اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

اخذ پاسپورت دومینیکا این فرصت را به شما می‌دهد تا با سرمایه گذاری در این کشور، به شهروند دومینیکایی تبدیل شوید. با اخذ تابعیت دومینیکا، شما می‌توانید به لطف ویزای قدرتمند این کشور، به بیش از ۱۴۰ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید و همچنین براحتی از خدمات مالی بین المللی و توسعه کسب و کار بهره ببرید. شرکت بیات با تیمی از کارشناسان مجرب و حرفه‌ای در زمینه اخذ شهروندی کشور دومینیکا، به شما کمک می‌کند تا به راحتی و با اطمینان، رویای دیرینه خود را به واقعیت تبدیل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سرمایه گذاری از ۱۰۰٫۰۰۰ دلار

عدم نیاز به حضور‌ فیزیکی

امکان دو ملیتی بودن

سفر بدون ویزا به ۱۴۰+ کشور

اخذ پاسپورت دومینیکا 8

پاسپورت دومینیکا

از طریق سرمایه گذاری

درباره کشور دومینیکا

دومینیکا (Commonwealth of Dominica) یک کشور جزیره‌ای واقع در شرق دریای کارائیب در قاره آمریکا است. این جزیره که دومین چشمه آب گرم جهان را در خود جای داده است، حدود 72 هزار نفر جمعیت دارد و زبان رسمی آن انگلیسی است. پایتخت دومینیکا شهر روسو و اقتصاد این جزیره مبتنی بر کشاورزی موز و سایر میوه‌های استوایی است. نکته‌ی قابل‌توجه در مورد دومینیکا ارزش و اعتبار پاسپورت آن است که باعث می‌شود اخذ پاسپورت دومینیکا به‌عنوان پاسپورت دوم، برای ایرانیان بسیار محبوب باشد.

مشاوره رایگان پاسپورت دومینیکا

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا

در سال‌های اخیر اخذ پاسپورت دومینیکا به‌عنوان پاسپورت دوم در بین ایرانیان بسیار محبوب شده است. این کشور مزایای جذابی را برای شهروندان خود ارائه می‌دهد که برخی از آنها عبارت‌اند از:

 1. سفر بدون ویزا: تابعیت دومینیکا امکان سفر بدون ویزا به بیش از 140 کشور از جمله بریتانیا، کشورهای اتحادیه اروپا و بسیاری دیگر را فراهم می‌کند.
 2. مزایای مالیاتی: کشور دومینیکا مالیات بر درآمد، ثروت یا ارث خارجی اعمال نمی‌کند. این موضوع می‌تواند گزینه جذابی برای افرادی باشد که به دنبال به حداقل رساندن بدهی‌های مالیاتی خود هستند.
 3. فرصت‌های تجاری: دومینیکا به عنوان عضوی از جامعه کارائیب (CARICOM) به بازار بزرگی با بیش از 18 میلیون نفر دسترسی دارد که فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه را فراهم می‌کند.
 4. شهروندی مادام‌العمر: اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری شهروندی دائمی را برای سرمایه‌گذار و اعضای خانواده‌ی او فراهم می‌کند. این موضوع دومینیکا را به گزینه‌ای جذاب برای افرادی که به‌دنبال داشتن یک خانه‌ی دوم در صورت بی‌ثباتی سیاسی یا اقتصادی در کشور خود هستند، تبدیل می‌کند.
 5. پردازش سریع: فرآیند دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری نسبتا سریع است و امکان اخذ اقامت خانواده در مدت 4 تا 6 ماه وجود دارد.
 6. امکان سفر به آمریکا: دارندگان تابعیت دومینیکا واجد شرایط برای درخواست ویزای ایالات متحده آمریکا هستند.
 7. عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی: برای دریافت شهروندی دومینیکا نیازی به نمره بالای آیلتس و مدرک زبان انگلیسی نیست.
 8. اعتبار طولانی پاسپورت دومینیکا: شهروندی دومینیکا به‌مدت 10 سال اعتبار دارد.
اخذ پاسپورت دومینیکا 10

چرا گروه حقوقی بیات؟

موسسه حقوقی بیات به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌های فعال در زمینه اخذ پاسپورت کشور دومینیکا، سابقه درخشانی در کمک به افراد برای اخذ تابعیت دومینیکا دارد. موسسه حقوقی بیات تنها نماینده رسمی دولت دومینیکا برای اخذ پاسپورت این کشور به‌عنوان پاسپورت دوم است. این شرکت دارای لایسنس بوده و خدمات ارائه شده در این موسسه شامل گارانتی می‌شود که خیال شما را از تمامی مراحل اخذ پاسپورت راحت می‌کند.

موسسه حقوقی بیات تضمین می‌کند در صورت بروز هرگونه مشکل در روند اخذ پاسپورت دومینیکا به‌عنوان پاسپورت دوم، تمامی پول مشتری مسترد می‌شود. این شرکت با یک تیم حرفه‌ای و باتجربه، آمادگی دارد تا تمامی خدمات مورد نیاز برای اخذ اقامت دومینیکا را در اختیار شما قرار دهد. برای اطلاع بیشتر می‌توانید فرم مشاوره‌ی رایگان را پر کرده و با مشاوران موسسه حقوقی بیات در تماس باشید.

روش های سرمایه گذاری در کشور دومینیکا

1. صندوق تنوع‌ بخشی اقتصادی دومینیکا
Economic Diversification Fund (EDF)

جزئیات قابل پرداخت برای روش سرمایه‌گذاری مستقیم از طریق پرداخت وجه، که معمولا با نام اختصاری EDF به آن ارجاع می‌شود به شرح زیر است :

متقاضی اصلی 100,000 دلار آمریکا
متقاضی به همراه همسر 150,000 دلار آمریکا
متقاضی به همراه سه نفر تحت تکفل او 175,000 دلار آمریکا
هر فرد دیگری با بیشتر از ۱۸ سال سن که تحت تکفل متقاضی است 50,000 دلار آمریکا
هر فرد دیگری با کمتر از ۱۸ سال سن که تحت تکفل متقاضی است 25,000 دلار آمریکا

توجه : برای یک خانواده ی ۴ نفره متشکل از متقاضی اصلی، همسر و دو فرد تحت تکفل او ۱۷۵٫۰۰۰ دلار آمریکا کافی خواهد بود.

مشاورین حقوقی گروه بیات گزینه‌ی درخواست شهروندی از طریق برنامه‌ی EDF را با توجه به موقعیت و شرایط شما و خانواده‌تان به تفصیل شرح خواهند داد.

2. سرمایه‌ گذاری در املاك و مستغلات کشور دومینیکا

موارد زیر در حال حاضر به عنوان هزینه های پیش بینی شده توسط دولت برای متقاضیان مشارکت در برنامه سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات قابل پرداخت است. توجه داشته باشید که حداقل میزان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ۲۰۰.۰۰۰ دلار آمریکا است.

متقاضی اصلی 25,000 دلار آمریکا
متقاضی با همسر 35,000 دلار آمریکا
خانواده‌ی تا ۴ نفر، متشکل از متقاضی اصلی و تا سه نفر تحت تکفل او، به جز خواهر و برادر متقاضی اصلی یا خواهر و برادر همسرش 35,000 دلار آمریکا
خانواده‌ی تا ۶ نفر، متشکل از متقاضی اصلی و تا پنج نفر تحت تکفل متقاضی، به جز خواهر و برادر متقاضی اصلی یا خواهر و برادر همسرش 50,000 دلار آمریکا
خانواده‌ی ۷ نفره یا بیشتر، شامل متقاضی اصلی و حداقل شش فرد تحت تکفل متقاضی، به جز خواهر و برادر متقاضی اصلی و خواهر و برادر همسر همسرش 70,000 دلار آمریکا

هزینه‌های صندوق تنوع اقتصادی (EDF) غیر قابل استرداد است

هزینه‌‌ های زیر برای هر دو روش برنامه‌ ی شهروندی دومینیکا اعمال می‌شوند :

هزینه‌‌ ی درخواست پرونده تابعیت دومینیکا

1/000 دلار آمریکا (برای هر درخواست)

هزینه‌ی ارزیابی صلاحیت و اعتبارسنجی برای متقاضی اصلی7/500 دلار آمریکا
هزینه‌ی ارزیابی صلاحیت و اعتبارسنجی برای هر فرد تحت تکفل ۱۶ ساله یا بیشتر4/000 دلار آمریکا
هزینه‌ی صدور گواهی تابعیت250 دلار آمریکا (برای هر متقاضی)

تصاویر کشور دومینیکا

جزیره‌ی دومینیکا یکی از جزایر زیبا با مناظر طبیعی دیدنی است. دومینیکا به خاطر زیبایی‌های طبیعی خود از جمله جنگل‌های بارانی، آبشارها و چشمه‌های آب‌گرم شهرت دارد. این ویژگی‌های طبیعی دومینیکا را به مقصد توریستی جذابی تبدیل کرده است. در ادامه تعدادی از مناظر زیبای دومینیکا رو مشاهده می‌کنیم.

تصویری از یکی از شهرهای مهم دومینیکا
تصویری از جزیره زیبای دومینیکا
اخذ پاسپورت دومینیکا 14

پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا یک سند رسمی مسافرتی است که برای همه شهروندان دومینیکا صادر می‌شود. این پاسپورت به‌عنوان مدرک هویت در طول سفرهای بین‌المللی و همچنین مدرک رسمی شهروندی کشورهای مشترک‌المنافع دومینیکا است. گذرنامه‌ی شهروندان بومی دومینیکا با گذرنامه‌ای که از طریق برنامه شهروندی دومینیکا با سرمایه‌گذاری CBI (Citizenship by Investment) به‌دست می‌آید تفاوتی ندارد.

بر اساس شاخص رتبه‌بندی پاسپورت در سال 2023، شهروندی دومینیکا در رتبه 32 جهان قرار دارد. دومینیکا به طور قانونی پاسپورت دوم را برای افراد و خانواده‌ها در سراسر جهان تحت شرایط خاص و بدون نیاز به حضور فیزیکی برای مدت 3 تا 6 ماه ارائه می‌دهد. برای کسانی که علاقه‌مند به بهینه‌سازی مدیریت مالیاتی خود از طریق پاسپورت دوم هستند، دومینیکا می‌تواند گزینه مناسبی باشد. با اخذ پاسپورت دومینیکا حتی می توان شرایط اخذ ویزای آمریکا را نیز برآورده کرد. در این مطلب قصد داریم تمامی اطلاعات مربوط به تابعیت دومینیکا از جمله مزایا، شرایط، هزینه‌ها و روش‌های درخواست آن را در اختیار شما قرار دهیم و کشورهایی را که با پاسپورت این کشور می‌توان به آنها سفر کرد را معرفی کنیم.

اگر علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات هستید، می‌توانید برای دریافت اطلاعات جامع، فرم مشاوره‌ی رایگان را پر کنید.

اخذ تابعیت مادام العمر دومینیکا بدون شرط حضور

دریافت تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری باعث اخذ پاسپورت مادام‌العمر و بدون نیاز به تمدید آن می‌شود. علاوه‌براین، برای دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا، نیاز به حضور در این کشور نیست و می‌توانید بدون اقامت داشتن، شهروندی این کشور را دریافت کنید. دریافت تابعیت دومینیکا برای ایرانیان، به دلیل اعتبار بالای پاسپورت آن، بهترین گزینه برای دسترسی به فرصت‌های جهانی است. با دریافت تابعیت دومینیکا، شما می‌توانید پاسپورتی با ارزش بالا را به صورت مادام‌العمر دریافت کنید و بدون مواجهه با دشواری‌های دریافت پاسپورت کشورهای دیگر ، از مزایای بسیار آن بهره ببرید. همچنین، با دریافت تابعیت دومینیکا، راه فرزندان و نسل‌های آینده برای تحصیل و زندگی در بهترین کشورهای اروپا تسهیل می‌شود.

فرصت‌های تجاری دومینیکا بدون پرداخت مالیات

اخذ شهروندی دومینیکا فرصت‌های اقتصادی و تجاری متعددی را برای متقاضیان فراهم می کند، زیرا شهروندان این کشور تحت پوشش یک سیستم بانکی بسیار پیشرفته و محرمانه قرار دارند و همچنین از پرداخت مالیات بر درآمد معاف هستند. از طریق رویکرد سرمایه‌گذاری برای دریافت پاسپورت دومینیکا، اگر متقاضی در تمام مدت شهروندی خود در این کشور اقامت نداشته باشد، عملاً از مالیات در کشور معاف می‌شود. در صورتی که فرد متقاضی تابعیت دومینیکا در این جزیره اقامت داشته باشد، باید مبلغ ناچیزی را به‌عنوان مالیات پرداخت کند.

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

سفر به ایالات متحده با تابعیت دومینیکا امکان‌پذیر است، اما به عوامل مختلفی مانند هدف سفر و مدت اقامت بستگی دارد. دومینیکا بخشی از برنامه لغو گذرنامه ایالات متحده آمریکا نیست، بنابراین مسافران قبل از سفر باید برای دریافت ویزا اقدام کنند. با داشتن پاسپورت این کشور معمولا افراد به راحتی می‌توانند ویزای آمریکا را دریافت کنند اما باید توجه داشت که اخذ ویزای هیچ کشوری یک موضوع قطعی و 100 درصد نیست و بیشتر از هرچیز، به رزومه و پرونده‌ی شما بستگی دارد.

کشورهای که با پاسپورت دومینیکا می‌توان بدون ویزا به آن‌ها سفر کرد:

در طول چند سال گذشته، دولت دومینیکا با موفقیت برای گسترش فهرست کشورهای بدون ویزا دومینیکا تلاش کرده است. لیست کشورهایی که می‌توان با پاسپورت دومینیکا بدون ویزا به آن‌ها مسافرت کرد را در صفحه لیست کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا می توانید مشاهده کنید.

ارزش و اعتبار پاسپورت دومینیکا

طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده در سال 2023 پاسپورت دومینیکا در رتبه 32 جهان است که به دارندگان آن امکان سفر بدون ویزا به بیش از 140 کشور در سراسر جهان را می‌دهد. قدرت و اعتبار بالای پاسپورت این کشور بسیاری از سرمایه‌گذاران را تشویق می‌کند تا برای اقامت در دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری (CBI) درخواست دهند. گذرنامه دومینیکا دارای اعتبار 10 ساله است و قابلیت تمدید دارد. البته پاسپورت‌های صادر شده برای کودکان زیر 16 سال دارای اعتبار 5 ساله است. دومینیکا به‌عنوان یکی از کشورهای مشترک المنافع با انگلستان، از حمایت انگلستان برخوردار است و هرساله به اعتبار پاسپورت آن افزوده می‌شود.

روش‌های اخذ پاسپورت دومینیکا

برای اخذ تابعیت دومینیکا روش‌های مختلفی وجود دارد که 2 روش سریع و پرطرفدار آن را معرفی می‌کنیم. این دو روش جز راه‌های دریافت تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری هستند:

 • اخذ شهروندی دومینیکا با اهدای کمک مالی به دولت دومینیکا(EDF)
 • اخذ پاسپورت دومینیکا با سرمایه‌گذاری در املاک

سرمایه‌گذارانی که موفق به دریافت تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری(CBI) می‌شوند می‌توانند برای دریافت پاسپورت اقدام کرده و از تمامی مزایای دارندگان پاسپورت بهره‌مند شوند. قابل توجه است که دریافت و تمدید تابعیت دومینیکا نیازی به اقامت در این کشور ندارد.

اخذ تابعیت دومینیکا با اهدای کمک مالی به دولت (EDF)

صندوق تنوع اقتصادی EDF (Economic Diversity Fund) یک صندوق دولتی ویژه برای دریافت کمک‌های مالی در دومینیکا است. این صندوق با هدف توسعه و پیشرفت دومینیکا ایجاد شده و تامین مالی برای پروژه‌های اقتصادی و اجتماعی را انجام می‌دهد. دولت دومینیکا به سرمایه‌گذاران خارجی که در بخش‌های دولتی و خصوصی برای پیشرفت اقتصادی دومینیکا سرمایه‌گذاری می‌کنند، تابعیت دومینیکا را اعطا می‌کند. کمک‌های EDF در ساخت و بازسازی مدارس، بیمارستان‌ها، استادیوم‌های ورزشی و پیشرفت صنعت دریایی جزیره استفاده می‌شود و در بخش خصوصی نیز تمرکز بر فناوری‌اطلاعات، گردشگری و کشاورزی است. برای دریافت پاسپورت دومینیکا متقاضیان باید کمک مالی غیرقابل برگشت به صندوق تنوع اقتصادی دومینیکا پرداخت کنند. هزینه‌ی کمک مالی که باید پرداخت شود به تعداد افراد تحت تکفل فرد متقاضی بستگی دارد. توجه داشته باشید سرمایه گذاری در این بخش غیرقابل بازگشت می باشد.

هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا با اهدای کمک مالی به دولت (EDF) 

زوج به همراه دو فرزند زیر 16 سال

زوج

متقاضی اصلی(یک نفر)

هزینه‌های مرتبط

175000 دلار

150000 دلار

100000 دلار

کمک مالی

11500 دلار

11500 دلار

7500 دلار

ارزیابی صلاحیت

1000 دلار

1000 دلار

1000 دلار

کارمزد بررسی پرونده

35000 دلار

35000 دلار

25000 دلار

هزینه دولتی

4800 دلار

2400 دلار

1200 دلار

هزینه پاسپورت

1000 دلار

500 دلار

250 دلار

تابعیت اکتسابی

253300 دلار

250400 دلار

234950 دلار

کل

اخذ تابعیت دومینیکا با سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات

کشور دومینیکا یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین بازارهای املاک و مستغلات را در منطقه کارائیب دارد. با سرمایه‌گذاری مبلغ حدود 200000 دلار در املاک و مستغلات در این کشور، می‌توانید از پاسپورت دومینیکا بهره‌مند شوید. برای دریافت تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در املاک، متقاضیان باید املاک و مستغلات تایید شده در کشور دومینیکا را با حداقل ارزش 200000 دلار خریداری کنند و به‌مدت حداقل سه سال مالکیت املاک خریداری‌شده را حفظ کنند. اگر متقاضی به مدت پنج سال مالکیت خود را حفظ کند، پس از آن می‌تواند ملک خود را بفروشد.

هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا با سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات

زوج به همراه دو فرزند زیر 16 سال

زوج

متقاضی اصلی(یک نفر)

هزینه‌های مرتبط

200000 دلار

200000 دلار

200000 دلار

خرید ملک

11500 دلار

11500 دلار

7500 دلار

ارزیابی صلاحیت

1000 دلار

1000 دلار

1000 دلار

کارمزد بررسی پرونده

35000 دلار

35000 دلار

25000 دلار

هزینه دولتی

4800 دلار

2400 دلار

1200 دلار

هزینه پاسپورت

1000 دلار

500 دلار

250 دلار

تابعیت اکتسابی

253300 دلار

250400 دلار

234950 دلار

کل

شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا

فرد متقاضی دریافت پاسپورت از طریق سرمایه‌گذاری باید شرایط و ویژگی‌های مورد نظر دولت دومینیکا را داشته باشد. شرایط دریافت تابعیت دومینیکا عبارت‌اند از:

 • حداقل 18 سال سن
 • عدم سابقه کیفری
 • نداشتن بیماری جدی
 • اسناد مالی قابل اعتماد برای اثبات تمکن مالی
 • شخصیت اجتماعی عادی
 • مهارت زبانی
 • حداقل سرمایه 100 تا 250 هزار دلار

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات و جزئیات دقیق‌تر نسبت به شرایط دریافت شهروندی دومینیکا می‌توانید فرم مشاوره رایگان را پر کنید و با مشاوران ما در تماس باشید.

تابعیت دومینیکا برای افراد خانواده

یکی از ویژگی‌های قابل‌توجه پاسپورت دومینیکا این است که علاوه بر متقاضی اصلی تابعیت دومینیکا، اعضای خانواده‌ی او نیز می‌توانند نسبت به دریافت پاسپورت دوم اقدام کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوند. این افراد می‌توانند به‌همراه متقاضی اصلی، تابعیت دومینیکا را دریافت کنند:

 • همسر
 • فرزندان
 • خواهر و برادر
 • پدر و مادر
 • والدین پدر و مادر

همچنین در صورتی که پس از اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری، با کسی ازدواج کنید یا فرزند شما متولد شود، برای آن‌ها نیز می‌توانید به راحتی تابعیت را دریافت کنید.

نحوه درخواست پاسپورت دومینیکا

برای درخواست پاسپورت، متقاضی باید شرایط لازم را داشته باشد و مدارکی دال بر تابعیت دومینیکا از طریق تولد، اصل‌و‌نسب، فرزندخواندگی یا تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری ارائه کند. مدارک زیر برای درخواست پاسپورت مورد نیاز است:

 • فرم درخواست پاسپورت تکمیل شده
 • گواهی پرداخت هزینه گذرنامه دومینیکا
 • دو قطعه عکس پرسنلی
 • اصل شناسنامه یا گواهی شهروندی (در صورت اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری)
 • گذرنامه فعلی (در صورت تمدید گذرنامه موجود)
 • گواهی ازدواج یا طلاق (در صورت وجود و باید به انگلیسی ترجمه شود)
 • در صورت مفقود شدن یا دزدیده شدن گذرنامه قبلی دومینیکا، باید اظهارنامه محضری از دفتر اسناد رسمی و گزارش رسمی پلیس از محل حادثه ارائه شود (هر دو مدرک باید به انگلیسی ترجمه شوند)

با رعایت این شرایط و ارائه مدارک لازم، فرد می‌تواند برای پاسپورت دومینیکا اقدام کند. همچنین برای اطلاع کامل‌تر از نحوه‌ی درخواست و فرایند دریافت تابعیت این کشور می‌توانید فرم رایگان مشاوره را پر کنید.

مسیر پرواز ایرانیان به دومینیکا

قطعاً پرواز مستقیمی از ایران به سمت دومینیکا وجود ندارد. هرچند که در کل تعداد پروازها به این کشور کوچک جزیره‌ای به خاطر شرایط خاص جغرافیایی‌اش بسیار کم است. اگر از تهران می‌خواهید به سمت دومینیکا سفر کنید باید یا به دبی رفته از آنجا به پاریس و سپس به دومینیکا پرواز کنید و یا از طریق مسیر ترکیه، لندن و در نهایت دومینیکا، خودتان را به این کشور جزیره‌ای دریای کارائیب برسانید.

جمع‌بندی

پاسپورت دومینیکا در حال حاضر یکی از قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان است که امکان سفر بدون ویزا به بیش از 140 کشور از جمله ایالات متحده و کانادا را فراهم می کند. تابعیت دومینیکا با استفاده از روش‌های سرمایه‌گذاری در مدت 3 تا 6 ماه صادر می‌شود و حداقل هزینه صدور آن از 100000 دلار شروع می شود. به‌طورکلی، دریافت شهروندی دومینیکا از طریق برنامه‌های سرمایه‌گذاری مانند کمک مالی به دولت (EDF) و سرمایه‌گذاری در املاک امکان‌پذیر است. موسسه حقوقی بیات با کارنامه‌ی درخشان و تجربه‌ی بی‌نظیر آماده‌ی کمک به شما جهت اخذ اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در دومینیکا می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید فرم مشاوره رایگان را پر کرده و با مشاوران حرفه‌ای ما تماس بگیرید.

کشور دومینیکا جزیره ای دردریای کارائیب واقع در قاره آمریکا با جمعیت حدود 73000 نفر و رتبه 34 در قدرتمند ترین پاسپورت های جهان را داراست.

برای دریافت پاسپورت دومینیکا شما اصلا نیاز به خروج از کشور و حضور در دومینیکا ندارید و همه فرآیند آن در گروه حقوقی بیات انجام می‌پذیرد، شما قرارداد را امضاء کرده و مبلغ مورد نظر را پرداخت می‌کنید، انگشت نگاری می‌شوید و بعد از چند ماه پاسپورت را تحویل می‌گیرید.

چون با پاسپورت دومینیکا می‌توانند به بیش از 140 کشور بدون ویزا تردد کنند و آمریکا به دارنده این پاسپورت ویزای ده ساله آنلاین آمریکا می‌دهد، شما به راحتی می‌توانید وارد انگلیس شده و در دانشگاه تحصیل کنید، حتی می‌توانید بغیر از فرزندان زیر 30 سال و همسر، پدر و مادر و برادر زیر 25 سال خود را به لیست خود اضافه کنید، البته با پرداختی بیشتر، پاسپورت دومینیکا ده سال اعتبار دارد و به سادگی قابل تمدید است.

درصورتی که مجرد هستید حداقل 100,000 دلار ودرصورتی که متاهل هستید با حداقل 160.000دلار می‌توانید پاسپورت دومینیکا را خریداری کنند.

شما برای دریافت پاسپورت و تابعیت دومینیکا باید حداقل سن 21 سال و عدم سوءپیشینه داشته باشید.

از طریق پرداخت مبلغ بلاعوض به دولت و سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت دومینیکا می‌توان پاسپورت آن را دریافت کرد.

مراحل دریافت تابعیت و پاسپورت کشور دومینیکا

آیکون مرحله اول
 
مرحله اول
 
تیم انطباق خدمات حقوقی بیات ارزیابی صلاحیت داخلی را انجام می دهد. ارزیابی صلاحیت، شناخت مشتری (KYC) و بررسی امنیتی سوابق
 

مرحله دوم دریافت اقامت

مرحله دوم
 
جمع آوری مدارک مورد نیاز و آمادگی های تشکیل پرونده متقاضی و وابسته ها

مرحله سوم تابعیت

مرحله سوم
 
تفهیم برنامه، امضای قرارداد،‌ تهیه لیست سفارشی مدارک و تهیه درخواست خرید ملک،‌ ارائه مدارک، بررسی پرونده، فرآیند ارزیابی صلاحیت

مرحله چهارم دریافت شهروندی

مرحله چهارم
 
تصمیم نهایی، صدور نامه تایید و انجام پیگیری های مورد نیاز توسط گروه حقوقی بیات صدور ویزای طلایی

مرحله چهارم دریافت شهروندی

مرحله پنجم

صدور پاسپورت دوم

مقالات مرتبط با پاسپورت دومینیکا

3 پاسخ

 1. سلام. خیلی ممنونم اطلاعاتی ک گرفتم خیلی عالی بود. ی سوال داشتم، اگه من پاسپورت دومینیکا رو بگیرم، چقدر انقضا داره؟ و اگه انقضاش تموم بشه، برای تمدید باید چیکار کنیم و چقدر هزینه داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *