یک فرصت استثنایی برای اخذ تابعیت مقدونیه شمالی

اخذ تابعیت و پاسپورت مقدونیه شمالی

مقدمه

چندین سال است که به دلایل مختلفی مثل مشکلات سیاسی، اقتصادی وغیره، داشتن تابعیت و پاسپورت دوم کشوری بهتر از محل زندگیمان اهمیت ویژه ای پیدا کرده. در این سال های اخیر برنامه های بسیاری جهت اخذ تابعیت و پاسپورت اقتصادی وجود داشته، اما تعدادی از آن ها در حال حاضر محدودیت هایی دارند. یکی از جدیدترین و بهترین گزینه هایی که به مدت محدودی در دسترس است و آینده روشنی نیز دارد مقدونیه شمالی ست. اگر دلایل اهمیت پاسپورت جایگزین را نمیدانید این مقاله را مطالعه کنید.

خبر خوب این است که به ‌تازگی کشور مقدونیه شمالی که یکی از امن‌ترین کشورهای اروپایی محسوب می‌شود، برنامۀ اخذ تابعیت اقتصادی را راه‌اندازی کرده است. در این مقاله درباره نحوه اخذ تابعیت مقدونیه شمالی اقتصادی توضیحاتی می دهیم.

چرا مقدونیه شمالی؟

داشتن تابعیت مقدونیه شمالی چه مزایایی برای ما دارد؟

 • اجازه ورود رسمی برای دریافت عضویت تام اتحادیه اروپا از مارچ 2020
 • دموکراسی کامل پارلمانی
 • کشور اروپایی در حال رشد با اقتصاد قوی
 • امکان تاسیس شرکت و فعالیت اقتصادی به ساده ترین شکل ممکن
 • امکان ایجاد حساب بانکی بین المللی با قوانین بانکی اتحادیه اروپا و FATF
 • ارز ثابت یورو
 • معافیت از پرداخت مالیات بر درآمد بعنوان شخص غیر مقیم
 • دریافت حداقل مالیات از صاحبان شرکت در اتحادیه اروپا (10 درصد)
 • معافیت از پرداخت مالیات به مدت 10 سال در مناطق آزاد تولید کننده
 • دروازه ای به اروپا، مکانی مناسب برای تولید
 • مناظر زیبا، کشوری با محیطی متنوع و دوستانه
 • هزینه های پایین زندگی و سطح بالای نظام بهداشت و تحصیل
 • یکی از امن ترین کشورهای اروپا
 • ماده اصلاح شده قانون اخذ تابعیت در مقدونیه شمالی اجازه پرداخت بلاعوض در کشور که تأیید شده این دولت است را ارائه می دهد. و آن را تبدیل به جذاب ترین و مناسب ترین نوع اخذ تابعیت اقتصادی در اروپا می کند. فقط 1000 متقاضی از طریق صندوق در سراسر جهان پذیرفته می شوند و مدت محدودی در دسترس است.
 • اخذ تابعیت شما در مدت تقریبی کمتر از 4 ماه انجام می پذیرد.

مزایای این برنامه:

این برنامه اخذ تابعیت بسیار سریع، نوآورانه و مبتنی بر پرداخت بلاعوض است.

پاسپورت معتبر و قوی – امکان سفر به بیش از 125 کشور ، شامل کشورهای شنگن و البته با توجه به اینکه در آینده امکان عضویت در اتحادیه اروپا وجود دارد، یک موقعیت فوق‌العاده به حساب می آید. از این جهت که شهروندان مقدونیه شمالی، می توانند به راحتی در دیگر کشورهای اروپایی انواع اقامت از جمله اقامت تحصیلی، کاری و … بهره ببرند.

همچنین نیازی به اقامت وجود ندارد، امکان شهروندی دوگانه نیز قانونی است. به علاوه بدون نیاز به آزمون زبان می توانید در این برنامه شرکت کنید.

تابعیت مقدونیه شمالی

احتمال عضویت مقدونیه در اتحادیه اروپا

چند سالی است که مقدونیه شمالی در حال رایزنی برای عضویت در اتحادیه اروپاست. اما اگر شهروندی و تابعیت این کشور را داشته باشید، در آینده حق زندگی در یک کشور عضو اتحادیه اروپا را خواهید داشت. این موضوع مزایای بسیار زیادی را شامل حالتان می‌کند از جمله:

 • آزادی عمل بالا در انتخاب کشورهای اروپایی برای کار یا زندگی و تحصیل
 • دسترسی به هزاران فرصت شغلی مناسب در کل اروپا
 • برخوردار شدن از واحد پولی یکسان
 • امکان گسترش تجارتتان در دیگر کشورهای اروپایی

مقدونیه شمالی کجاست؟

جمهوری مقدونیه شمالی، کشوری در بخش جنوب شرقی اروپاست. این کشور حدود 25 هزار کیلومتر مربع وسعت و نزدیک به 2 میلیون نفر جمعیت دارد. کشورهای همسایۀ مقدونیه شمالی عبارتند از صربستان، آلبانی، بلغارستان و یونان. زبان رسمی این کشور، مقدونی و آلبانیایی ست.

این کشور در حدود سال 1991 از یوگسلاوی سابق مستقل شده و در سال 2019 بعداز مدت زیادی رایزنی، به جمع اعضای ناتو یا همان پیمان آتلانتیک شمالی پیوسته است.

تابعیت مقدونیه شمالی

چطور تابعیت و پاسپورت مقدونیه شمالی را دریافت کنیم؟

دولت مقدونیه شمالی با هدف جذب سرمایه و رشد صنعت در جهت کاهش بیکاری، اقدام به ارائه طرحی کرده است که در آن افراد دیگر کشورها می‌توانند با پرداخت200 هزار یورو، تابعیتش را دریافت کنند.

با توجه به اینکه این کشور به ‌تازگی قوانین مربوط به اخذ تابعیت این برنامه را معرفی کرده است و تنها به 1000 نفر این تابعیت را ارائه می دهد و به زودی بسته خواهد شد. در کل دنیا مقدونیه شمالی صرفاً 6 نماینده مجاز جهت اخذ تابعیت اقتصادی دارد. یکی از این نمایندگان، گروه حقوقی بیات است. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نحوۀ اخذ تابعیت این کشور به دست بیاورید، پیشنهاد می‌کنیم همین حالا به سایت‌شان سری بزنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

گروه حقوقی بیات
گروه حقوقی بیات

گروه حقوقی بیات نماینده مجاز کشور مقدونیه شمالی

گروه حقوقی بیات در دهه 1370 به مدیریت آقای سام بیات، وکیل پایه یک دادگستری در کانادا، راه‌اندازی شد. این شرکت در این سال‌ها به ارائه خدمات اخذ تابعیت و اقامت از طریق سرمایه‌گذاری و دیگر امور حقوقی مهاجرت پرداخته ازین جهت دانش، تخصص و تجربه بالایی در این زمینه دارد. نکتۀ قابل ‌توجه در مورد گروه حقوقی بیات این است که خدماتش را با توجه به نیاز و شرایط متقاضی ارائه می‌دهد و به‌هیچ‌عنوان نسخۀ ثابتی برای افراد جهت  اقامت یا هرگونه مهاجرتی نمی‌پیچد. مشاوره این گروه در هرزمینه برای شما رایگان است.

آقای سام بیات وکیل پایه یک دادگستری در کانادا
آقای سام بیات وکیل پایه یک دادگستری در کانادا

از دیگر مزیت‌های همکاری با گروه حقوقی بیات این است که این شرکت برخلاف دلال‌ها، حتی بعداز اخذ تابعیت، اقامت با مهاجرت هم مشتریانش را راهنمایی می‌کند تا سریعاً به تجارت یا زندگی در کشورهای خارجی عادت کنند و بتوانند زودتر با محیط آن‌جا خودشان را وفق بدهند، همچنین در مواجه با مشکلات حقوقی در این مسیر بدون استرس و نگرانی کنار بیایند و آنها را با کمک این گروه حل کنند. گروه حقوقی بیات نماینده مجاز و رسمی از 7 کشور جهان است. مقدونیه شمالی نیز تنها 6 نماینده رسمی دارد که این برنامه را انجام می دهند. گروه حقوقی بیات نماینده رسمی این کشورهاست.

برای مشاوره رایگان در امور اخذ تابعیت اقتصادی، سرمایه گذاری، اقامت و تمام امور حقوقی مهاجرت با این گروه حقوقی با اعتباری 30 ساله در تماس باشید.

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *