خرید ملک در دومینیکا و اخذ اقامت آن

مشاوره در خرید ملک

دومینیکا یک جزیره بسیار عالی برای سرمایه گذاری خرید ملک و در نهایت اخذ پاسپورت می باشد. این جزیره با آب و هوای بسیار خوبی که دارد می تواند مکانی عالی برای زندگی باشد؛ به همین دلیل اگر قصد دارید در این جزیره ملکی خریداری کنید بهتر است روش ها و نکات آن را به بهترین شکل ممکن بررسی کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با شرایط خرید ملک در دومینیکا آشنا کنیم.

خرید ملک در دومینیکا

یکی از موضوعات بسیار مهم ملک و خانه می باشد که برای اخذ اقامت یکی از بهترین روش ها است. باید این نکته را به خوبی بدانید که بیشتر افرادی که قصد خرید در این جزیره را دارند به دنبال اخذ اقامت دومینیکا هستند همچنین باید این را هم بدانید که پاسپورت دومینیکا یکی از بهترین پاسپورت ها در سطح جهان است.

شرایط خرید ملک در دومینیکا

خرید ملک همیشه یکی از مهم ترین سرمایه گزاری ها می باشد که باید موارد و نکات زیادی را در هنگام خرید ملک به خوبی بررسی کنید. اگر قصد سرمایه گزاری و خرید ملک را در دومینیکا دارید باید شرایط خرید ملک را بررسی کنید تا مشکلی در زمان خرید نداشته باشید.

ارائه پاسپورت

یکی از مدارک مهمی که باید حتما آن را در اختیار داشته باشید پاسپورت و گذرنامه می باشد که باید آن ها را ارائه دهید.

سوابق مالی

فردی که قصد خرید ملک در دومینیکا را دارد باید در کشور زادگاه خودش تمامی مدارک مالی خود را به صورت تایید شده در اختیار داشته باشد و در دومینیکا حساب بانکی تشکیل دهد تا بتواند سرمایه خودش را به آن حساب انتقال دهد.

گواهی عدم سوء پیشینه

یکی از موارد بسیار مهم در فرایند خرید ملک گواهی سو پیشینه می باشد که شخصی که قصد خرید ملک را دارد باید حتما در کشور خودش و یا دومینیکا هیچ سو پیشینه ای نداشته باشد و گواهی خودش را حتما ارائه دهد.

نامه تایید از یک کارگزار مشاور املاک

برای اینکه تمامی مراحل خرید ملک را به صورت قانونی طی کنید و مشکلی نداشته باشید نیاز دارید تا به یک کارگزاری املاک مراجعه کنید.

هزینه خرید ملک در دومینیکا

یکی از مهم ترین قسمت ها در خرید ملک توجه به هزینه های آن می باشد بهتر است قبل از هر اقدامی تمامی هزینه ها را به بهترین شکل ممکن برای خود بررسی کنید. باید این نکته را به خوبی بدانید که این هزینه ها ممکن است با توجه به شرایط شما و ملک متغیر باشد. به طور کلی و با توجه به قوانین دومینیکا هر سرمایه گزار باید ملکی به ارزش حداقل 200 هزار دلار خریداری بکند و آن ملک را به مدت پنج سال حفط کند. از این طریق می تواند برای خود و خانواده خودش اخذ اقامت کند.

دریافت اقامت دومینیکا بعد از خرید خانه

باید این نکته را به خوبی بدانید که بعد از خرید ملک در دومینیکا می توانید درخواست اقامت موقت دهید و بعد از مدت پنج سال می توانید درخواست شهروندی خودتان را ارائه دهید.

شرایط لازم برای خرید ملک در دومینیکا

مانند هر کشوری دومینیکا هم شرایط و قوانینی دارد که هر سرمایه گزاری باید به آن ها توجه لازم را داشته باشد و برای خرید ملک حتما این شرایط را داشته باشد.

  • حداقل سن 18 سال
  • داشتن سرمایه لازم برای تهیه ملک
  • داشتن سلامت کامل جسمانی
  • گواهی عدم سو پیشینه
  • شرایط لازم برای پرداخت هزینه های زندگی

مزایای دریافت اقامت از طریق خرید ملک

یکی از دلایل بسیار مهم افراد برای اینکه اقامت و شهروندی دومینیکا را دریافت می کنند، مزایا و شرایط ویژه و عالی می باشد که این کشور برای آن ها دارد. اگر قصد دارید در این کشور سرمایه گزاری کنید بهتر است به خوبی این موارد را بررسی کنید به همین دلیل در ادامه مزایا و ویژگی های دریافت اقامت دومینیکا را برای شما بیان می کنیم.

تسریع در روند درخواست ها

یکی از مزایای بسیار خوبی که دومینیکا دارد این می باشد که به سرعت به درخواست ها رسیدگی می شود، که به طورکلی درخواست های شهروندی بین 3 تا 6 ماه طول می کشد.

عدم حضور برای دریافت پاسپورت دوم

یکی از مزایای بسیار موثر و مفیدی که می تواند برای شما بسیار عالی باشد این مورد است که می توان کل فرایند اخذ پاسپورت دوم را به راحتی از راه دور انجام داد. سرمایه گزاری که تابعیت گرفته می تواند از طریق یک نماینده درخواست خودش را رسیدگی کند.

دیدن کشور های مختلف بدون ویزا

یکی دیگر از مزایای ویژه ای که دومینیکا دارد این می باشد که می توانید بدون ویزا از 144 کشور دیدن کنید. کشور هایی که بدون ویزا می توانید به آن ها سفر کنید عبارتنداز: چین، بریتانیا و…

زندگی در دومینیکا برای اخذ تابعیت دومینیکا

باید این مورد را در رابطه با کشور دومینیکا به خوبی بدانید که افرادی که از طریق سرمایه گزاری  اخذ تابعیت دومینیکا را انجام داده اند  نیاز به زندگی در دومینیکا ندارند.

زنی در حال ارائه کلید ملکی به یک خریدار

 

نکاتی برای خرید ملک در دومینیکا

نکته هایی در رابطه با خرید ملک وجود دارد که بهتر است آن ها را بررسی کنید تا در فرایند خرید ملک هیچ مشکلی نداشته باشید. باید حتما از کارگزاری که تایید دولت می باشد اقدام به خرید ملک کنید همچنین باید توجه داشته باشید که استخدام یک وکیل مناسب می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد چرا که می تواند در تمامی فرایند ها به شما کمک بسیاری کند.

مالیاتی در دومینیکا برای ملک وجود ندارد و تنها باید عوارض شهرداری را سالیانه به شهرداری پرداخت کنید. باید توجه داشته که ملک خریداری شده را باید به مدت پنج سال حفظ بکنید و بعد از آن می توانید ملک خودتان را به فروش برسانید. مدت زمان ثبت ملک به نام خریدار در دومینیکا حدود 19 تا 65 روز کاری زمان می برد.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم نکته ها بسیاری از موارد را در هنگام خرید ملک در دومینیکا برای شما مورد بررسی قرار دهیم. مواردی مانند شرایط لازم برای خرید ملک، هزینه خرید ملک، مزایای دریافت اقامت دومینیکا و بسیاری از موارد دیگر که بهتر است قبل از سرمایه گزاری به خوبی آن ها را بررسی کنید تا در زمان خرید ملک هیچ مشکلی نداشته باشید.

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *