اخذ ویزای طلایی امارات

در حال حاضر پاسپورت امارات متحده عربی (ویزای طلایی امارات) به عنوان قدرتمندترین پاسپورت با پوشش ۱۷۷ کشور، رتبه اول را در میان کشورهای جهان به خود اختصاص داده است.

از گذشته تا به امروز امارات یکی از مقاصد اصلی مهاجرت ایرانیان بوده است. اما با سخت‌تر شدن شرایط پذیرش مهاجرت از سوی این کشور، تنها راه باقیمانده برای مهاجرت به امارات، استفاده از ویزای طلایی امارات است. شما ضمن خواندن کامل این محتوا می‌توانید با پر کردن فرم ارزیابی رایگان، این فرصت را به کارشناسان ما بدهید تا شرایط شما را بررسی کنند و اطلاعات لازم را به شما ارائه کنند.

شروع سرمایه گذاری از

550000 دلار | 2,000,000 درهم

رزیدنسی فیزیکی

هر یک و نیم سال یک روز

جدول زمانی

چند روز کاری

امارات متحده عربی 1

اقامت طلایی امارات متحده عربی

از طریق سرمایه گذاری

اخذ پاسپورت و ویزای طلایی امارات متحده عربی برای ایرانیان

امارات متحده عربی کجاست؟

قبل از مهاجرت به هر کشوری لازم است که شما بادانید که کشور مقصد چه شرایطی دارد. امارات یکی از کشورهای کوچک حاشیه خلیج فارس است که نفت باعث شده تا جز ثروتمندترین و لوکس‌ترین کشورهای جهان با سطح رفاه و درامد باورنکردنی برای ساکنین خودش باشد. جمعیت امارات حدود 9 میلیون نفر است که حدود 7 میلیون نفر آن‌ها غیر اماراتی هستند. زندگی و کسب و کار در امارات از کیفیت بالایی برخوردار است و همین امر سبب شده تا بسیاری از ایرانیان به دنبال مهاجرت به این کشور جذاب باشند. با اینکه امارات به کسی پاسپورتش را نمی‌دهد اما ویزای طلایی امارات به‌گونه‌ای است که شما می‌توانید 10 سال در این کشور زندگی کنید و آن را در پایان تاریخش تمدید کنید.

اگر به دنبال مهاجرت به امارات هستید می‌توانید فرم ارزیابی رایگان سایت را پر کنید تا کارشناسان ما وضعیت شما را برای مهاجرت به این کشور به صورت کامل بسنجند.

مشاوره رایگان ویزای طلایی امارات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ویزای طلایی امارات چیست؟

امارات به عنوان یکی از قطب‌های تجارت جهانی، اقدام به ارائه ویزای طلایی کرد که به سرمایه‌گذاران و نیروهای کاری متخصص اجازه داد تا بتوانند در این کشور زندگی و کار کنند. ویزای طلایی امارات در واقع یک ویزای اقامت بلند مدت به میزان 10 ساله است که به شما امکان می‌دهد تا در این کشور کار داشته باشید، تحصیل کنید و زندگی خود را بسازید. این ویزا معمولاً به استعدادهای برتر و سرمایه‌گذاران خوب اهدا می‌شود. ویزای طلایی امارات ابتدا به صورت یک ویزای 6 ماهه چند بار ورود برای شما صادر می‌شود تا بتوانید وارد امارات بشوید و کارهای خود را انجام دهید. ویزای طلایی امارات برای کل اعضای خانواده شما صادر می‌شود، کسایی که ویزای طلایی امارات را دریافت می‌کنند از بسته درمانی با توجه به سن و سلامت خود دریافت کنید.

مزایای ویزای طلایی امارات

مزایای دریافت ویزای طلایی امارات و اقامت دبی

مزایای ویزای طلایی دبی برای سرمایه گذاران

بخش املاک - سرمایه گذاران ملک شرط لازم برای دریافت این نوع اقامت در اختیار داشتن ملک در کشور امارات متحده عربی با ارزش حداقل ۲ میلیون درهم است

بخش سرمایه گذاری در صندوق های کارآفرینی مانند ثبت شرکت حداقل سپرده‌ی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری ۲ میلیون درهم است که باید در یک صندوق سرمایه گذاری معتبر صورت پذیرد

بخش سرمایه گذاری (سپرده بانکی) اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به صورت سپرده بانکی ثابت به ارزش ۲ میلیون درهم نیز موجب دریافت ویزای طلایی به مدت زمان ۱۰ سال می شود که در صورت حفظ شرایط مذکور تمدید خواهد شد

بخش حقوق و دستمزد در اين نوع اخذ اقامت، متقاضی بایستی حداقل حقوق و دستمزد ماهيانه ٣٠ هزار درهم داشته باشد.

ویزای طلایی به اتباع خارجی امکان زندگی، تحصیل، کار و تجارت در امارات را می‌دهد. با ویزای طلایی امارات، متقاضیان می‌توانند با کل خانواده خود در امارات از شرایط کار، تحصیل و بیمه درمانی برخوردار شوند

امارات یکی از محبوب ‌ترین مقاصد توریستی و تجاری  جهان است که دارای جاذبه‌های زیادی در سطح جهانی و سبک زندگی متنوع است که در هیچ نقطه دیگری از جهان یافت نمی‌شود. امارات به دلیل جذب استعدادها از سراسر جهان شناخته‌شده است و خانه شرکت‌های چندملیتی است، امارات از اعضای اتحادیه عرب، شورای همکاری خلیج فارس، اوپک، صندوق بین المللی پول، فائو، سازمان تجارت جهانی، سازمان ملل متحد، و دیگر سازمان ها به حساب می آید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، فجیره، شارجه، رأس الخیمه و عجمان هستند. دراین‌بین دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

 1. سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
 2. سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه گذاری
 3. سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
 4. سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

خیر، به‌طورکلی این کشور قوانین سخت‌گیرانه‌ای در مورد اقامت اتباع خارجی دارد و اخذ اقامت دراین کشور دردسرهای خاص خود را داشته و در تمام روش‌های سرمایه گذاری به شما اقامت موقت اعطا خواهد شد و نیاز به تمدید مجدد ویزایتان خواهید داشت. برای مثال پس از خرید خانه اقامت موقت ۶ ماهه تا 2 ساله به فرد داده می‌شود. اما پس از ثبت شرکت اقامت شما ۳ ساله خواهد بود. البته ویزای طلایی امارات اجازه اقامت ۵ یا ۱۰ ساله را به فرد خواهد داد.

حداقل میزان مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در دبی، ۲ میلیون درهم است.

 1. معافیت مالیاتی بیشتر موارد سرمایه گذاری در این کشور
 2. همچنین درآمد شخصی در امارات مالیات ندارد
 3. بازده بسیار خوب سرمایه گذاری در این شهر
 4. آزادی انتخاب در محل سکونت
 5. عدم نیاز به پرداخت گمرک در مناطق آزاد وهزینه های گمرکی پایین در سایر مناطق
 6. امکان اخذ ویزا برای اعضای خانواده
 7. امکان تمدید آسان اقامت موقت
 8. موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب
 9. کشوری ثروتمند

از بزرگترین معایب سرمایه گذاری در این کشور که می‌توان در نگاه اول به آن رسید، این است که بر خلاف بسیاری از کشورها به سرمایه گذاران پاسپورت و اقامت دائم را نمی دهد.از دیگر معایب سرمایه گذاری در امارات می توان به عدم تعلق ۱۰۰ درصد مالکیت کسب و کارها در مناطق محلی آن اشاره کرد. همچنین شخص خارجی باید برای خرید خانه قیمت دو یا چند برابر نسبت به قیمت واقعی را پرداخت نماید.

به سرمایه گذاران خارجی که در املاک یا سرمایه گذاری‌های عمومی سرمایه گذاری می‌کنند مجوز اقامت طلایی داده می‌شود که دارای محدودیت اقامت 10 ساله است اما با همان شرایط قابل تمدید است.

اخذ اقامت طلایی امارات از طریق سرمایه گذاری

همانطور که گفته شد؛ مهم‌ترین روش اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری است. شما در این روش باید مبلغ حدود 2 میلیون درهم را در بخش‌های مختلفی که در قانون آمده سرمایه گذاری کنید. یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی که می‌توان در آن سرمایه گذاری کرد، بخش املاک و مستغلات در امارات است که آن را شرح خواهیم داد.

ویزای طلایی امارات از طریق خرید خانه

سریع‌ترین و ساده‌ترین روش گرفتن ویزای طلایی امارات، سرمایه گذاری در بخش مسکن است. یعنی شما باید خانه‌ای به ارزش ۲ میلیون درهم در امارات یا 545.000 دلار آمریکا خریداری کنید تا بتوانید وارد مراحل بعد گرفتن اقامت طلایی امارات شوید.

برای گرفتن ویزای طلایی امارات از طریق خرید ملک قوانین خیلی پیچیده‌ای ندارد اما چند نکته در آن وجود دارد که باید رعایت کنید. ملکی که قرار است در امارات بخرید باید یک خانه مسکونی باشد نه یک ملک تجاری، شما با خرید یک دفتر کار نمی‌توانید برای ویزا اقدام کنید. ارزش ملک نباید کمتر از 2 میلیون درهم باشد. در گذشته شما اجازه خرید یک ملک را داشتید اما امروزه می‌توانید دو ملک بخرید که مجموع ارزش آن‌ها بالای 1 میلیون درهم باشد. همچنین با خرید این خانه می‌توانید همسر، فرزند پسر زیر 21 سال و فرزند دختر مجرد خود را تا هر سنی که باشد همراه خود برای دریافت ویزا معرفی کنید. مدت ویزای طلایی امارات تا 10 ساله است اما مثلاً ممکن است 5 ساله برای شما صادر شود. ولی جای نگرانی نیست. چون این ویزا به راحتی قابل تمدید است، مگر اینکه رفتار شما در امارات به‌گونه‌ای باشد که دچار تخلفات بسیار عمده شده باشید. چه مدارکی لازم است؟

