ارزانترین پاسپورت دوم متعلق به کدام کشور است؟

ارزانترین پاسپورت دوم

شاید شما هم که قصد مهاجرت دارید با این سوال مواجه باشید که ارزانترین پاسپورت دوم متعلق به کدام کشور است؟ افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند گزینه‌های مختلفی را مورد بررسی قرار می‌دهند، یکی از این گزینه‌ها خرید پاسپورت دوم است. با هم در این مقاله قصد داریم بدانیم که ارزانترین پاسپورت دوم متعلق به کدام کشور است؟

اخذ تابعیت در بسیاری از کشورها، دیگر موضوع پیچیده ای نیست و به کشور مبدأ متقاضی مربوط نمی شود، بلکه بسیاری از کشورها اجازه می دهند با سرمایه‌گذاری در کشورشان از طریق سپرده گذاری وجه در بانک های این کشورها و یا با ارائه کمک های مالی به آنها و یا با خرید ملک پاسپورت آنها را دریافت کنند. به عبارت دیگر شما می‌توانید پاسپورت آنها را خریداری کنید. مبلغ این سرمایه گذاری در بین کشورهای مختلف متفاوت است سوال اصلی اینجاست که ارزانترین پاسپورت دوم را کدام کشور ارائه می‌دهد؟.

 طبق گزارش های بین المللی، حدود 23 کشور وجود دارند که درهای خود را به روی کسانی که مایل به دریافت ملیت خود هستند باز می کنند، از جمله این کشورها می‌توان به تایلند، لتونی، یونان و پرتغال اشاره کرد.

معروف ترین کشورهایی که ارائه دهنده ارازانترین پاسپورت دوم هستند

ارزانترین پاسپورت دوم

محبوب ترین کشورهایی که ارزانترین پاسپورت دوم و شهروندی را با برنامه های سرمایه گذاری ارائه می‌دهند، کشورهای حوزه کارائیب متعلق به کشورهای مشترک المنافع بریتانیا و کشورهای اروپایی هستند.

اخذ تابعیت دوم برای بسیاری از افراد در کشورهای مختلف جهان رویا است. گرفتن تصمیم برای اخذ تابعیت دوم می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد مثل امکان اجازه سفر به کشورهای مختلف، امکان مهاجرت به کشور دیگر با ارائه پاسپورت دوم و یا دلایل اقتصادی مانند کار و سرمایه گذاری در کشوری دیگر. همه می دانند اخذ تابعیت دوم کار آسانی نیست و با توجه به هزینه‌های بالا و شرایط خاص برای دریافت شهروندی در برخی کشورها، این امکان صرفا برای طبقه خاصی از افراد متمول فراهم است.

با این وجود برخی از کشورهای دیگر وجود دارند که تابعیت خود بر اساس برنامه های سرمایه گذاری برای فروش ارائه می‌دهند کشورهایی مثل: سنت لوسیا، تایلند، لتونی، آنتیگوا و باربودا، گرانادا، وانواتو، مولداوی، کامبوج، یونان، پرتغال، مونته نگرو، اسپانیا، بلغارستان.

خرید شهروندی دومینیکا:

جزیره دومینیکا یکی از کشورهایی است که ارازانترین پاسپورت دوم را ارائه می‌دهد و ملیت خود را به فروش می‌رساند. اخذ پاسپورت دومینیکا به دارنده آن این امکان را می دهد که بدون نیاز به دریافت ویزا به بیش از 140کشور سفر کند. برنامه‌های دریافت شهروندی دومینیکا تنها به این مورد محدود نمی‌شود. دولت دومینیکا شرایط سرمایه گذاری را نیز برای متقاضیان پاسپورت کشور خود فراهم کرده است. شما با داشتن حدود 100000 دلار آمریکا امکان دریافت پاسپورت دومینیکا را خواهید داشت.

آنتیگوا و باربودا در کارائیب :

شهروندی این کشور از سال 2013 با سرمایه گذاری 400000 دلار در بازار املاک یا اهدای 200000 دلار به امور خیریه، به متقاضیان ارزانترین پاسپورت دوم ارائه شده است.

خرید شهروندی مالتا:

ایالت مالتا در ازای سرمایه گذاری حدود 650 هزار یورو در این کشور بدون شرط اقامت در خاک خود، تابعیت مالتا را به سرمایه گذاران خارجی اعطا خواهد کرد.

خرید شهروندی قبرس:

قبرس یکی دیگر از کشورهایی است که  ارزانترین پاسپورت دوم را ارائه می‌دهد . این کشور امکان خرید تابعیت خود را در ازای سرمایه گذاری در خاک خود می دهد. قبرس یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است، اما اخذ شهروندی قبرس تا چند سال قبل بسیار گران و هزینه بر بود.  دولت قبرس با توجه به عدم استقبال از برنامه شهروندی خود توسط سرمایه گذاران و متقاضیان تصمیم به کاهش هزینه‌ها و مبالغ گرفت.

خرید شهروندی ترکیه:

ترکیه نیز یکی از کشورهایی است که در ازای سرمایه گذاری در خاک خود اجازه حفظ تابعیت خود را می دهد. برخی بر این باورند که خرید شهروندی ترکیه یکی از بهترین انتخاب هایی است که سرمایه گذار می تواند انجام دهد با سرمایه گذاری در خاک ترکیه حداقل به مبلغ 400000 دلار به مدت سه سال می‌توانید پاسپورت ترکیه را در اختیار داشته باشید.

گرانادا:

 تابعیت این کشور شما را قادر می سازد تا بدون ویزا وارد 121 کشور شوید. شما با پرداخت 150000 دلار آمریکا می‌توانید پاسپورت گرانادا را در اختیار داشته باشید.

دومینیکن:

ارزانترین پاسپورت دوم کشوری که می‌توانید تنها با 100000 دلار شهروند آن شوید دومینیکن است. شهروندی دومینیکن را می توان در بازه زمانی بین 5 تا 14 ماه دریافت کرد و راز داشتن پاسپورت دوم دومینیکنی در این واقعیت نهفته است که به کشورهای مشترک المنافع پیوسته است و شهروندان آن علاوه بر داشتن تابعیت دوم از امتیازات ویژه در انگلستان برخوردار هستند..

سنت کیتس و نویس:

 دو راه برای دریافت شهروندی این کشور وجود دارد، اولین و ارزانترین راه کمک مالی 150000 دلاری به صندوق پایدار این کشور و دوم اینکه حداقل به مبلغ 400000 دلار در املاک و مستغلات این کشور سرمایه گذاری کنید..

آنتیگوا و باربودا:

برنامه اعطای تابعیت دوم آنتیگوا و بابودا دقیقا مشابه برنامه شهروندی سنت کیتس و نویس و جز ارزانترین پاسپورت دوم است. دو راه برای دریافت شهروندی این کشور وجود دارد. اعطای مبلغ 150000 دلار به صندوق این کشور و یا خرید املاک و مستغلات به مبلغ 400000 دلار..

معرفی 8 تا از کشورهایی که ارزانترین پاسپورت دوم را اعطا می‌کنند

 1. دومینیکا
 2. سنت کیتس و نویس
 3. آنتیگوا و باربودا
 4. گرنادا
 5. مجارستان
 6. مالت
 7. قبرس
 8. اتریش

 چرا کشورها ملیت خود را برای فروش عرضه می کنند؟

این کشورها علاوه بر نیاز به تخصص های خاص و نادر، مانند بسیاری از کشورها مانند استرالیا، کانادا و ترکیه، به جذب سرمایه گذار خارجی یا نیروی فنی آموزش دیده نیاز دارند. تا بتواند اقتصاد داخل آن کشور را احیا کند و پول زیادی برای بهبود شرایط اقتصادی به دست آورد.

چرا باید روی ارزانترین پاسپورت دوم سرمایه گذاری کنیم؟

 • به شما امکان می دهد بدون ویزا به بیش از 150 کشور جهان سفر کنید
 • دسترسی به خدمات آموزشی و بهداشتی در سطح جهانی.
 • بهبود برنامه ریزی مالی و مالیاتی.
 • هنگامی که برای شهروندی دوم سرمایه گذاری می کنید، برای اکثر کشورهایی که چنین برنامه هایی را ارائه می دهند، از یک سیستم مالیاتی منصفانه برخوردار خواهید شد.
 • حساب‌های بانکی خارج از کشور و امکان سرمایه‌گذاری، فرصت‌های برنامه‌ریزی تجاری تضمینی را به شما می‌دهد و به شما امکان دسترسی به بازارهای بین‌المللی را می‌دهد که در غیر این صورت غیرقابل دسترس هستند.
 • تضمین آینده فرزندان و والدین
 • دریافت تابعیت دوم به صورت مادام العمر را و انتقال آن به صورت موروثی به نسل‌های آینده.
 • نیازی نیست ملیت فعلی خود را رها کنید
 • آزادی خرید دارایی در سراسر جهان
 • به راحتی می‌توانید حساب های بانکی و شرکت های خارجی را افتتاح کنید
 • برخورداری از استاندار د زندگی در سطح جهانی.
 • سرمایه گذاری در بازارهای جدید
 • رفع بیکاری..

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *