معرفی جاذبه های گردشگری سنت لوسیا، دومینیکا و سنت کیتس نویس

بررسی جاذبه های گردشگری سنت لوسیا، دومینیکا و سنت کیتس نویس، زوجی جوان روبه روی منظره و محیطی طبیعی

امروزه کشور های بسیاری در تلاش هستند تا از بخش های مختلف اقتصاد خودشان را تقویت و بهبود دهند. یکی از این روش ها گردشگران می باشند به همین دلیل در این مقاله می خواهیم جاذبه های گردشگری سنت لوسیا، دومینیکا و سنت کیتس و نویس را برای شما مورد بررسی قرار دهیم؛ تا به خوبی با آن ها آشنا شوید.

کشور دومینیکا

دومینیکا یکی از جزیره های حوزه دریای کارائیب می باشد، این جزیره یکی از بهترین جزیره هایی می باشد که می توانید در آن سرمایه گزاری و زندگی کنید، بهتر است به طور کلی بدانید که مساحت این جزیره حدود ۷۵۰ کیلومتر مربع می باشد و جمعیتی بیش از ۷۳ هزار نفر دارد و واحد پول در دومینیکا دلار می باشد.

زندگی و سرمایه گزاری در دومینیکا می تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد آن هم به دلیل اقتصاد با ثبات، کم بودن جرم و جنایت، بیمه، خدمات مالی و بانکی و… که این کشور همه این موارد را دارد.

جاذبه های گردشگری دومینیکا

به طور خلاصه سعی کردیم کشور دومینیکا را برای شما بیان کنیم همچنین بهتر است بدانید پاسپورت دومینیکا از اعتبار بسیار خوبی در سطح جهانی برخوردار است. در ادامه برخی از جاذبه های این کشور و جاذبه های گردشگری سنت لوسیا، دومینیکا و سنت کیتس و نویس را برای شما بیان می کنیم.

وجود پارک های ملی

کشور دومینیکا پارک های متعدد و زیبایی دارد که می توانید از آن ها نهایت استفاده را داشته باشید. همچنین باید بدانید در این کشور دو پارک ملی به نام های کابریت و ترویس پیتون وجود دارد که به دلیل ویژگی هایی مثل پوشش گیاهی، جانوری، زیبایی و… دو پارک بسیار زیبا در این کشور می باشند.

دریاچه ها

یکی دیگر از مکان ها و تفریحات بسیار خوب و مناسب در این کشور وجود دریاچه های مختلف است. این دریاچه ها می توانند برای تفریح و استراحت گزینه ای بسیار عالی برای شما باشند. این دریاچه ها معمولا در بین جنگل ها و محیط های طبیعی و زیبای این کشور می باشند.

وجود آبشار ها در کشور دومینیکا

آبشار ها یکی از ویژگی های گردشگری و جاذبه های بسیار زیبا در این کشور می باشند. این آبشار ها در میان جنگل های گرمسیری دومینیکا قرار دارند و به طور کلی در این کشور دو آبشار وجود دارد؛ آبشار ویکتوریا که برای بازدید از آن باید یک پیاده روی 40 دقیقه ای داشته باشید و آبشار های دو قلو ترافالگار فالز که در بین جنگل پارک ملی مورن ترویس پیتون در فاصله 15 دقیقه ای از هم قرار دارند.

سواحل مختلف در دومینیکا

یکی از ویژگی های دومینیکا وجود ساحل های متعدد در این کشور می باشد. شما می توانید در کنار این سواحل از آب و هوا، تفریحات دریایی، خوراکی های محلی و بسیاری از ویژگی های دیگر سواحل کشور دومینیکا نهایت استفاده را ببرید.

بررسی جاذبه های گردشگری سنت لوسیا، دومینیکا و سنت کیتس نویس، یک فرد در حال نگه داشتن یک هواپیما کوچک بر روی دستان خودش

 

کشور سنت لوسیا

سنت لوسیا یک جزیره آتش فشانی در منطقه کارائیب شرقی می باشد که یک کشور کوچک با جمعیتی بسیار کم است. یکی از ویژگی های بسیار مثبتی که این کشور دارد جاذبه های طبیعی و گردشگری آن می باشد. آب و هوای این کشور گرم و استوایی است و یک منطقه زیبا و عالی برای بسیاری از مسافران و طبیعت گردان به حساب می آید. پایتخت این کشور کاستریس نام دارد که جمعیتی بیش از ۵۰ هزار نفر در آن زندگی می کنند.

جاذبه های گردشگری کشور سنت لوسیا

کشور سنت لوسیا هم مانند دومینیکا مکان های طبیعی و جذابی دارد که بهتر است آن ها را به خوبی بدانید. با داشتن تابعیت سنت لوسیا هم مانند دومینیکا می توانید از مزایا و ویژگی های بسیاری که این کشور دارد نهایت استفاده را داشته باشید. در ادامه برخی از جاذبه های گردشگری در این کشور را برای شما مورد بررسی قرار می دهیم.

جنگل بارانی ادون

یکی از مکان های بسیار زیبا در این کشور این جنگل متراکم و زیبا می باشد این منطقه یکی از بهترین مناطقی می باشد که می توانید با خانواده خودتان به ماجراجویی و بازدید از آن بپردازید. این منطقه در تمام سال باز می باشد و می توانید از آن دیدن کنید.

میکود

اگر به دنبال محیطی خلوت و آرام تر هستید میکود می تواند گزینه مناسب شما باشد. استخر طبیعی، آبشار، باغ ها و… برخی از ویژگی های این منطقه هستند که به خوبی می تواند برای استراحت و تفریح یکی از گزینه های ایده آل شما باشد.

شهر کاستریس

اگر دوست دارید در این کشور خرید کنید و یا از مراکز خرید و پاساژ های آن دیدن کنید انتخاب شما قطعا پایتخت این کشور یعنی شهر کاستریس می باشد. این شهر در روز های یک شنبه بسیار شلوغ می شود چرا که بسیاری از فروشندگان در آن روز به خرید و فروش اجناس خودشان مشغول هستند. همچنین اگر بخواهید برای مهاجرت به این کشور اقدام کنید؛ باید با بررسی روش ها و شرایط مهاجرت به سنت لوسیا نکته ها و شرایط آن را به خوبی بدانید.

خلیج ماریگوت

یکی از تفریحات بسیار عالی که می توانید در کشور سنت لوسیا از آن لذت ببرید قایق سواری می باشد. موقعیتی که این کشور دارد باعث شده است انواع تفریحات دریایی در این کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار باشند. خلیج ماریگوت هم یکی از خلیج هایی است که می توانید انواع تفریحات را در آن داشته باشید.

خلیج رادنی

خلیج رادنی یکی از زیبا ترین قسمت ها در این کشور می باشد که این خلیج در انتهای شمالی سنت لوسیا قرار دارد. شما می توانید در این خلیج از مراکز خرید، رستوران ها، هتل ها و موارد بسیاری دیدن کنید، به همین دلیل بازدید از این خلیج بسیار پیشنهاد می شود.

Tet Paul Trail

این منطقه در جنوب سنت لوسیا قرار دارد که به دلیل تراکم بسیار خوبی که از جنگل های گرمسیری دارد مکانی عالی برای پیاده روی می باشد. همچنین بهتر است این موضوع را بدانید که پیاده روی در این منطقه حدود 45 دقیقه می باشد.

سوفریر

سوفریر را می توان یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری سنت لوسیا دانست که برای گشت و گذار ایده آل است. همچنین باید بدانید یکی از مکان های معروف و محبوب این کشور در این منطقه قرار دارد. رشته کوه های پیتونز که در فهرست میراث جهانی یونسکو هم ثبت شده است. این منطقه به دلیل وجود ساحل های متعدد، آبشار های زیبا و… می تواند یکی از مکان های بسیار زیبا برای دوست داران طبیعت باشد.

