معرفی بهترین روش مهاجرت + بررسی شرایط مهاجرت

کدام روش مهاجرت

آیا مهاجرت برای من مناسب است؟

اولین سوال و بررسی که هر کدام از ما برای این تصمیم بزرگ باید داشته باشیم، همین سوال است! آیا مهاجرت برای شخص من یا خانواده ام راه مناسبی ست؟ آیا امکان سازگاری با تفاوت های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، یا سازگاری با محیطی که در آن غریب هستم را خواهم داشت؟ این سوال ها اولین موضوعاتی ست که باید قبل از مهاجرت با صداقت کامل نسبت به خودم و خانواده ام بررسی کنم. مقصدی که برای خود در نظر می گیرید، فرهنگ، آب و هوا، زبان، شغل، مهاجر پذیری، ویژگی های جغرافیایی و … تمام این عوامل با توجه به هدفی که برای مهاجرت در ذهن دارید. در مواردی ما مهاجرت را به برخی افراد حتی پیشنهاد نمی دهیم و گزینه های دیگری را برای آن ها در نظر می گیریم.

برای مثال می توان یکی از پرونده های گروه حقوقی بیات رو در نظر گرفت، که خانواده ای از کشوری اسلامی قصد به مهاحرت به کانادا را داشتند. با توجه به تعصبات و اختلاف فرهنگی که در کشور جدید وجود داشت پدر خانواده دست به اقدام وحشتناکی زد و دختران خود را به قتل رساند. به این دلیل که تاب و تحمل جهت تغییر سنت ها را در کشور جدید نداشتند. این اتفاق بسیار تلخ به این دلیل افتاد که این خانواده انتخاب درستی برای زندگی آینده خودشان نداشتند. با اینکه هنگام مشاوره تمام این موضوعات مطرح شده بود و راهنمایی های لازم انجام شده بود اما در نهایت نتیجه منفی را برای این خاناده به همراه داشت.

معرفی بهترین روش مهاجرت

مهاجرت، اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری

در این روش شخص با توجه به تخصص، توانایی و سوابق کاری  اش برای کار در کشوری دیگر اقدام می کند. این روش برای اشخاصی مناسب است که در تخصص و حرف خود سابقه کافی دارند و توانایی های آن ها حرفی برای گفتن دارد و نسبت به افراد محلی برای آن کارفرما ارجحیت دارند. برای نیروی ماهر کانادا و استخدام ارائه اقامت از طریق کار در ایالت های مختلف شغل های مورد نیاز را اعلام می کند. هر کشوری راه مناسبی را برای این تقاضا در اختیار افراد خارجی قرار داده. مثلا برای کار در ترکیه باید به سایت های استخدامی مراجعه کنید. اما برای کار در کشوری دیگر حتما باید زبان آن کشور را مسلط باشید و تخصص کافی و مدرک تحصیلی مرتبطی را ارائه دهید.

مهاجرت تحصیلی

در این روش نیز فرد متقاضی نسبت به رشته تحصیلی، هزینه ها، زبان کشور مورد نظر اهداف مهاجرت کشور مورد نظر را انتخاب می کند. یکی از بهترین انتخاب ها برای اخذ اقامت تحصیلی کانادا است، به این لحاظ که کشوری بسیار مهاجر پذیر است و سه سال بعد از اقامت شما که شمال اقامت تحصیلی حتی می شود اقامت دائم خود را ارائه می دهد. برخی از دانشگاه های اروپایی نیز تحصیلات رایگان دارند اما معمولا تحت شرایط خاص مثلا برای کسی که زبان آن کشور را مسلط باشد.

تابعیت و پاسپورت دوم

بسیاری از کشورهای اروپای، کانادا، آمریکا و … اقامت خودشان را به متقاضیان خارجی از طریق سرمایه گذاری اعضا می کنند. البته در این روش سرمایه گذاری و اخذ اقامت شما نیاز به حضور حدقل و اقامت داشتن در آن کشور را معمولا داشته باشید. و بعد از مدتی بسته به کشور مقصد می توانید برای اخذ تابعیت اقدام کنید. اما معمولا این روش برای اخذ تابعیت زمان بسیاری را نیازمند است و شرایط به خصوصی خواهد داشت. کشور های متعددی طبق این شرایط اقامت خود را به شما ارائه می دهند. می توانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

بعضی از افراد به دنبال شرایط بهتر زندگی و داشتن پویایی بیشتر برای سفر به دنبال راه حل می گردند. داشتن پاسپورت دوم معتبرتر از محل تولد می تواند سکوی پرتاب برای مهاجرت خانواده و فرزندان باشد، امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بسیاری از کشورها را با داشتن این پاسپورت معتبر پیدا کنید، با هویت متفاوتی بیزینس خارجی داشته باشید و کسب و کار راه اندازی کنید یا حسال بانکی بین المللی برای نقل و انتقالات خود داشته باشید و … بسیاری مزایای دیگری که افراد بسیاری را تشویق به این کار می کند. اما معمولا مشتریان ما که به دنبال اخذ پاسپورت دوم هستند که قصد زندگی در کشور دیگری را ندارند یا شاید خانواده و فرزندان آن ها بخواهند به مکان دیگیری بروند ولی خود متقاضی اصلی قصد دارد درسفرهای متعدد راحت تر عمل کند و بیزینس خود را نیز در ایران راحت مدیریت کند. اگر به این موضوع علاقه دارید و مزایای این نوع اخذ تابعیت را می خواهید بدانید به این مقاله مراجعه کنید.

درخواست مشاوره رایگان

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *