روش های مهاجرت به وانوآتو چه می باشد؟

روش های مهاجرت به وانوآتو، یک چمدان به همراه یک کلاه و یک کره زمین

مهاجرت امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شده است به همین دلیل کشور های بسیار زیادی وجود دارند که می توانید با بررسی روش های مهاجرتی که در اختیار دارند به یکی از آن ها سفر کنید. در این مقاله هم می خواهیم روش های مهاجرت به وانوآتو را برای شما مورد بررسی قرار دهیم. این کشور یکی از کشور های بسیار مناسبی می باشد که ویژگی ها و مزایای مختلف بی شماری دارد.

کشور وانوآتو

این کشور حدود ۱۷۵۰ هزار کیلومتر از شرق استرالیا فاصله دارد و بیش از ۲72 هزار نفر در این کشور زندگی می کنند، همچنین یکی از شهر های بسیار مهم این کشور لوگان ویل می باشد؛ که امروزه مقصد جذابی برای سرمایه گذاران مختلف از سراسر دنیا است.

اقتصاد و شرایط زندگی در کشور وانوآتو

این کشور شرایط اقتصادی مطلوبی دارد آن هم به دلیل گردشگری و صادرات محصولاتی است که در اختیار دارد. برخی از محصولاتی که از این کشور صادر می شوند مانند گوشت قرمز، نارگیل ،کاکائو و… می باشند. همچنین باید بدانید یکی از دلایل رشد اقتصاد این کشور به دلیل سرمایه گذاری های مختلف در بخش های خصوصی و دولتی است.

این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد از جاذبه های گردشگری بی شماری برخوردار است به همین دلیل برای زندگی و تفریح می تواند گزینه بسیار ایده آلی باشد. همچنین باید این را هم به خوبی بدانید که آب و هوا در طول سال در این کشور مناسب است.

روش های مهاجرت به وانوآتو

تا به اینجا سعی کردیم شما را به طور خلاصه با کشور وانوآتو آشنا کنیم. اگر قصد سرمایه گذاری و یا مهاجرت به این کشور را دارید باید به خوبی روش های مهاجرتی به این کشور را مورد بررسی قرار دهید به همین دلیل در ادامه این مقاله می خواهیم به معرفی و بررسی این روش ها برای شما بپردازیم.

سرمایه گذاری در کشور وانوآتو

یکی از روش های بسیار مناسب و خوبی که می توانید با استفاده از آن برای مهاجرت به این کشور اقدام کنید سرمایه گذاری در این کشور می باشد؛ که می توانید در بخش های مورد تایید سرمایه گذاری کنید. برای اینکه بتوانید در این کشور سرمایه گذاری کنید حداقل130000دلار آمریکا سرمایه باید در اختیار داشته باشید.

مهاجرت تحصیلی به وانوآتو

مهاجرت تحصیلی یکی دیگر از روش های مهاجرت به وانوآتو می باشد. برای استفاده از این روش باید به خوبی به هزینه های مورد نیاز تحصیل در این کشور توجه لازم را داشته باشید همچنین در آزمون های ورودی هم باید شرکت کنید تا بتوانید در این کشور مشغول به تحصیل شوید.

مهاجرت کاری به کشور وانوآتو

شما می توانید از طریق کار هم به این کشور سفر کنید. توجه داشته باشید برای استفاده از این روش نیاز دارید یک درخواست از سمت کارفرمای اهل وانوآتو داشته باشید و آن را به اداره مهاجرت تحویل دهید. با طی کردن این فرایند شما می توانید به راحتی به این کشور مهاجرت کنید و بعد از گذشت 5 سال اشتغال، می توانید پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

شرایطی که برای مهاجرت به وانوآتو نیاز است

مانند بسیاری از دیگر کشور ها وانوآتو هم شرایط و قوانین خود را دارد، که هر فردی برای مهاجرت به این کشور باید این شرایط را داشته باشد. برخی از شرایطی که نیاز است متقاضی برای مهاجرت به این کشور داشته باشید عبارتند از:

  • سن متقاضی باید بین 18 تا 65 سال باشد.
  • از نظر سلامت روحی و روانی در وضعیت مطلوبی باشد.
  • 500000 دلار آمریکا دارایی شخصی خالص داشته باشد.
  • سابقه کیفری نداشته باشد.

مزایای مهاجرت به وانوآتو

تا به اینجا با روش های مهاجرتی و با شرایط استفاده از آن ها آشنا شدید؛ حال بهتر است به خوبی مزایا و ویژگی های مهاجرت به این کشور را بررسی کنید همچنین برای بهتر آشنا شدن با این کشور بهتر است به خوبی بدانید که وانوآتو کجاست.

رسیدگی سریع به درخواست ها

یکی از مزایای این کشور این نکته می باشد که از زمان درخواست شما تا زمان تکمیل فرایند مهاجرت شما مدت زمان بسیار زیادی طول نمی کشد. شما می توانید در کمتر از 120روز پاسپورت خودتان را دریافت کنید و همین موضوع می تواند روند کار ها و زندگی شما را تسریع ببخشد.

وجود جاذبه های گردشگری

 همانطور که اشاره کردیم این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی که دارد از محیط های طبیعی، جنگل ها، مناطق کوهستانی، آبشار ها، ساحل ها و… برخوردار می باشد. اگر دوستدار طبیعت و اهل طبیعت گردی باشید این کشور می تواند برای شما بسیار مناسب باشد همچنین به دلیل محیط های دریایی و ساحلی بی شماری که این کشور دارد می توانید از انواع تفریحات دریایی و غذاهای محلی نهایت استفاده را داشته باشید.

 

مهاجرت به وانوآتو ، یک زوج به صورت آماده با پاسپورت و چمدان برای سفر

 

سفر بدون ویزا

یکی از دلایل اصلی که بسیاری از افراد برای دریافت پاسپورت و مهاجرت به این کشور اقدام می کنند این مورد است که با داشتن پاسپورت وانوآتو می توانید به بیش از 130 کشور از جمله انگلیس کشور های اتحادیه اروپا و بسیاری از کشور های دیگر سفر کنید و همین مورد یکی از اصلی ترین ویژگی های کشور وانوآتو می باشد. برخی دیگر از مزایای مهاجرت به این کشور عبارتند از:

  • معافیت از پرداخت مالیات بر درآمد
  • دارا بودن حداقل سطح تحصیلات لازم نیست

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم روش های مهاجرت به وانوآتو را برای شما مورد بررسی قرار دهیم، تا با استفاده از آن ها بتوانید به راحتی برای مهاجرت به این کشور اقدام کنید. همچنین اقتصاد، شرایط زندگی، شرایط مهاجرت، مزایا و ویژگی های مهاجرتی کشور وانوآتو و موارد دیگری را برای شما بیان کردیم.

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *