معرفی جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس

جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس، یک زن در حال خوشحالی بر روی یک پل و یک منظره در جلوی صورت آن

توجه به جاذبه های گردشگری یکی از مهم ترین قسمت هایی می باشد که قبل از سفر تفریحی و یا مهاجرت باید آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. یکی از کشور های بسیار خوبی که به دلیل موقعیتی که دارد برای سفر و مهاجرت مناسب است سنت کیتس و نویس می باشد. در ادامه این مقاله می خواهیم به بررسی جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس بپردازیم و آن ها را برای شما معرفی کنیم.

کشور سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس را می توان جزایر دوقلویی دانست که در دریای کارائیب شرقی واقع شده اند. می توان گفت هر دو جزیره دارای قله های آتشفشانی و دریا می باشند که با جنگل های گرمسیری و ناحیه کوهستانی پوشیده شده است.

این کشور به دلیل محیط جنگلی، ساحلی و کوهستانی که دارد از طبیعت بسیار زیبا و عالی برخوردار می باشد؛ به همین دلیل برای دوستداران و علاقه مندان به طبیعت می تواند یک کشور عالی باشد. برای اینکه بتوانید به راحتی برای سفر و یا مهاجرت در این کشور اقدام کنید باید نکته های مختلفی مانند نحوه چگونگی اخذ تابعیت و پاسپورت سنت کیتس و نویس آشنایی با سنت کیتس و نویس و… توجه داشته باشید.

جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس

همانطور که گفتیم به دلیل موقعیت بسیار خوبی که این کشور دارد محیط های طبیعی و گردشگری بی شماری در این کشور وجود دارند. در ادامه برخی از جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس را برای شما بیان می کنیم.

پارک ملی قلعه بریمستون هیل

این قلعه یکی از مکان های بسیار جذاب و از مهم ترین جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس می باشد، باید بدانید این قلعه دارای ارگ فورت جورج و موزه فورت جورج می باشد که برای بازدید از این قلعه باید از مسیری سراشیبی استفاده کنید. همچنین باید بدانید این قلعه به دست مهندسان انگلیسی ساخته شده است.

کوه لیامویگا

این کوه یکی دیگر از مکان های بسیار جذاب و طبیعی است که برای علاقه مندان به کوهنوردی یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود. باید بدانید که این کوه با جنگل های بارانی پوشیده شده است.

سواحل سنت کیتس و نویس

یکی از نکته هایی که باید به خوبی در مورد این کشور بدانید این است که این کشور سواحل مختلف و زیادی دارد. همچنین باید بدانید که می توانید از ورزش های دریایی مانند غواصی، قایق رانی، اسکی و… در سواحل این کشور استفاده کنید.

خلیج فریگیت

یکی از سواحل بسیار زیبا در این کشور خلیج فریگیت می باشد، این خلیج یکی از مکان هایی می باشد که گردشگران می توانند از محیط، ساحل شنی، غذا، نوشیدنی و… در این مکان استفاده کنند.

باغ های رامنی مانور

باغ های رامنی مانور یکی دیگر از مکان های بسیار خوب در این کشور می باشد که گردشگران زیادی برای بازدید از آن ها می روند. شما می توانید از طبیعت زیبا، سوغات، جشنواره ها و… در این مکان طبیعی استفاده کنید. این باغ ها را هم می توان یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس دانست.

وجود جنگل ها

یکی دیگر از جاذبه های این کشور جنگل های بارانی می باشد؛ این جنگل ها به دلیل محیط طبیعی و عالی که دارند هر گردشگری را به سمت خود می آورند. انواع حیوانات، درختان سرسبز، انواع گیاهان و… همگی از زیبایی های این جنگل ها می باشند.

ساحل پینیز

این ساحل یکی از بهترین مکان ها برای تفریح در این کشور می باشد، آب های فیروزه ای، بخش های شنی جذاب و کلبه هایی که می توانید برای استراحت و تهیه میان وعده از آن ها در کنار ساحل و آب و هوای زیبا استفاده کنید همگی بخش بسیار کمی از زیبایی های این ساحل فوق العاده هستند.

جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس، طرحی از یک هواپیما در حال حرکت

 

بازدید از راه آهن سنت کیتس و نویس

این راه آهن یکی از خوش منظره و زیبا ترین راه آهن ها می باشد چرا که با بازدید از این راه آهن می توانید به خوبی از مناظر طبیعی دیگر این کشور مانند کوه ها، سواحل، قلعه بریمستون، کوه لیامویگا و… دیدن کنید. به همین دلیل بازدید از این راه آهن می تواند تجربه ای بسیار خوشایند و جذاب برای شما باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی جاذبه های گردشگری سنت کیتس و نویس برای شما پرداختیم. این کشور مکان ها و جاذبه های مختلفی دارد به همین دلیل یکی از مکان های بسیار جذاب برای سفر تفریحی و استراحت به شمار می رود. برخی از مکان های دیدنی که برای شما بیان کردیم مانند ساحل پینیز، باغ های رامنی مانور، قلعه بریمستون هیل و… می باشند. با وجود این مقدار مکان های دیدنی و آب و هوای مناسبی که این کشور دارد می تواند گزینه ای عالی برای سفر و گذراندن تعطیلات برای شما باشد.

خرید پاسپورت دوم


پاسپورت دومینیکا

ویزای طلایی امارات

پاسپورت ترکیه

پاسپورت وانوآتو

پاسپورت آنتیگوآ و باربودا

پاسپورت سنت کیتس و نویس

سریع ترین راه گرفتن پاسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *