ویزای استارتاپ کانادا

استارت آپ

کانادا همواره کشوری بوده است که از مهاجران استقبال می کند. دارای استانداردهای بالای زندگی و سیستم آموزشی و بهداشت جهانی عالی می باشد. کانادا بیش از هر کشور دیگری برای سیستم آموزشی خود هزینه می کند و بهترین تحصیلکرده ها را در خود جای داده است.دولت کانادا در سال 2018 اقدام به ارائه ویزای استارت آپ کانادا کرد که به آن (SUV) می گویند. این طرح به مهاجران کارآفرین واجد شرایط اقامت دائم می دهد. هدف این طرح کارآفرینان مبتکرو ارتباط دادن آنها با سرمایه گذاران بخش خصوصی در کانادا می باشد که به آنها کمک می کند کسب و کار خود را آغاز کنند.

اولین متقاضیان می توانند با گرفتن اجازه کار،حمایت شده از طرف سازمان های کانادایی مشخص ،در کانادا اقامت کنند. چهار شرط برای متقاضیان وجود دارد که واجد شرایط گرفتن ویزای SUV شوند.

زمان انتظار
۶ ماه
قدرت ویزا
184 کشور
شهروندی دوگانه
دارد
نیاز به حضور فیزیکی
نیاز به حضور فیزیکی در کشور
هزینه سرمایه گذاری
100000 دلار کانادا
نوع سرمایه گذاری
نیاز به سرمایه اولیه برای زندگی
کانادا کشوری در گروه G7 است که در دهه گذشته یکی از بهترین اقتصادها در جهان را دارا بوده است. این کشور به عنوان دومین کشور بزرگ جهان ، از نظر منابع طبیعی ، از جمله دومین مرکز ذخایر نفتی جهان و چهارمین منبع آب شیرین ، غنی است.
پایتخت
اتاوا
جمعیت
38,349,000
زبان رسمی
انگلیسی و فرانسوی
واحد پول
دلار کانادا
نوع حکومت
دموکراسی پارلمانی فدرال و یک پادشاهی مشروطه

مزایای این سرمایه گذاری

  • کیفیت بالای زندگی با موقعیت های فراوان
  • دارای یکی از بهترین سیتم های آموزشی
  • نزدیک بودن به امریکا و دیگر بازارهای NAFTA
  • سیستم بهداشتی عالی در سطح دنیا
  • امکان اقدام به دریافت شهروندی کانادا پس از 4 سال اقامت
  • پاسپورت کانادایی یکی از قوی ترین پاسپورت ها در دنیاست.
  • بهترین مکان برای کسب و کار و زندگی همراه خانواده است.
  • محیط زیست عالی و نظارت دقیق بر محیط زیست

شرایط برای

متقاضی یا کارآفرین

اگر کارآفرین پروژه کاری مناسبی داشته باشد، بین 4 تا 6 ماه طول می کشد تا از یک موسسه تعیین شده گواهی تعهد یا نامه پشتیبانی دریافت کند. این موسسه باید سرمایه گذار فرشته (سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در استارت آپ ها را دارند.) بخش خصوصی ، سرمایه گذاری با ریسک یا شرکتی در حال رشد باشد.

شرایط برای

زمان انجام فرآیند

فرم درخواست ویزا برای اقامت دائم باید پس از دریافت نامه پشتیبانی تحویل داده شود و تقریبا” 18 ماه بعد اقامت دائم داده می شود. متقاضیان باید نقش فعالی در مدیریت کسب و کار در کانادا داشته باشند. شرکت مورد نظر باید به ثبت رسیده باشد و در کانادا فعال باشد و متقاضیان باید حداقل 10 درصد از حق رای شرکت را داشته باشند، و البته هیچ فرد دیگری نباید بیش از 50 درصد حق رای داشته باشد.

گزینه های سرمایه گذاری (برای مشاهده جزئیات کلیک کنید)

برنامه متقاضی اصلی یا کارآفرین

برای اقدام به دریافت ویزای SUV ، کارآفرین متقاضی مهاجرت باید پروژه کاری مناسب رشد داشته باشد که به نیازهای شرکت های تعیین شده و تایید شده توسط دولت پاسخ مثبت بدهد و حمایت و تعهد لازم را از آنها دریافت کند.

  
  

متقاضیان همچنین می توانند با دریافت دو یا بیشتراز دو تعهدنامه از صندوق سرمایه تعیین شده به رقم مجموعا” 200000 دلار کانادا واجد شرایط بشوند.

حداقل 75000 دلار کانادا

یک شرکت در حال رشد تعیین شده توسط دولت، باید متقاضی برنامه کسب و کار در حال رشد را بپذیرد و آستانه خاصی برای سرمایه گذاری وجود ندارد

حداقل 75000 دلار کانادا

متقاضیان باید اثبات کنند که سرمایه لازم را برای اقامت در کانادا دارا هستند. آستانه سرمایه گذاری برای یک نفر 12.960 دلار کانادا می باشد، و این در حالیست که این رقم برای دو نفر 16.135 دلار کانادا است . برای هر عضو خانواده که اضافه شود این رقم به 3492 دلار کانادا می رسد. سرمایه اقامت برای ویزای SUV سالانه به روز می شود.

(برای مشاهده جزئیات کلیک کنید)

هزینه های ثبت نام

هزینه های دولتی
هزینه های دولت فدرال
هزینه های رسیدگی به پرونده اقامت دائم به شرح زیر است:

  

هزینه های برنامه سرمایه گذار مهاجر کبک شامل : متقاضی اصلی و همراهان وی

سرمایه لازم برای اقامت در کانادا

پوشش دادن تمام هزینه های لازم ، از جمله بیومتریک و هزینه های شخص ثالث (پرداخت ها به صورت آنلاین انجام می شود).

مهاجرت به کانادا

طبق اخبار رسمی سایت اداره مهاجرت؛ کانادا در نظر دارد از 401،000 نفر ساکن دائمی جدید در سال 2021 ، 411،000 نفر در سال 2022 و 421،000 نفر در سال 2023 استقبال کند. یعنی بیش از 1 میلیون و دویست هزار نفر، می توانند در برنامه های مهاجرتی مختلف در سه سال آینده، به کانادا مهاجرت کنند. این اثبات کننده آن است که کانادا، بسیار مهاجر پذیر است. ما در کنار شما خواهیم بود تا بهترین راه مهاجرت را انتخاب کنید. اگر میخواهید راجع به وکیل رسمی مهاجرت، مجوزهای ما، سوابق فعالیت ما و راههای ارتباطی با ما بیشتر بدانید، می توانید به صفحه درباره ما مراجعه بفرمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

برای درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل فرمایید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.