برای دریافت این نوع ویزا به مدارک زیر نیاز است

 • سند
 • قرارداد خرید و فروش
 • کپی پاسپورت مالک ملک
 • کپی ویزای فعلی (توریستی یا غیره…)
 • عکس (اندازه پاسپورت)

مراحل خرید ملک در امارات

برای اقدام به اخذ اقامت امارات، ابتدا باید یک ملک در این کشور بخرید، پس در ابتدا نیاز به یک ویزای توریستی دارید تا هم ملک‌ها را از نزدیک بازدید کنید و هم کارهای اداری و قانونی خرید ملک را انجام دهید. پس از انجام کارهای انتقال سند باید با مدارک ملک و مدارک شخصی خودتان و خانواده‌تان، به اداره مهاجرت مراجعه کنید.

مدت زمان اخذ اقامت طلایی امارات

اداره مهاجرت امارات بسیار سریع کارها را برای شما انجام می‌دهد، معمولاً فرایند موافقت با اخذ شهروندی شما پس از خرید ملک بین 2 هفته تا 1 ماه زمان می‌برد که تقریباً سریع‌ترین روش پردازش در جهان است. اما ممکن است اگر مدارک شما مشکل داشته باشد یا ناقص به اداره مهاجرت ارسال شود، این زمان کمی طولانی‌تر باشد.

اگر نیاز دارید که در این زمینه راهنمایی شوید، بیات گروه یکی از بزرگ‌ترین سیستم‌ها وکالت بین‌المللی است که آماده ارائه هرگونه مشاوره به شما هست. شما باید فرم ارزیابی رایگان را پرکنید تا کارشناسان ما تمامی شرایط شما را بسنجند و بهترین راهنمایی را در زمین اخذ اقامت امارات به شما ارائه کنند.

ویژگی گلدن ویزای امارات

 اگر شما بتوانید اقامت طلایی کشور امارات را از طریق خرید ملک بگیرید، درواقع یک‌باره از ایران به یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای جهان خواهید رفت. امارات سطح زندگی بسیار بالاتری از کل کشورهای جهان دارد. سطح امنیت، رفاه و بهداشت در امارات بی‌نظیر است، شاید به راحتی بتوان گفت 80% کسانی که در امارات زندگی می‌کنند به شدت ثروتمند هستند و سطح زندگی آن‌ها بالاست. پس شما و خانواده‌تان در یک کشور فوق‌العاده پیشرفته زندگی خواهید کرد. مسئله بعدی امکان ایجاد کسب و کار در سطح بین‌المللی است. زمانی که شما ویزای طلایی امارات را دریافت می‌کنید، می‌توانید آزادانه در این کشور کار کنید. امارات کشوری است که به تجارت جهانی مشهور است و فضای کسب و کار در امارات فوق‌العاده فراهم است. بنابراین شما با زندگی در امارات می‌توانید در کنار کل شرکت‌های بین‌المللی مشهور جهان به تجارت جهانی مشغول شوید.

جمع بندی

اگر می‌خواهید به کشوری چون امارات متحده عربی مهاجرت کنید و قصد دارید اقامت امارات را از طریق ویزای طلایی امارات دریافت کنید. ابتدا بهتر است تا فرم ارزیابی رایگان را پر کنید، پس از وارد کردن مشخصات خود در این فرم. کارشناسان ما همه شرایط شما را بررسی خواهند کرد و در نهایت به شما خواهند گفت که چه کم و کاستی‌هایی در این مسیر برای شما وجود دارد و تا چه میزان شانس دریافت گلدن ویزای امارات را دارید. تیم بیات گروه با بیش از 40 سال تجربه فعالیت در فضای بین‌المللی، همیشه آماده است تا در پروسه مهاجرت در کنار هم‌وطنانمان باشد.

مراحل اخذ ویزای اقامت طلایی امارات

آیکون مرحله اول
 
مرحله اول
 
تیم انطباق خدمات حقوقی بیات ارزیابی صلاحیت داخلی را انجام می دهد. ارزیابی صلاحیت، شناخت مشتری (KYC) و بررسی امنیتی سوابق
 

مرحله دوم دریافت اقامت

مرحله دوم
 
جمع آوری مدارک مورد نیاز و آمادگی های تشکیل پرونده متقاضی و وابسته ها

مرحله سوم تابعیت

مرحله سوم
 
تفهیم برنامه، امضای قرارداد،‌ تهیه لیست سفارشی مدارک و تهیه درخواست خرید ملک،‌ ارائه مدارک، بررسی پرونده، فرآیند ارزیابی صلاحیت

مرحله چهارم دریافت شهروندی

مرحله چهارم
 
تصمیم نهایی، صدور نامه تایید و انجام پیگیری های مورد نیاز توسط گروه حقوقی بیات صدور ویزای طلایی

مرحله چهارم دریافت شهروندی

مرحله پنجم

صدور ویزای طلایی