسب با نیازهای متنوع مشتریان، سرآمد است. این شرکت با بهره گیری از تخصص و شبکه‌سازی جهانی خود، راه حل های جامعی برای اخذ تابعیت یا اقامت دوم از طریق سرمایه گذاری ارائه می دهد.

blog post image

تابعیت اقتصادی

برنامه های تابعیت اقتصادی که توسط گروه حقوقی بیات مدیریت می شود، به افراد و خانواده ها این فرصت را می دهد که از طریق سرمایه گذاری مالی قابل توجه، تابعیت یک کشور خارجی را دریافت کنند.

blog post image

اقامت از طریق سرمایه گذاری

اقامت از طریق سرمایه‌گذاری به افراد و خانواده‌ها این فرصت را می‌دهد تا از طریق سرمایه‌گذاری‌های مالی قابل توجه، اقامت دائم در یک کشور خارجی را به دست آورند.

blog post image

برنامه های مهاجرتی

برنامه های مهاجرتی که توسط گروه حقوقی بیات مدیریت می‌شود، مسیر مناسبی را برای افراد و خانواده ها برای دستیابی به اقامت دائم یا شهروندی در کشورهای دیگر فراهم می کند.

blog post image

ویزاهای غیر مهاجرتی

ویزای غیر مهاجرتی که توسط گروه حقوقی بیات به صورت ماهرانه مدیریت می‌شود، برای افرادی است که به دنبال اقامت موقت در یک کشور خارجی برای مقاصدی مانند تجارت، گردشگری، تحصیل یا شغل تخصصی هستند.

blog post image

استخدام قانونی

گروه حقوقی بیات تضمین می کند که استخدام شما در کشور مقصد، قانونی باشد. منظور از استخدام قانونی، استخدام افراد با رعایت قوانین و مقررات تعیین شده توسط مقامات دولتی است.

sam bayat

گروه بیات در کنار شما !

گروه بیات با حمایت و راهنمایی بی دریغ، در کنار شما ایستاده است. با گروه حقوقی بیات، شما یک شریک قابل اعتماد در کنار خود دارید که متعهد به موفقیت شماست.