کشور سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس را می توان جزایر دوقلویی دانست که در دریای کارائیب شرقی واقع شده اند. هر دو جزیره دارای قله های آتشفشانی و دریا می باشند که با جنگل های گرمسیری و ناحیه کوهستانی پوشیده شده اند. به دلیل محیط جنگلی، ساحلی و کوهستانی که این کشور دارد از طبیعت بسیار زیبا و عالی برخوردار می باشد؛ به همین دلیل برای دوستداران و علاقه مندان به طبیعت می تواند یک کشور ایده آل باشد.

جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس

 سنت کیتس و نویس هم یکی از کشور های مناسب برای زندگی و تفریح می باشد شما می توانید با اخذ تابعیت و پاسپورت سنت کیتس و نویس از مزایای ویژه این کشور بهره مند شوید. در ادامه هم می خواهیم برخی از جاذبه های گردشگری در این کشور را برای شما بررسی کنیم.

پارک ملی قلعه بریمستون هیل

این قلعه یکی از مکان های بسیار جذاب و از مهم ترین جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس می باشد، این قلعه دارای ارگ فورت جورج و موزه فورت جورج می باشد که برای بازدید از این قلعه باید از مسیری سراشیبی حرکت کنید. همچنین این قلعه به دست مهندسان انگلیسی ساخته شده است.

خلیج فریگیت

یکی از سواحل و خلیج های بسیار زیبا و جذاب در این کشور خلیج فریگیت می باشد. این خلیج می تواند برای تفریح گزینه ای عالی باشد، شما می توانید از از محیط، ساحل شنی، غذا، نوشیدنی و موارد بسیاری در این خلیج استفاده کنید.

بررسی جاذبه های گردشگری سنت لوسیا، دومینیکا و سنت کیتس نویس، یک مرد توریست نشسته در یک غروب زیبا در حال خواندن نقشه

 

باغ های رامنی مانور

باغ های رامنی مانور یکی دیگر از مکان های بسیار خوب در این کشور می باشد که گردشگران زیادی برای بازدید از آن ها می روند. طبیعت زیبا، سوغات، جشنواره ها و… برخی از مواردی می باشند که در این مکان وجود دارند.

جنگل های بارانی و زیبا

یکی دیگر از مکان های بسیار زیبا و عالی در این کشور جنگل های بارانی در سنت کیتس و نویس است. محیط طبیعی ، انواع حیوانات، درختان سرسبز، انواع گیاهان و… همگی از زیبایی های این جنگل ها می باشند؛ که بسیاری از گردشگران را به بازدید از این جنگل ها ترغیب می کند.

راه آهن سنت کیتس و نویس

این راه آهن یکی از خوش منظره و زیبا ترین راه آهن ها می باشد چرا که با بازدید از این راه آهن می توانید به خوبی از مناظر طبیعی دیگر این کشور مانند کوه ها، سواحل، قلعه بریمستون، کوه لیامویگا و… دیدن کنید. به همین دلیل بازدید از این راه آهن می تواند تجربه ای بسیار خوشایند و جذاب برای شما باشد.

ساحل پینیز

ساحل پینیز یکی از بهترین مکان ها برای تفریح در این سنت کیتس و نویس می باشد، بخش های شنی جذاب آب های فیروزه ای و کلبه هایی که می توانید برای استراحت و تهیه میان وعده از آن ها در کنار ساحل و آب و هوای خوب این ساحل استفاده کنید همگی بخش بسیار کمی از زیبایی ها و ویژگی های این ساحل فوق العاده هستند.

رشته کوه لیامویگا

این کوه یکی دیگر از مکان های بسیار جذاب و طبیعی است که برای علاقه مندان به کوهنوردی یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود. باید بدانید که این کوه با جنگل های بارانی پوشیده شده است به همین دلیل برای پیاده روی و عکاسی می تواند محیطی بینظیر باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم برخی از جاذبه های گردشگری سنت لوسیا، دومینیکا و سنت کیتس نویس را به خوبی برای شما مورد بررسی قرار دهیم. هر سه این کشور ها به دلیل موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی که دارند از جاذبه های گردشگری و مکان های طبیعی و جذاب بی شماری برخوردار می باشند.

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *