فراتر از مرزها گام بردارید

مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق سرمایه گذاری

بدون نیاز به حضور و اقامت

درخواست مشاوره رایگان

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم در 3 الی 6 ماه

  • تابعیت و پاسپورت برای کل خانواده و حتی نسل های بعد از شما
  • بیمه و تضمینی برای شما در شرایط خاص
  • افزایش تحرک بین المللی فراتر از مرزها و سفر بدون نیاز به ویزا به اروپا و …
  • تضمین آینده مالی، اجتماعی و برخورداری از امکانات رفاهی زندگی
  • امکان استفاده از فرصت های تجاری موجود در سطح بین المللی
  • قوانین امن مالیاتی و عدم نیاز به پرداخت مالیات بر درآمد،ارث و…
  حداقل سرمایه گذاری حداکثر سرمایه گذاری
برنامه اخذ تابعیت۱۰۰ هزار دلار400 هزار دلار
برنامه اخذ اقامت۲۵۰ هزار دلار۲ میلیون یورو

تابعیت دوم، فضای امن زندگی در زمان‌ دشوار را برایتان فراهم می‌کند. تبدیل شدن به عضو جهانی که می‌تواند به راحتی از مرزهای یک کشور فراتر رود. چرا این امر به طورکلی در سراسر جهان رواج یافته است؟ از آنجا که تابعیت در کشوری خاص، هویت ملی مستحکمی براساس تولد، قومیت، تاریخ، فرهنگ و دوران کودکی ارائه می دهد، امکان دستیابی به مزایای دیگر، تنها با رعایت قوانین تعیین شده از سوی دولت کشوری دیگر، مطمئناً راهی آسان برای برخورداری از فرصت ها و مزایای بیشتر است.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

برنامه های سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت که برخی از کشورهای اروپایی معرفی کردند هم گزینه بسیار مناسبی برای افرادی ست که قصد مهاجرت هم داشته باشند و امکان زندگی در کشورهای اروپایی، تحصیل و کار و .... برای خود و خانواده فراهم کنند.این برنامه هم ویزای طلائی یا golden visa نیز محسوب می شوند. .ویزای طلائی شامل چند کشور اروپایی ست که اقامت از طریق سرماه گذاری را برای شما فراهم می کنند. امکان اخد تابعیت هم بعد از مدتی زندگی در این کشورها وجود دارد اما در گذشت زمان لازم و طبق قوانینی که هر کشور دارد بین 5 تا 8 سال زمان نیاز دارد.

خدمات مهاجرت و جابه جایی بیزینس

مهاجرت از طریق استارت آپ و اخذ ویزای کاری، کارآفرینی و یا روش های سرمایه گذاری در آمریکا، کانادا، استرالیا و یا انگلستان هم از روش هایی ست که در دهه اخیر بسیار مورد توجه کشورهای خاورمیانه و دیگر کشورها بوده. افرادی که به دنبال جابه جایی و زندگی دائم در کشورهای پیشرفته تر از محل زندگی شان هستند. بسیاری از افراد تنها قصد زندگی در کشوری دیگر و اخذ اقامت را دارند با توجه به درخواست، شرایط، اهداف، تعداد اعضای خانواده، سن و سبک زندگی و بسیاری نکات دیگر انتخاب شما صورت می گیرد. قبل از هر چیز با یک مشاور و وکیل متخصص در این مورد مشورت کنید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

برای درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل فرمایید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

    وکلای مجرب حقوقی مهاجرت در سطح بین المللی :

    گروه حقوقی بیات به واسطه سابقه و تجربه، 30 ساله و ارتباطات در بسیاری از حوزه های قضایی بین المللی، .راه حل های جامعی را برای این موضوعات به موکلین خود ارائه میدهد سرمایه گذاری در حوزه برون مرزی، حفاظت از دارایی و برنامه ریزی مالیاتی، نیاز به ساختار و استراتژی مالی و حقوقی دارد. برای قدم گذاشتن در چنین مسیری نیاز به حمایت قانونی و پایداری دارید تا در گذشت زمان نیز بتواند در کنار شما بایستد. برای مشاوره رایگان و بررسی شرایط شما جهت انتخاب بهترین گزینه، با ما تماس بگیرید.