با گروه بیات، فراتر از مرزها گام بردارید

مهاجرت، اخذ تابعیت دوم، پاسپورت دوم و اقامت

تیم مشاوران و وکلای متخصص ما در زمینه تابعیت دوم، سرمایه گذاری، اقامت، پاسپورت دوم، مهاجرت و شهروندی خدماتی با کیفیت بالا و در عین حال مقرون به صرفه ارائه می دهند. به عنوان مثال، ما می توانیم درخواست ویزای شما را آماده کنیم، درخواست حذف شرایط، درخواست تجدید نظر در مورد تصمیمات مهاجرت یا شهروندی، و حضور در جلسات تخصصی مهاجرت را داشته باشیم. ما با خودمان عهد بسته ایم که راه حل هایی را پیشنهاد کنیم که به نفع مشتریان باشد.

گروه حقوقی بیات نماینده مجاز و رسمی از کشورهای زیر برای دریافت پاسپورت دوم است:

گروه حقوقی بیات نماینده رسمی کشور دومینیکا
گروه حقوقی بیات نماینده رسمی کشور سنت کیتس و نویس
گروه حقوقی بیات نماینده رسمی کشور آنتیگوآ و باربودا
گروه حقوقی بیات نماینده رسمی کشور گرانادا
گروه حقوقی بیات نماینده رسمی کشور سنت لوسیا
گروه حقوقی بیات نماینده رسمی کشور وانوآتو

اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری

تابعیت دوم، فضای امن زندگی در زمان‌ دشوار را برایتان فراهم می‌کند. تبدیل شدن به عضو جهانی که می‌تواند به راحتی از مرزهای یک کشور فراتر رود. چرا این امر به طورکلی در سراسر جهان رواج یافته است؟ از آنجا که تابعیت در کشوری خاص، هویت ملی مستحکمی براساس تولد، قومیت، تاریخ، فرهنگ و دوران کودکی ارائه می دهد، امکان دستیابی به مزایای دیگر، تنها با رعایت قوانین تعیین شده از سوی دولت کشوری دیگر، مطمئناً راهی آسان برای برخورداری از فرصت ها و مزایای بیشتر است.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

برنامه های سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت که برخی از کشورهای اروپایی معرفی کردند هم گزینه بسیار مناسبی برای افرادی ست که قصد مهاجرت هم داشته باشند و امکان زندگی در کشورهای اروپایی، تحصیل و کار و …. برای خود و خانواده فراهم کنند.این برنامه هم ویزای طلائی یا golden visa نیز محسوب می شوند. .ویزای طلائی شامل چند کشور اروپایی ست که اقامت از طریق سرماه گذاری را برای شما فراهم می کنند. امکان اخد تابعیت هم بعد از مدتی زندگی در این کشورها وجود دارد اما در گذشت زمان لازم و طبق قوانینی که هر کشور دارد بین 5 تا 8 سال زمان نیاز دارد.

 

خدمات مهاجرت و جابه جایی بیزینس

مهاجرت از طریق استارت آپ و اخذ ویزای کاری، کارآفرینی و یا روش های سرمایه گذاری در آمریکا، کانادا، استرالیا و یا انگلستان هم از روش هایی ست که در دهه اخیر بسیار مورد توجه کشورهای خاورمیانه و دیگر کشورها بوده. افرادی که به دنبال جابه جایی و زندگی دائم در کشورهای پیشرفته تر از محل زندگی شان هستند. بسیاری از افراد تنها قصد زندگی در کشوری دیگر و اخذ اقامت را دارند با توجه به درخواست، شرایط، اهداف، تعداد اعضای خانواده، سن و سبک زندگی و بسیاری نکات دیگر انتخاب شما صورت می گیرد. قبل از هر چیز با یک مشاور و وکیل متخصص در این مورد مشورت کنید.